4D кино!

  • 12 063
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 868
Здравейте  Grinning
Чух реклама по радиото за 4D кино в The Mall(май е новия на Цариградско), интересува ме дали някой е ходил, колко парички са билетите и изобщо всякакво инфо, живея далеч а пък племенника ме моли да го заведа та да се ориентирам предварително Peace
Благодаря на всички предварително Hug

# 1
  • Мнения: 1 868
Леле, никой ли не е ходил още, моля ви драснете по някое редче Wink

# 2
  • Мнения: 4 586
добре драсвам Wink
аз съм ходила ,но в мола във варна, предполагам не е по различно
за 15 мин май беше 8 лв билета , ефектите бяха вибриране на седалката и вятър от мощни вентилатори , нямаше пръскане с вода или светкавици само летяхме между разни планини нагоре надолу

Последна редакция: пт, 07 май 2010, 18:08 от yasmina

# 3
  • София
  • Мнения: 8 107
добре драсвам Wink
аз съм ходила ,но в мола във варна, предполагам не е по различно
за 15 мин май беше 8 лв билета , ефектите бяха вибриране на седалаката и вятър от мощни вентилатори , нямаше пръскане с вода или светкавици само летяхме между разни планини нагоре надолу

И аз съм ходила там. Много ми хареса, кратичко, и по-различно като изживяване. Grinning Пак бих отишла, въпреки че е в този ужасен мол, на Цариградско, един път съм ходила и мисля скоро да не ходя Joy

# 4
  • Мнения: 1 868
Благодаря ви, значи ще пробваме на дечко сигурно ще му допадне Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 436
Добре де... последно има ли 4d кино или не? Някой ходи ли? Ще съм благодарна ако споделите... В нета не успях да намеря информация.  Confused

# 6
  • Мнения: 0
Сега видях, че имат промоция за такова кино - http://www.vsichkioferti.bg/?p=3706

Два филма за три лева. Мисля да заведа децата. Дали има някакво изистване за определена възраст?

# 7
  • Мнения: 191
ето една оферта за 4Д но вече е изтекла,но поне ще се ориентирате малко и прегледате другите оферти...Simple Smile http://bg.kolektiva.net/sofia/closed/gledaj-4d-film-po-izbor-za- … v-playground.html

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 13:18 от paulina7

Общи условия

Активация на акаунт