Усещате ли овулацията си?

  • 80 081
  • 534
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Аз изобщо не мога да я усетя кога е при мен .Няма симптоми никакви.

# 31
  • Мнения: 923
Честно казано аз предпочитам да не я усещам, много боли понякога  Sick и не знам защо така се получава вече съм на 35, винаги съм усещала нещо , но след второто раждане по някога си е доста гадно и нетърпимо Thinking

# 32
  • Мнения: 4 615
Усещам я винаги, когато я има. Не е приятно. Болка ниско и придърпване.

# 33
  • Мнения: 2 153
Усещам овулацията си като тежест в корема и го чувствам подут!

# 34
  • Мнения: 1 446
От близо половин година усещам овулацията си. Чувствам се подута и усещам адска болка около ден.

# 35
  • Мнения: 921
Усещам я доста болезнено понякога. Най-много боли когато е в дясно. Яйчника, кръста, подуване на корема и гърдите  Crazy Естествено и повишена ЦС. Винаги съм ги имала тези усещания, но не бях се замислила от какво са, докато не започнах да си следя овуто  Wink
Е, кажете ми при тези болки и дискомфорт как да кекси човек  #Silly

# 36
  • Мнения: 957
Идеята е да кексиш малко преди да те среже болката. Виж ми лентичката. Кекс вечерта, а голямото срязване беше на другия ден в 4 следобяд. Перфектно изчислено плувците да са вече в бойна готовност, когато фоликулът се спука. Нали и на тях им  трябва време да се придвижат до целта Grinning Природата си знае работата.

# 37
  • Мнения: 425
Усещам само от едната страна и то не винаги. Мисля че зависи от общото ми състояние. ако съм била повече в движение в дните преди овулацията - не я усещам, но ако съм се била повече заседяла я усещам.

# 38
  • Мнения: 145
Здравейте момичета! И аз си мислех, че болката и тежестта в яйчниците и корема е момента на овулация. И така изгубих близо две години в опити  bambam Забременях съвсем случайно през месец октомври 2009 год., но радостта ни бе кратка, защото през месец януари 2010 год. в 16г.с. направих спонтанен аборт. От този месец подновихме опитите и реших да си взема и тестове за овуляция. Изненадата ми бе огромна, когато получих тези усещания за овулация, а предишните дни и същият ден теста остана отрицателен. Едва след два дни отчетох положителен резултата. Така, че явно при мен тези болки в яйчниците не са в момента на овулация, а преди овулацията. Моят съвет към вас е да не определяте овулацията си единствено по този признак, а да съчетаете и с други методи, защото болките в яйчниците и придърпванията може да са преди овулацията по време на овулацията и след овулацията. Май стана доста дълго. Желая на всички бебеправещи успех и скоро да се увенчаят опитите ви с  newsm32

# 39
  • Мнения: 921
Аз винаги съм ги имала тези болки, но никога не бях се замислила на какво се дължат Blush След като започнах да се следя с тестове за овулация, и след  положителен (който правя следобяд) вечерта започват болките, и то след двумесечно следене стигнах до този извод, че ме боли по време на ову  Peace

# 40
  • Мнения: 207
Хммм, аз или не я усещам или не знам че е това...

# 41
  • Мнения: 72
Преди да родя я усещах,болеше ме горе-долу търпимо около 12 часа,а след като родих е нещо страшно,изобщо не мога да стана от леглото и ме боли 1-2 дни,лошо ми е и ми се повръща,та се тъпча с хапчета докато е още слаба болката

# 42
  • Мнения: 208
При мен има едно кафеникаво течение за 2-3 дни точно 1 седмица след като ми приключи менструалното течение. Усещам тежест. Рядко болко, по-скоро дискомфорт

# 43
  • Мнения: 4 428
За мен основовния признак е било течението. Болки не усещам. Но при мен и цикъла ми е доста безболезнен /пу-пу/, та може би за това.
След първото раждане започнаха да ми стават по-чувствителни гърдите. Не точно болезнени.
След второто раждане имам чувството, че за тези няколко дена в мен бушуват точно такива вихри от хормони, както по време на бременност. Супер съм превъзбудена и настроението обикновено ми е доста щуро, ако мога така да се изразя. Общо взето мъж ми е най-доволен от цялата работа, защото целите емоции си ги насочвам към него тогава  Mr. Green  luvbed

# 44
  • София
  • Мнения: 17 591
Нищичко не усещам. И идването на Ц не усещам.

Общи условия

Активация на акаунт