Добри думи за Baby Life/ Малечко

  • 4 612
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Тези дни ходихме до Baby Life/ Малечко и съм възхитена ( а рядко се възхищавам) от отношението в магазина. Още от вратата ни посрещнаха с усмивки, веднага ни показаха детския център, който е много светъл и приятен. Моето дете за първи път остана само в такъв център и си игра много спокойно, каката през цялото време беше ангажирана да играе с него. Като се наиграл и питал за мама, тя го гушнала на ръце и дойде при нас, беше много мила Simple Smile
Консултантите бяха внимателни, без да се натрапват.
Изпратиха ни със същото добро настроение.
Пожелавам им успех и да запазят обслужването на ниво!

# 1
  • София
  • Мнения: 30 125
ооо, ние сме доволни от старите магазини "Малечко", така че ще посетим и този  Peace

# 2
  • Мнения: 0
"Тези дни ходихме до Baby Life/ Малечко и съм възхитена от отношението в магазина. Още от вратата ни посрещнаха с усмивки веднага ни показаха детския център, който е много светъл и приятен."

Това малко ми звучи като рекламен трик на самият магазин(дали случайно не ви свързва нещо друго с магазина без да се обиждате).Аз лично не съм очарована от магазина.Бях в петък там и поисках инфо за една количка и отговора на продавачката бе:"Ами то всичко си пише в инструкциите".Относно старите магазини "Малечко" също много кофти мнения мога да споделя,както от мен така и от мои приятелки.

# 3
  • София
  • Мнения: 30 125
Цитат
Относно старите магазини "Малечко" също много кофти мнения мога да споделя,както от мен така и от мои приятелки.

изненадана съм  newsm78 Не, че не е възможно, но аз си купих помпата от този на "К.Величков" и жената там беше супер компетентна и отзивчива. Количката и чадърчето купихме пък от този на "Сим.шосе" и там един мъж ни консултира доста добре.
Ще посетя тези дни новия магазин и ще видим  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 153
jani_ani, няма шуро-баджанащина, наиситна ми хареса Joy
А аз преди не харесвах магазините на Малечко - влизала съм веднъж и ми се сториха надменни и незаинтересовани, аз пък не се заинтересовах от скъпите им продукти (тогава).
И понеже разликата за мен е голяма, реших да ги похваля. Сега като се зачетох в първия си пост - баш на реклама го избива Laughing
Дано обаче и при тях всяко чудо не е за три дни и скоро да забарят добрите обноски и вниманието към клиента.
А що се отнася до прадавачката - аз демоснтративно бих поискала друг консултант- ами това им е работата, все пак!

# 5
  • София
  • Мнения: 30 125
днес ходихме. Магазинът не е лош, аз се интересувах от обувките им, а купих къси пантаконки и имаше промоция на пижамки Unique, но нямаше наш номер  Confused
Иначе от обслужването съм доволна, явно попаднахме на продавачка. Малкият се размрънка и дойде момиче (с руса коса, дълга), попита ме да го вземе ли в детския кът и аз й казах, че той е още малък за без придружител, а тя каза, че лично ще се грижи за него и малкият си изкара супер, даже не му се тръгваше. Тръгнахме си с някакви балони, които момичето беше направила на животни  Peace
Та, с 2 думи не е лошо  Peace

# 6
  • Мнения: 0
къде точно се намира ?  Embarassed Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 153
На околовръстното - между Симеоново и Драгалевци, в дясно (към града) почти срещу Царско село - голям е магазина и има надпис Baby Life.

# 8
  • Мнения: 0
На околовръстното - между Симеоново и Драгалевци, в дясно (към града) почти срещу Царско село - голям е магазина и има надпис Baby Life.
благодаря ти,мисля тези дни да го посетя  Whistling

# 9
  • Мнения: 0
вчера го посетихме-хареса ми,беше и любезен персоналът.купихме си някаква играчка и зимно чувалче на sterntaler,още не можем да му се нарадваме  Crazy Hug

Общи условия

Активация на акаунт