Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 апр. 2010, 23:39 ч.

Размяна на детски градини и ясли - София

• 175 891
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
Здравейте всички,
Някой от вас успял ли е да направи смяна на ясла/градина? Ако да, моля да сподели как става това точно! Благодаря:)
И също да ви питам: знаете ли, ако едното го размените и запишете в новата градина какво става с неговото братче? Автоматично ще бъде ли прехвърлено и то или не? Благодаря отново:)

П.С. Обаждала съм се да питам някои директорки от градини и те не могат да ми отговорят. Питах в ИСОДЗ - отговориха ми не по същество и отново ги запитах. Ще сподела, ако ми дадат смислен отговор.

# 751
  • Sofia
... ако едното го размените и запишете в новата градина какво става с неговото братче? Автоматично ще бъде ли прехвърлено и то или не?
Не, не може да бъде прехвърлено автоматично и братчето. За да може да бъде прехвърлено братчето, трябва и то да има с кого да се размени.

# 752
Да, размяната направихме 2015 година.
Двете майки подадохме заявления в съответните градини, после директорките сами оправиха документите и писаха в ИСОДЗ.
Нямаше проблеми, стана бързо.

# 753
Здравейте, момичета! Детето ми е набор 2016-та и от септември ще е 1-ва група в 184 ДГ  "Мечо Пух" в Гео Милев. Разменям мястото срещу място в 1 група в 155 ДГ "Веселина" в Редута. И двете градини са страхотни, единствената причина да търсим размяна е, че "Веселина" ни е много по-близка.
Ако има някой склонен на размяна - 0894744994

Общи условия

Активация на акаунт