Размяна на детски градини и ясли - София

  • 184 073
  • 766
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2
Набор: 2007-ма.
Настоящо ОДЗ- 93 "чЧуден свят"
Предпочитано: 37-мо ОДЗ "Вълшебство", Павлово

# 181
  • София
  • Мнения: 41
Набор 2009
Приети в в 55 ОДЗ Иглика - Люлин 5
Предпочитаме 22 ОДЗ Великденче - Люлин 2
 Praynig

# 182
  • Мнения: 1
Набор 2009
Посещава в момента 59 ОДЗ Елхица в Младост 3 (зад общината)
Желаем да се преместим в Студентски град в 16 ОДЗ или 79 ОДЗ.

Градината е много хубава, просто се местим в Студентски град и няма да ни е удобно в Младост.

# 183
  • Мнения: 15
Набор: 2007-ма.
Настоящо ОДЗ- 93 "чЧуден свят"
Предпочитано: 37-мо ОДЗ "Вълшебство", Павлово

И ние така, само дето сме набор 2011
Ninanan, моля те пиши ми на лични какви са отзивите ви от 93?

# 184
  • Мнения: 51
Детето ми посещава 20 ОДЗ Люляче ,гр.София,кв.Люлин 1 .
Искам да направя смяна на градината,тъй като тази ми е на 5/6 спирки от дома.Ако има желаещи да се преместят в тази градина и са набор ,който сега ще бъде 1ва група моля да ми пише. За предпочитане е да сте приети в градина,близка до метростанция в Люлин ,съответно станции Западен Парк ,Люлин и Сливница или пък градини в 8ма част на Люлин - Маргарита ,Панорама. Може и градини в 10ти микрорайон  - 100 ЦДГ  - филиал на ул. В. Търново  или  139 ОДЗ "Панорама".
0878 787 626

# 185
  • Мнения: 1
Набор 2009.
Записани сме в 26 ОДЗ Калина Младост 1 София.
Желаем да посещаваме 75 ОДЗ Сърчице Младост 1А София.

# 186
  • Мнения: 10 547
Попитайте в обратна връзка, разрешават ли се размени от ИСОДЗ.  Twisted Evil

# 187
  • Мнения: 7 263
Попитайте в обратна връзка, разрешават ли се размени от ИСОДЗ.  Twisted Evil

Преди година и нещо бях попитала - принципно не  са забранени, но не се ангажират с нищо - тяхното решение е кандидатстване на ново, което е безмислено изнервящо упражнение със съмнителен резултат. От друга страна, ако се случи идеалния случай - две деца, които са готови да се разменят не смятам, че някой ще откаже.

# 188
  • Мнения: 10 547
Размяната е възможна, гласувана от СОС при приема на последните изменения на Правилата за кандидатстване в общински детски заведения от 2011-та година, НО реално невъзможна, защото не съществува техническа опция в самата система да бъде отразена / размяната/.
Аз и още една потребителка на форума загубихме едно лято и кило нерви да осъществим размяна между две градини, навъртяхме хиляда и пет телефона, получихме още толкова различни отговора и накрая .... нищо. Техническа опция ще има след няколко месеца. Засега е невъзможно.
Одисеята ни още не е приключила, защото децата продължават да висят като незаписани в системата, а защо ги отписаха така и не стана ясно, щом не бе възможно да ги разменят.

# 189
  • Мнения: 7 263
Ужас!
Аз бях писала мейл като кандидатствахме, но не помня дали го пазя - а и не е ясно дали са същите правила.

# 190
  • Мнения: 10
НАБОР 2010
Посещаваме 12 ОДЗ Лилия Мусагеница,искаме да посещаваме 72 ОДЗ или 78 ОДЗ Детски свят в Дървеница.

# 191
  • Мнения: 493
Набор 2007
Посещаваме ОДЗ Мир 42, искаме да посещаваме ОДЗ 5 Слънчо

# 192
  • Мнения: 1
Здравейте,
Моето дете е набор 2009 и посещава 35 ОДЗ Щастливо детство-Люлин.
Желая преместване в ОДЗ в Лозенец или близък квартал.
Дано това проработи!  Hug

# 193
  • София
  • Мнения: 2 132
Детето ми посещава 145цдг Красно село(на картата в исодз е посочено грешно местоположение) , по-удобно ще ми е да посещава  градина в Бъкстон, Павлово, старата част на Овча купел, Красно село. Набор 2009.

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 18:43 от Geraldine

# 194
  • Мнения: 16
Здравейте. Нашето дете е набор 2011 г. и е прието в СДЯ Ралица в кв. Лозенец. Преместихме се в Младост и искаме да преместим и детето в Младост в някое от следните ОДЗ-та: Ян Бибиян, Деница или Карлсон, а в краен случай и друго ОДЗ в Младост 1, 2 или 3. Разбрахме, че единственият начин за преместване е, ако някое дете от същия набор от посочените детски градини желае да се размени с нас.
Моля да се свържете с мен на лични или да отговорите по темата, ако детето ви е набор 2011 г. и е в Ян Бибиян, Карлсон или Деница или друго ОДЗ кв. Младост 1,2,3 и желаете да го преместите в СДЯ Ралица в "Лозенец".
Имайте предвид, че след СДЯ ви се дава допълнителна точка за кандидатстване в ОДЗ и така след яслата практически ще можете да си изберете ОДЗ където си поискате в София. Просто на нас не ни се разкарва 2 години от Младост до Лозенец и обратно...

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 18:54 от bg-strinka

Общи условия

Активация на акаунт