Октомврийчета гушливи,ще люшкат мамите щастливи!

  • 21 107
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • У дома
  • Мнения: 59
Здравейте, мацки  Hug

Ходих днес сутринта да си подавам документите за детски в социалните, наложи се да си пренаписвам молбата на ново и да смятам, защото не бях включила в дохода борсата на моя мъж и болничните, но вече всичко е ОК, септември когато Кари започне училище трябва да занеса и бележка, че е ученичка, общо взето двете дамив стаята бяха много мили.

Тази сутрин бебчо много шава, още докато лежах в леглотои усещах едни лупинги, а сега подритва с краченца, струва ми се, че се е обърнало вече с главата надолу, но другата седмица ще видим.

Снощи до късно бяхме на РД и тази сутрин изобщо не ми се ставаше, нищо че се събудих навреме, но само мисълта, че днес е събота, а трябва да ставам за работа  ooooh!

Май не съм гласувала за заглавие, ама то от хубави, по-хубави, кое да си избера, ей сега ще реша и ще си пусна и моя глас.

Опа, 51-ва страница  Stop

# 751
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро и от мен.
Днес най- накрая почивам, времето е обещаващо и ще излезем с малката на разходка. Едва станах, цялата схваната, но сега съм добре.

Аз също съм с ниско кръвно откакто се знам. На мен стафидите много ми помагат. Винаги имам в чантата си малка кутийка стафиди (тук продават такива), от тъмните такива. Като усетя да става зле работата като вчера и си хапвам шепа стафиди. Много помагат, а и е здравословно.
Иначе кола си пия, когато ми се допие, но не лайт в никакъв случай. Пия и сутрин задължително по едно слабо дълго нес с мляко (нали казват, че млякото притъпявало кофенина  Thinking), много ми помага за тоалетната.  Peace

Веселина и на мен така ми действат трагедиите, много се разстройвам, но това е по принцип, защото си падам малко параноичка и хипохондричка. Маниак съм на тема здраве и най- малкото неразположение ме хвърля във всякакви филми.  Confused Успокой се и мисли само за ведри неща. Това е живота, изненадващ и неочакван и ние нищо неможем да направим някой път  Hug

Сега си погледнах линийката- брех, преполових бременността. Кога мина това време  ooooh!

# 752
  • Варна
  • Мнения: 245
МЪЪЪЪЪЪЖЖЖЖ  Mr. Green

Ще си отглеждам трима мъжленца вкъщи  hahaha

Всичко му е наред и въпреки че е момченце съм адски щастлива понеже всичко си му е на мястото, големичък, здравичък. Първото нещо което направи беше да се разчекне да покаже какво има между краката  Joy Иначе личицето го кри, но успяхме да го видим, беше като едно боксьорче с ръцете напред и накрая козирува  Wink Ох много съм щастлива  Heart Eyes Ще кача клипчетата и ще ви ги покажа!

Сега ще пусна новата тема, спокойно, дават толеранс преди заключването!

# 753
  • Варна
  • Мнения: 245
Айдееее на новата темаааа  bowuu
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497178.0

Общи условия

Активация на акаунт