Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Стоматолози- гр. Варна

• 812 088
  • 2 392
  •   2
Отговори
# 2 385
  • Варна
Препоръчвам д-р Алексиева от клиника Аспрадент, тя е хирург.
Но май от юли се връща на работа. Обади се и си опиши случая, дано да те приеме.

# 2 386
Препоръчвам д-р Алексиева от клиника Аспрадент, тя е хирург.
Но май от юли се връща на работа. Обади се и си опиши случая, дано да те приеме.

Благодаря много! Ще го направя

# 2 387
Аз препоръчвам др Градинаров /

# 2 388
Хирург Борис Шопов с две ръце.
Иначе апикалната остеотомия ми я прави доктор Читалова.Точно това, което описвате вие. (Премахва се върха на корена заедно с кистата/гранулома, поставя се пломба отгоре (при мен се вижда на снимката) и след това се зашива венеца.
Бях чела добри отзиви и за Алексиева.  Операцията траеше 20 минути. Бяха ми споделили преминали през това, че е много трудно и болезнено после да се храниш, пиеш със сламка и т.н. Нищо такова. След два часа се нахраних. Имах оток, който с две посещения при докторката спадна и дори не пих повторно антибиотик, защото преди да се стигне до операция и при мен имаше гранулом, загнояване, подух се и се наложи още тогава да пия АБ. Дори и аналгетици не пих.
И между другото, не всеки хирург се справя с този вид операции и да си свърши добре работата.
Успех и дано намерите вашия доктор.

# 2 389
Хирург Борис Шопов с две ръце.
Иначе апикалната остеотомия ми я прави доктор Читалова.Точно това, което описвате вие. (Премахва се върха на корена заедно с кистата/гранулома, поставя се пломба отгоре (при мен се вижда на снимката) и след това се зашива венеца.
Бях чела добри отзиви и за Алексиева.  Операцията траеше 20 минути. Бяха ми споделили преминали през това, че е много трудно и болезнено после да се храниш, пиеш със сламка и т.н. Нищо такова. След два часа се нахраних. Имах оток, който с две посещения при докторката спадна и дори не пих повторно антибиотик, защото преди да се стигне до операция и при мен имаше гранулом, загнояване, подух се и се наложи още тогава да пия АБ. Дори и аналгетици не пих.
И между другото, не всеки хирург се справя с този вид операции и да си свърши добре работата.
Успех и дано намерите вашия доктор.

Благодаря Ви от все сърце за информацията и с тях ще направя консултация! Дано наистина, защото вече една година съм с тези мъки...

# 2 390
  • Варна
И аз вече няколко пъти съм писала, че имам прекрасни впечатления от Борис Шопов. И като отношение към пациента и като хирург. На мен такива сложни неща не са ми правили, но той ми вади зъб с киста. За себе си нямам съмнение, че при нужда, първо при него бих отишла. Отново.

# 2 391
Момичета,имам спешен въпрос.Днес трябва да вадим зъб .Препоръчаха ни д-р Антон Ангелов на Битоля 8 и д-р Стойко Душев .Става дума за голям човек,не за дете...Кой да изберем.Да е спретнат кабинета,зъболекарят да е специалист и да работи безпроблемно. Ще съм много благодарна на бърз отговор🙂

# 2 392
  • Варна
Др. Алексиева от клиника Аспрадент. Имат страница във фейсбук.

Общи условия

Активация на акаунт