Фетална ехокардиография - защо, кога, къде?

  • 331 673
  • 823
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 789
Здравейте, когато аз бях бременна с малкото ми момче на фетална морфология видяха ехогенен фокус и ми казаха, че това р един от признаците за синдром на Даун, отидох при д-р Румен Маринов, в Надежда, който обстойно прегледа сърчицето на малчо и каза, че всичко е наред. Когато се роди пак бяхме при него, някъде около един месец, доктора го прегледа и каза, че няма нищо притеснително, освен лек шум, който с времето се израства. Това е от мен, успех!

# 766
  • Мнения: 175
И при нас беше ехогенен фокус, но всичко е наред  за ваше успокоение отидете на фетална ехокардиография

# 767
  • Мнения: 258
Момичета, в крайна сметка този преглед задължителен ли е?

# 768
  • Мнения: 3 715
Момичета, в крайна сметка този преглед задължителен ли е?
Нито едно изследване,което се заплаща отделно не е задължително,но е препоръчително за наше спокойствие.

# 769
  • Мнения: 258
Момичета, в крайна сметка този преглед задължителен ли е?
Нито едно изследване,което се заплаща отделно не е задължително,но е препоръчително за наше спокойствие.

Благодаря за отговора. Сигурно ще направя този преглед, за да съм сигурна, че всичко е наред.

# 770
  • Мнения: 377
Здравейте, каква е цената на Фетална ехокардиография в Надежда

# 771
  • Мнения: 3 715
Здравейте, каква е цената на Фетална ехокардиография в Надежда
70 лв струваше юни месец

# 772
  • Мнения: 57
Здравейте,

Има ли някой на който е установена персистираща горна лява празна вена при ФЕ на бебче? А малка физиологична трискупидална регургитация?

Вчера бяхме на ФМ и ни казаха, че бебето има минимална трискупидална регургитация, как се развиха нещата при вас?

# 773
  • Мнения: 13
Здравейте и при нас откриха трикуспидална регургитация,какво стана при вас?

# 774
  • Мнения: 57
При мен я видяха на фетална морфология в 20г.с, след което реших да отида и на ехокардиография. Като цяло прегледаха подробно сърцето и казаха, че е козметичен дефект и няма нужда да се притеснявам. Често след раждането може да се затвори, казаха ми след като родя да отидем на преглед и да видим как са нещата. Ходих наскоро на късна фетална и казаха, че е минимален пролапс и не трябва да се притеснявам. Аз имам на митралната и го открих случайно на 21 годишна възраст.

# 775
  • Мнения: 13
Благодаря много за отговора,радвам се,че е нещо дребничко,дано и при нас нещата се окажат безобидни:)

# 776
  • Мнения: 1 428
Здравейте,момичета предстои ми ранна ФМ в 11 г.с (след 2 седмици) искам да попитам някоя от вас има ли наблюдения от д-р Мариана Мирчева? Благодаря!
И още един въпрос тази фетална ехокардиография на какъв етап от бременността се прави?

# 777
  • Мнения: 3 715
Здравейте,момичета предстои ми ранна ФМ в 11 г.с (след 2 седмици) искам да попитам някоя от вас има ли наблюдения от д-р Мариана Мирчева? Благодаря!
И още един въпрос тази фетална ехокардиография на какъв етап от бременността се прави?
Феталната ехокардиография се прави със следващата ФМ (около 20г.с.)

# 778
  • Мнения: 1 659
Здравейте,момичета предстои ми ранна ФМ в 11 г.с (след 2 седмици) искам да попитам някоя от вас има ли наблюдения от д-р Мариана Мирчева? Благодаря!
И още един въпрос тази фетална ехокардиография на какъв етап от бременността се прави?

Не е ли рано в 11г.с.
12г.с. + до 13г.с. +

# 779
  • Мнения: 1 428
Моя грешка БХС 11+4 а ФМ 12+3 ще е

Общи условия

Активация на акаунт