`Обиколи света с Дино`-новата игра на Данонино!-размяна на магнити

  • 32 230
  • 448
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
Пускам нова тема,защото старата е доста напред със старниците Hug

Магнитчета за хладилник със Дино и държавите по целия свят.Има държавата и коя е столицата в долния ягъл,а в горния-знамето.Магнитите са квадратни! Peace
Аз имам вече Перу,Япония и Франция

# 1
  • велико търново
  • Мнения: 585
Мерси за информацията ,но още не съм ги виждала по нашите магазини. Записвам се за размяна с всички желаещи момичета.
Успех в събирането.http://www.danonino.bg/promo/

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 11:32 от YSMIV4ICA

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз също не съм ги виждала тези магнити, но изглеждат много добре.

# 3
  • Мнения: 9 973
имам за размяна Италия и Китай,както и 2 гръцки

# 4
  • Мнения: 1 324
Минавам само да се разпиша като заклет фен на Данонино. С него успявам да пробутам всякаква гадост, от смрадливи водорасли до горчив прополис  Laughing.
Още не съм видяла новата промоция на живо, но одобрявам идеята и се надявам да съберем всички държави.  Peace.

# 5
  • Мнения: 429
на мен ми се струва също добра идея това с държавите, за съжаление обаче пак сме на етап на неядене на данонино, май ще си ги ям аз заради магнитите
а и ако някой има едно излишно Л, че на една приятелка на детенцето само таз ибуквичка остана, имам няколко за размяна, които аз мога да предложа
също така бих разменила и държави за плодови букви, но се съмнявам, че ще има желащи

# 6
  • Варна
  • Мнения: 691
олеле майко пак ще се охарчим............та те държавите да не са една или две...... Heart Eyes Не съм ги виждала във Варна още но почвам да търся

# 7
  • Мнения: 351
Хайде и аз да се наместя в темата, че много си падаме по магнитчетата

# 8
  • Варна
  • Мнения: 691
ние с нашия късмет първите ни 2 магнитчета са на гръцки Sad

# 9
  • велико търново
  • Мнения: 585
И на нас ни се падна едно магнитче на гръцки.Какво да го правя?Мислех си да го изпратя в ф-мата да ми го подменят с такова ,но на бълг. език.Дали ще стане?А и се чудех на кой адрес да им го изпратя?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 691
ще стане-те са мн любезни а адреса е в страницата на Данон

# 11
  • Варна
  • Мнения: 691
целия свят ли го има на магнитчета?

# 12
  • Мнения: 1 324
Чак целият свят! То една азбука трудно се събира, пък какво остана към 200 държави  #Crazy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 691
права си ..............докъдето стигнем.

# 14
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
записвам се и аз в новата теза за магнитите за държави
и ние вече имаме на Гърция
в сайта на данониното видях че 20 магнита на 20 държави

Общи условия

Активация на акаунт