Октомврийчета гушливи,ще люшкат мамите щастливи!

  • 21 106
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 717
Аз се фризирах и вече съм на линия но пък имам и едно излзаен за една среща 15 минутна и трябва след малко да мръдна до 6 ти Simple Smile

За СВ.София мога да кажа само добро! Peace
Там лежах в болница и останах очарована от всички гинеколози,акушерки и санитарки! Grinning
Моя лекар също преглежда там и се казва Димитров иначе има кабинет и в Люлин в мед. център Люлин Мед и ако има някой интерес мога да дам повечко инфо!

Зеленоочка,аз съм за всички дни така,че мога да дойда в който и да е ден от най-много гласуван! Peace

 Бобче,добре си направила за колата в крайна сметка след като ти гълта толкова много пари остави я и търаи нещо по изгодно и така сигурна съм,че ще е справиш! Hug

Ноел,\завиждам ти,че си почиваш! Hug

wine, я се стегни всичко е наред с бебето ще видиш но пък ако толкова те притеснява отиди на лекар по рано и това е! Hug

# 46
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Да, Димяни, така е. Докато и двамата работехме, проблем нямаше, но сега просто, сама не се справям. Проблема, обаче е, че няма как да продам толкова скъпа кола така бързо. Кой знае колко ще си почакам, а и обявите по нета струват не малко парички. Пробвах да я закарам в някои от салоните тук, но ми предлагат безумно малко пари за нея, за да могат да са на сметка после като я продадът. тааа, ни така, нито иначе, направо в чудо съм се взела. Стискайте палци да ми провърви и бързо да се продаде  Praynig

# 47
  • София
  • Мнения: 5 717
Бобче,знам какво е положението с колите извън БГ и какви са цените Rolling Eyes
Хайде дано пък имаш късмет и още тези дни да се закачи някой и да я купи за да ти олекне и на теб! Hug Praynig

Аз свърших работа и сега се захващам да правя вечеря ooooh! Мойто почивка няма!

# 48
  • Мнения: 433
примъъъъъък Simple Smile
не пиша често, че с моя дзвер е мисия невъзможна  Joy
при нас нищо ново - надявам се да разберем пола на 01.06, тогава съм на ФМ.
Надявам се всички са добре и бременеят ли бременеят  Hug  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 1 395
Бърди, метрото срещу Била в кой квартал? На мен никъде около метро не ми е близо ама ми трябва нов наблюдаващ, който да ми издаде големия бременлийски болничен Rolling Eyes

Бобченка, каква е колата ако не е тайна? Blush

Ние купихме подаръка на малчо за първата годинка http://www.mothercarethailand.com/mothercareEng/419zvjFNSYL._SX315_SY375_.jpg Май му хареса доста новата количка Mr. Green И една книжка за лека нощ с обемни картинки разгръщащи се Peace

# 50
  • Мнения: 9 436
Данитка, bdbaloniздраве,щастие и прекрасно бебче на финала!
Честито на тези,които вече знаят пола на бебочетата си Grinning
♥Димяни ♥ ,как си,мила?Отминаха ли неразположенията?


Аз нямам с какво кой знае да се похваля или да разкажа!Ежедневието ни е едно и също.Разходки и само разходки Mr. GreenС килограмите продължавам да съм на минус 4,но аз и доста се ограничавам в яденето ,поне за момента.Решили сме тази седмица да отидем до Джъмбо,да понапазаруваме за какта и малкия бебок.Малко е раничко,но предпочитам постепенно да натрупам всичко нужно,отколкото на веднъж.
Кажете,спрели ли сте се на някаква марка шишета?С дъщеря ми ползвах Авент,но изобщо не възнамерявам да повтарям.Спряла съм се на Д-р Браун,но ми се ще да чуя отзиви за тях. Rolling Eyes

Хайде,лека и мека от мен Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 5 717
Кристал,определено не ми се гади надявам се и да не започва пак Praynig
За шишета аз както и с Райън ще си използвам на др.Браун Peace

# 52
  • Варна
  • Мнения: 99
И аз искам май вече да знам какво ще е чудото...но на видеозона на докторката ми едва ли скоро ще стане, че е бая старичък. Чудя се да отида на 3D при някой друг  - ще видим.
Аз тъкмо си помислих, че с  Sick приключих и в неделя пак наново. Като се готви в тая мойта кухня - ужас ( как си личи, че съм в групата "мразя да готвя" ), затова трябва да се яде навън  ppp
Ами аз вече изтървам 2-ра среща на хипопотамчета във Варна, надявам се следващия път да съм в удобна смяна!
Лека нощ на всички!   bouquet

# 53
  • Мнения: X
Ох, писах писах,  и го изтрих накрая.
Честито за всички щъркелчета, прегледи и успешни предстоящи !
wine, бъди спокойна, на екрана е пълно със тъмни и светли петна, ти не можеш да знаеш какво си видяла.  Hug
Ева, за венците не зная дали имаме право да жабурим със смрадлика, трябва да се пита лекар. Но иначе тя много помага за венците.  bouquet
Димяни, честита прическа.  #Silly  bouquet
didudonska, и аз вчера три пъти  Sick, а уж беше минало.
Аз реших да не пия по 6 магнерота на ден, а по три. Защото те действат разхлабващо.
Днес ще ходя да си купя някакви летни чехлички, че ми е горещо вече на краката с кецовете. Вчера пак поогледах, но на нищо не се спрях. Мислех ортопедични да си купя, ама нещо май не са ми много удобни. И май че реших ако няма подходящи чехли, да си купя сандали ето  такива: http://www.yakobg.com/%D0%9E%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8-%D0%B … roduct-flyer.html
Но естествено по-евтини, от Илиенци, че в момента сме на една заплата.  Confused

# 54
  • Мнения: 6
Добро утро, милички!

Данитка, на патерици - честит рожден ден  newsm38! Много щастие, здраве и сладък бебок на есен!

На тези, които са разбрали пола на сладурковците си - честито   bouquet  bouquet!

dalila 777 - не се притеснявай, всичко ще е ок! Лежи си, общувай с бебочко, който е добре и мисли позитивно   bouquet
bob4enka - стискам палци бързо да се намерят купувачи, че да можеш да си отдъхнеш!
Кристал - а каква е причината да се ограничаваш с яденето?

Димяни и аз вчера бях на фризьор, но на пробна прическа за подписването. Направиха ме на приятни вълнички, че моята коса е права като праз лук   hahaha, но като се гледах сякаш не бях аз.  Обмислях вариант да я прибера на кок, но се отказах, защото придобивам прекалено строг вид. Има още време - може до другата седмица да ми хрумне нещо различно.

облачето хей, мога ли аз да поема останалите 3 хапчета магнерот, че от седмица си имам проблеми с перисталтиката  Blush Laughing

Темата за шишетата и бибероните ме вълнува и мен през последните дни. Мамчета, които имате вече наблюдения с по-големите бъдещи каки и батковци - давайте съвети как да ги избираме. Димяни, какво можеш да кажеш за тези на д-р Браун?

# 55
  • София
  • Мнения: 17 279
Бърди, метрото срещу Била в кой квартал?

В Люлин, за там говорехме.

# 56
  • Мнения: X
mama - Smehorana, може  Hug. Аз пък съм обратния случай и се притеснявам от разхлабването.

Днес сутринта мъжа ми завел дъщеря ми на училище и установил, че й е забравил чантата.  hahaha Embarassed Явно се  е заразил от моята разсеяност.

# 57
  • Мнения: 5
Добро утро, мамчета. 
Аз днес съм на док и вече нямам търпение да стане следобед. Надявам се всичко да е наред с бебо.
А за шишетата - моето свеки беше купила на Чипо с каучукови биберони, щото били "най-добрите". А аз си купих няколко на Камера със силиконови биберони. И какво стана -шишетата на Камера нищо им нямаше, а на Чико избеляха от стерилизацията. На всичкото отгоре бибероните им за месец и хайде на боклука. Голяма глупост. А пък аз имах глупостта да си купя стъклено шише, ах как тежеше само като се напълни. Сега не зная. Ще гледам цените и ще решавам.  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 6
Здравейте, и честита ви нова тема.Ние ходихме до софия онзи ден и вчера се прибрахме.Аз не мога да се похваля с нищо,защото тези болки все още продължават,дори ми увеличиха дозата на папаверина.Дано скоро свършат тези болки.Желая ви усмихнат ден от мен.  bouquet

# 59
  • Мнения: 367
добро утро,

честито на патерици на рожденничката

вчера имаше тържество в градината на ванеса. те уж трябваше да танцуват, но... аз танц поне не видях Sad останах малко разочарована. тя вкъщи токова хубаво показва какво ще правят и че танцувала с някакво момченце, а на самото тържество тяхната група само подскачаха даже не ги и подредиха на сцената. иначе бяха много сладки  Heart Eyes всички облечени еднакво, но снимки хубави няма. в началото беше кисела и като видеше фотоапарата почваше да се крие и да плаче. надявам се следващият път да е по-добре

за шишетата с ванеса не съм купувала и не ми потрябваха. сега пак така ще правя. дрешки и всичко друго необходимо да, но шишета има навсякъде. няма смисъл да се купуват ако няма да се ползват. на курса за бременни ме научиха така и съм много доволна, че си спестих най-малко 50лв. на вятъра. аз бях твърда, че ще кърмя и успях въпреки, че имаше много хора който се съмняваха. когато си убеден в нещо то става. такива глупости като "нехранителна кърма" и "не достатъчно количество" са повода над 90% от българчетата да не са кърмени повече от 3 месеца (даже и това май е много) нищо лично, но поне майките от форумите има от къде да вземат информация и да успеят да си кърмят децата си. покрай мен всички кърмят и винаги сме се подкрепяли една друга. и с малко кърма сме били, но сме успявали да стимулираме лактацията, и мастити сме правили, но правилния подход нещата се оправят и децата пак са си кърмени, но трябва много воля. ако някой си мисли, че е лесно не е особено в началото докато се регулират нещата, но да се купува постоянно адаптирано мляко и да се стерилизират шишета посред нощ също не мисля, че е много лесно. всеки сам си преценява, но лично аз нямам пари за даване на вятъра за изкуствено мляко. колкото и да ги рекламират, това е кравешко мляко обработено с химикали за да стане сухо и да го обогатяват с витамини и каквото си искат няма да стане като майчината кърма. всички  в нашата тема имат достатъчно време за да помислят и да вземат решение.

Общи условия

Активация на акаунт