Размяна на детски градини и ясли - София

  • 184 070
  • 766
  •   1
Отговори
# 525
  • Sofia
  • Мнения: 373
Здравейте,

Детето ми е набор 2013 г
Посещава 28 СДЯ, ул. Христо Белчев, район Средец
Бих искала да го преместя в ОДЗ в район Възраждане (тук живеем)
За контакст ЛС

# 526
  • Мнения: 509
Здравейте,
детето ни е набор 2010 - втора група и посещава 52 ОДЗ Илинденче, филиал Кукуш.

Имаме нужда да го преместим в детска градина в
    - Драгалевци,
    - Симеоново,
    - Студентски град,
    - Дървеница
    - Мусагеница,
    - Младост или
    - Горубляне.

    Най-вече искаме да е в
79 ОДЗ Слънчице в Студентски град, но знам, че от другия край на София няма да е лесно да намери размяна, за това всеки от другите квартали ще ни е удобен.

[/list]

# 527
  • Мнения: 710
    Здравейте,
    детето ни е набор 2010 - втора група и посещава 52 ОДЗ Илинденче, филиал Кукуш.
    Най-вече искаме да е в 79 ОДЗ Слънчице в Студентски град, но знам, че от другия край на София няма да е лесно да намери размяна, за това всеки от другите квартали ще ни е удобен.

    [/list]
    Може, може нашата размяна е вече факт 3 месеца след публикуване на обявата. Сега си чакаме датата, за да се разменим реално и то точно в 79 ОДЗ. Ние също идваме от ОДЗ в другия край на София. Успех!
    Благодаря, че я има тази тема!   bouquet

    # 528
    • Мнения: 509
    А слагали ли сте обява на самата градина?

    # 529
    • Мнения: 710
    Аз не, но можете да го направите. На 16 ОДЗ преди 2 месеца ми направи впечатление, че имаше  залепена такава обява.

    # 530
    • Мнения: 23
    Здравейте, имам 2 деца- набор 2010 и 2012. Учим в 60 ОДЗ на булевард Мадрид. Търсим желаещи за размяна от 175 ОДЗ кв.Витоша или някое от 3те ОДЗта в Дианабад.

    # 531
    • Мнения: 1
    Здравейте, синът ми е набор 2012г. и посещава 171 ОДЗ Свобода. Търся замяна за която и да е ДГ в района на Дианабад (най-вече), Изток, Студентски град. за контакти - на личен или мейл : flavia858@yahoo.com

    # 532
    • Мнения: 11
    Здравейте, синът ми е 2012г. и посещаваме 84 ОДЗ в Овча Купел 2.  Търся замяна, за която и да е ДГ в района на в Надежда или околните квартали. Пишете на HMNikolova@gmail.com

    # 533
    • Sofia, Bulgaria
    • Мнения: 8
    Здравейте,дъщеря ми е набор 2012 и посещава 12 ОДЗ "Лилия" в Мусагеница. Търсим размяна за 160 ОДЗ
    "Здравец" в Драгалевци.За контакт: denitza.ignatova@gmail.com.

    # 534
    • Мнения: 84
    Здравейте,

    Синът ми е набор 2013.
    Записан е в 19-то ОДЗ Деница в Младост 2.
    Искам да го прехвърля в 188 ОДЗ Вяра, надежда, любов или в 76-то ОДЗ Сърничка

    Благодаря!

    # 535
    • Мнения: 170
    Nadita_sb

    Здравейте мили родители!

    Ние сме набор 2012
    Приети сме в  188 ОДЗ Вяра Надежда и Любов в Младост 4, близост до Бизнес парка.
    Искаме размяна за 28 ОДЗ Ян Бибиян,  98 ОДЗ Слънчево зайче или 19 ОДЗ Деница. И трите детски заведения се намират в Младост 2.

    Оставам и телефон за връзка при съвпадение на интерес за размяна от други родители:
     0887 03 83 04

    Поздрави,
    Ина

    # 536
    • Мнения: 51
    Nadita_sb

    Здравейте мили родители!

    Ние сме набор 2012
    Приети сме в  188 ОДЗ Вяра Надежда и Любов в Младост 4, близост до Бизнес парка.
    Искаме размяна за 28 ОДЗ Ян Бибиян,  98 ОДЗ Слънчево зайче или 19 ОДЗ Деница. И трите детски заведения се намират в Младост 2.

    Оставам и телефон за връзка при съвпадение на интерес за размяна от други родители:
     0887 03 83 04

    Поздрави,
    Ина


    При размяна децата не трябва ли да са един и същи набор?

    # 537
    • Мнения: 170
    Ooo, да това съм го пропуснала. Извинявам се.

    # 538
    • Мнения: 2
    Здравейте,

    Синът ми е набор 2010 - втора група и посещава 5 ОДЗ Ракета, кв. Сухата Река, вече четвърта година.

    Наскоро се преместихме да живеем в кв. Редута и бихме искали да го преместим в по-близката 55 ЦДГ Веселина, понеже пътуването ни е проблемно а и чакаме второ дете скоро.

    Моля ако някой от 55 ЦДГ Веселина иска да се разменим да пише на: pournarova@yahoo.com

    Благодаря на всички предварително!
    Елена

    # 539
    • Мнения: 4
    Здравейте,

    Синът ми е набор 2012.
    Записан е в 26-то ОДЗ Младост.
    Искам да го прехвърля в 37 ОДЗ Витоша

    sophia@gbg.bg

    Общи условия

    Активация на акаунт