има ли майки, които вместо адаптирано дават кисело мляко?

  • 13 275
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Искам да попитам има ли майки, които вместо адаптирано дават кисело мляко?

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 17:01 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
Зависи за каква възраст на бебето става дума.
Ако бубуто е навършило 1 година-може адаптираното мляко да се замени с кисело.
Може около 10-тия месец да се дава понякога кисело вместо адаптирано.
По-рано от това-не.

# 2
  • Мнения: 322
Да не съм луда ooooh!И все пак живея в 21век StopЗа кисело мляко въобще не мисля,доста ще почака.

# 3
  • Мнения: 27 524
Сигурно има, но е неправилно и вредно за бебето.

# 4
  • Мнения: 351
До годинката не бих давала кисело мляко вместо АМ.

# 5
  • Мнения: 1 424
Аз не давам. Киселото мляко не замества адаптираното мляко.  Naughty

# 6
  • Русе
  • Мнения: 223
а ако е домашно заквасено,а не купено?

# 7
  • Мнения: 426
Ама от самото раждане ли имаш предвид  newsm78

# 8
  • Мнения: 10
аз съм млада мама на 17 и от майка ми съм чувала че и аз съм от 33 ден на кисело мляко,но едва ли ще го дам на детето си толкова рано,ако беше добре за бебето нямаше да има млека.. от 0 до 6 и нагоре  Wink ..

# 9
  • Мнения: 426
аз съм млада мама на 17 и от майка ми съм чувала че и аз съм от 33 ден на кисело мляко,но едва ли ще го дам на детето си толкова рано,ако беше добре за бебето нямаше да има млека.. от 0 до 6 и нагоре  Wink ..
Мда, сигурно на 2 месеца  са ти топили бибероната в мед, на 3м. си пила вече сокове, мазали са ти венците с мастика, а после и попара с вино може да си опитала  Laughing. Остави ги какво са правели тогава, грешки много са допускали, някои от тях са били и фатални. Ние живееме сега, в 2010, нещата са други, времената са други, храната е друга.  Peace

# 10
  • Мнения: 10
хаха.. и аз казах че съм против сега и няма да го приложа скоро това на дъщеря ми  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 99
Аз пък давам кисело мляко вместо адаптирано от около 2 месеца (за сведение сега караме 10 месец). Какво да направя като не харесва адаптираното мляко . Добавям го вечер като добавка след кърменето.

# 12
  • тук...при моите момчета
  • Мнения: 142
И на двете ми деца започнах да давам кис. мляко след третия месец.Първо-по финансови причини,и второ-защото не съм убедена,че изкуствено създадената храна е по-добра от естествената.Започнах с 50 мл. на ден и за един месец достигнах количеството за цял ден.Голямото ми момче е на 3,9 г.,а малкото-почти на 10 мес.

# 13
  • Мнения: 1 508
И на двете ми деца започнах да давам кис. мляко след третия месец.Първо-по финансови причини,и второ-защото не съм убедена,че изкуствено създадената храна е по-добра от естествената.
И кое му е естественото на боклуците в кофичките,наричано кис.мляко Rolling EyesДоста голям процент си е чиста химия, а колкото до финансовата страна на нещата,по скоро ако съм принудена да избирам ще взема мляко вместо памперси и пак ще му давам храна подходяща за него Peace

# 14
  • Мнения: 9 776
Преди почти дванайсет години дъщеря ми точно с домашно квасено кисело мляко я изгледах. От втория месец. Права, здрава, сериозно не е боледувала до момента.
Ще замоля да си давате съветите ако желаете, но да не съдите. Всеки сам преценява и решава за детето си.

Общи условия

Активация на акаунт