Стоматолози- гр. Варна

  • 959 034
  • 2 780
  •   2
Отговори
# 2 580
  • Мнения: 1 804
От жената съм по-доволна.

# 2 581
  • Варна
  • Мнения: 1 916
В клиниката на д-р Борис Шопов винаги са ми работили зъба с упойка. В момента лекувам пулпит, с упойка.

# 2 582
  • Варна
  • Мнения: 332
Аз съм доволна от Николинка Камбурова. Много приятна жена!

# 2 583
  • Мнения: 37
Здравейте! Някой да си е правил присаждане на тъкан с цел закриване на оголил се зъб? Малко сложно го обясних, става въпрос за място, на което венецът се свлича и зъбът започва да се оголва. Обясниха ми, че в такива случаи се слага тъкан от небцето или изкуствена такава.
Ще ми е полезно, ако препоръчате хирург, който извършва подобни операции и  какъв е процесът на възстановяване след това. Благодаря! Nature Sunny

# 2 584
  • Мнения: 697
Здравейте! Някой да си е правил присаждане на тъкан с цел закриване на оголил се зъб? Малко сложно го обясних, става въпрос за място, на което венецът се свлича и зъбът започва да се оголва. Обясниха ми, че в такива случаи се слага тъкан от небцето или изкуствена такава.
Ще ми е полезно, ако препоръчате хирург, който извършва подобни операции и  какъв е процесът на възстановяване след това. Благодаря! Nature Sunny

За сега само костозаместител съм слагала, но ми предстои " шиене на венеца " . Ходя при д-р Герова

# 2 585
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Колежката ми мина през такава интервенция, но май няма присаждане на тъкан, а присадиха костно вещество.
Беше в Терапията, в лицево- челюстна хирургия.
В понеделник мога да я питам как се казва доктора.

# 2 586
  • Варна
  • Мнения: 334
Здравейте! Някой да си е правил присаждане на тъкан с цел закриване на оголил се зъб? Малко сложно го обясних, става въпрос за място, на което венецът се свлича и зъбът започва да се оголва. Обясниха ми, че в такива случаи се слага тъкан от небцето или изкуствена такава.
Ще ми е полезно, ако препоръчате хирург, който извършва подобни операции и  какъв е процесът на възстановяване след това. Благодаря! Nature Sunny
Д-р Пресиян Кръстев.

# 2 587
  • Мнения: 217
Здравейте !
Може ли отзиви за Фамилия Дент и Д-р Титева .
Също така ме интересува от кой доктор или клиника сте доволни за поставяне на фасети като качество и цена.

# 2 588
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Доктор Пресиян Кръстев реже не от кръста, а от колената.
Пиша го, за да няма неприятно изненадани.

# 2 589
  • Мнения: 64
Здравейте,насочела  съм се към клиника Дентапрайм за лечение на зъби и поставяне на мост циркониев ако може да дадете мнение работят ли качествено и какви са вашите отзиви ?

# 2 590
  • Мнения: 25 732
Здравейте,насочела  съм се към клиника Дентапрайм за лечение на зъби и поставяне на мост циркониев ако може да дадете мнение работят ли качествено и какви са вашите отзиви ?
Не.
Работят на конвейр, количвството е пред качеството. За цени не мога да кажа, но са ориентирани към чужденци, дентален туризъм.
Не бих препоръчала.

# 2 591
  • Мнения: 64
Здравейте,коя дентална клиника ще ми препоръчате в Варна за лечение на зъби и мостова конструкция

# 2 592
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Университетски Медико-дентален център.

# 2 593
  • Мнения: 64
Здравейте препоръчайте ми добър стоматолог в поликниника Младост гр Варна става въпрос за горен мост от цирконий

# 2 594
  • Мнения: 384
Здравейте! Търся наистина добър и съвестен стоматолог, работещ по НЗОК. В момента съм се спряла на д-р Венцислав Василев /ул. Капитан Райчо/, но не знам дали работи по ЗК и д-р Плам Иванова / Дентален център в кв. Чайка/. Някой има ли отзиви и ако да, какви са те? Благодаря! 🍀

Общи условия

Активация на акаунт