Отзиви за хотел Смилен в Родопите?

  • 2 597
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 518
Времето за летни почивки наближава и съм се захванала с нелеката задача да прочета купищата информация за Родопите,тъй като тази година се надявам да сме там....Много обичам Родопите от детските си години.
Намерих 1 стара тема за Родопите,която все още не съм дочела и продължавам.
Моля ако някой е отсядал в хотел Смилен и има впечатления от мястото да сподели...В главата ми вече е пълен хаос от хотели и къщи и тотално се обърках кое да избера и как да сглобя маршрута ooooh! Чичко Гугъл нещо не беше много услужлив с информация за хотела - от гледна точка на мнения от хора,отсядали там...
Така,че моля помагайте с информация Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Страхотно е там! Бяхме на почивка миналата година в началото на май, а после и през лятото - след почивката ни на море. Големите плюсове са, че хотелът е на тихо място, гостите също не са шумни, в ресторанта музиката не е висока /не е от този тип хотели, в които не можеш да заспиш вечер от силната музика в ресторанта/. Наблизо е Смолян, Широка лъка, могат да се посетят и Смолянските водопади...въобще, има къде да се ходи. Но мен най-много ме завладя чистия въздух, невероятната гледка от всички стаи, тишината и доброто обслужване  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 402
здравей, ето тук можеш да прочетеш мнения за хотел смилен, пък и за други хотели в смолян

# 3
  • Мнения: 518
Много благодаря за информацията Simple Smile
Бях извън града 2 дни и едва сега успях да се включа Embarassed

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 37
Някой ходил ли е скоро там и може ли да сподели актуални впечатления?

Общи условия

Активация на акаунт