НОЕМВРИйчета 2006г.

  • 57 853
  • 440
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 667
Приятно оживление е настъпило тук!
Честито ново попълнение, Креми! Да расте здраво и умно момче!
Меги, не останало много, леко раждане желая!
Гери, страхотно изживяване с девойките, пак ме замаяхте със снимки.
Дени, честита нова работа!
За срещата сме на линия, октомври е добре, всъщност когато и да е - нямаме планове.

Ние сме в Хисаря. Преди това бяхме в Калофер. Разходихме се по екопътеката Бяла река - около два километра с чудни мостчета и гледки. Да похваля Радо, че се справи с изкачването. Приятно съм изненадана от условията за нощуване и туризъм  в Калофер.

# 181
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Лина, привет  Hug! Радвам се да те видя отново тук  Peace.
Би ли споделила повече за Калофер - къде спахте, какви са условията, цените? На мен много ми се ходи на тая екопътека, трябва да навия половинката  Mr. Green.


Руми, радвам се, че и вие сте изкарали добре  Hug. Приятно излежаване ти пожелавам, а Алекс и бебчето да те слушкат  Grinning.

# 182
  • Мнения: 679
Благодаря, Гери! Аз най-после разгледах снимките, страхотни сте всички, браво на нас!  Hug

Лина, и аз ще се радвам ако споделиш повече за Калофер, иска ми се към края на месеца да се разходим нанякъде.

 Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 667
goris,  бебка и бебко, ето - http://pochivka.bg/o-2709-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D1%81% … D0%B8%D0%BD%D0%B0
Това всъщност е къща за гости - нова и много чиста, прекрасна градина, барбекю и всички условия за приготвяне на храна. Не бяхме се подготвили, но точно отсреща има магазин. През седмицата бяхме сами, нямаше други гости - супееер.  Ценита 20 лв. за нас, за децата 10 лв., предполагам, че е въпрос на договорка.
Екопътеката е много красива, не ни затрудни, за това, Гери, си мисля, че за вас ще е лека  Laughing.
Посетихме и къщата - музей на Христо Ботев, личност, на която дълбоко се възхищавам.

На ок. 4 часа път от Калофер се намира "Пръскалото" - водопад с височина 125 м., не отидохме, че и връщането 4 часа, много ми се видя.

# 184
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Лина, благодаря  Hug.
Ако говориш за Райското пръскало - ходили сме, маршрутът никак не  е лек. Има едно място, което се нарича Джендема /означава пъкъл, ад/ и се минава през него - слизаш надолу, после се изкачваш нагоре, единственото хубаво е, че се намира в гора и поне не те пече слънцето.
Ние ходихме когато Софи беше на около 8 месеца и общо взето за около 5 часа май стигнахме, може и повече да е било.
На другия ден се качихме до Ботев /до там се стига до една Тарзанова пътека, има и въжета на места/ и оттам като започна едно слизанеее... до вечерта. Аз накрая започнах да се пързалям по тревата  Mr. Green.

Пиша го това, за да не съжалявате - до там според мен си трябват 2 дни. Иначе горе е много красиво, особено ако успееш да видиш и водопада - когато ние бяхме, беше пресъхнал, беше в края на юли.

А къщата на Ботев и аз бих разгледала отново  Peace.

Друг маршрут, който обмислям, е към Русе - не съм била в този район, искам да видя Русе, крепостта Червен, Ивановските скални църкви, а дори и още неща по възможност.

  bouquet

# 185
  • Мнения: 679
Благодарско и от мен на Лина, уютно и приятно изглежда, а и цените са поносими.
Аз се колебая между Добринище и Карлово, Сопот, Калофер ... За сега съм се ориентирала към ето това http://www.hotel-yaev.com, но още нищо конкретно не съм решила. Та може би още ще помисля  Thinking
Heart Eyes

# 186
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Руми, и  този хотел ме изкушава. Фактът, че има вътрешен и външен басейн, ми харесва - може да лавираш според времето.

Също не съм ходила и към Ковачевица, Лещен и Огняново. Но май изпуснахме моментът, вече не си спомням дали имаше с вътрешен басейн. Май имаше, от детската на Никола на Креми организираха пролетен лагер до хотел "Делта" в Огняново, хвалят го хотелчето.

Абе на много места ми се ходи, честно казано  Embarassed.

Няма ли ново попълнение в бандата?  newsm78

Последна редакция: чт, 09 сеп 2010, 19:18 от goris

# 187
  • Мнения: 667
... За сега съм се ориентирала към ето това http://www.hotel-yaev.com, но още нищо конкретно не съм решила. Та може би още ще помисля ... Thinking

Изглежда много добре, не беше ли в предложените преди време за годишна среща? Ако го посетите, споделете после дали сте доволни, че нали пак се мисли за място за среща.

goris, въобще не сме и помисляли да тръгваме с малчо. С него правим малки разходки, не сме истински планинари. Жалко, че в крайна сметка не сте видяли водопада.

# 188
  • Мнения: 255
Привет и от мен!!!
Не съм влизала от десетилетие, но за срещата да си кажа - винаги сме навити Simple Smile
Много се радвам, че все повече ноемврийчета стават каки и батковци  Simple Smile

# 189
  • Мнения: 679
Лина, не си спомням, може и да е бил предложение за срещите, но ние нали все не успяваме и не съм обърнала внимание.
Гери, и мен ме радва това, че има закрит басейн, за да се възползват мъжете Simple Smile
Иначе моя колежка от службата беше ходила със семейството си, та от там имам добри отзиви.
Иска ми се да е лек маршрута на обиколките, че нещо доста ме намързява  Embarassed
Ако отидем там задължително ще споделя после  Peace По принцип плановете са за края на септември, началото на октомври, живот и здраве.
 Heart Eyes

# 190
  • София
  • Мнения: 1 067
Привет от мен,

само да представя новия член на семейството... Казва се Вероника и се роди на 08.09.2010, с тегло 2,860 и 50 см.

Раждането мина много добре и много скорострелно... и двете сме добре и щастливи.

Сега сме в къщи и напасваме режими Simple Smile



# 191
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Мегииииииииии, супер новинаааааааааа!!!!!!!!! ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ВАС С ТАТКОТО И СЕСТРИЧКА НА ЙО!!! ДА РАСТЕ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА В ПРЕКРАСНОТО ВИ СЕМЕЙСТВО, ДА СТАНЕ УМНА И ПРЕКРАСНА ДАМА!!! СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ   bouquet

Ти пак ли ражда при същата докторка? А каката сигурно е много горда  Hug.

# 192
  • Мнения: 3 718
Да ви е здрава, силна и много щастлива малката Вероника и много да радва кака Йо и цялото семейство  Hug

# 193
  • София
  • Мнения: 2 437
Меги много се радвам за теб Hug ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ВЕРОНИКА!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 194
  • Мнения: 667
Честита дъщеричка, Меги! Да е жива и здрава, и много да ви радва!

Общи условия

Активация на акаунт