Нов детски център в Пловдив - Happy Land

  • 32 939
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Мами какво ще кажете за новия детски център в Пловдив в МОЛ Галерия - Happy Land?
Водихте ли вече децата си там? Доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 29
Да приятелките ми са много доволни. на децата им е било супер интересно и забавно, пък и те не са скучали:))

# 2
  • Мнения: 1 192
След 6.06. ще ти кажа  Wink

# 3
  • Мнения: 29
Защо сле 06.06, да не сте на Рожден ден???

# 4
  • Мнения: 1 192
Така се очертава и обещавам да ви кажа дали сме доволни  smile3503

# 5
  • Мнения: 452
Да ви е честит! Завиждам благородно, че в Бургас сме много зле на тази тема! Ще си запиша и ще го посетим като сме в Пловдив!

# 6
  • Мнения: 1 192
Тортата си се плаща (може и да си внесеш със сертификат), подаръкът е от Чиполино, но подробности не знам- дали има избор или всички деца получават еднакви подаръци  newsm78

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 20:05 от Пумукъл

# 7
  • Мнения: 38
На кой етаж е този детски център и колко се плаща за час да оставиш детето?

# 8
  • Мнения: 316
за час е 4лв. , за 30мин. е 3

# 9
# 10
  • Мнения: 4 564
запис в средата на месеца сме там  и задължително ще отидем да поиграе  там , но първо искам да се осведомя какво представлява и какво има , защото  миналата година и за форума бях чувала препоръки , а когато отидохме видях едно задимено шумно помещение с нищо вътре , а вече си бях оговорила срещи там и се наложи да мъкна сумати народ да търсим друго подходящо
по принцип само в тон бонбон ходим , друго по хубаво не виждам , дано това да е добро да не е като в нашият мол варна

# 11
  • Мнения: 1 192
Не е задимено, въпреки че вчера имаше доста посетители освен нас, вкл. пушачи, но беше страшно задушно в детските кътове и въдухът беше тежък. Това допълнително се усложнява от лабиринтите, тунели, и други затворени съоръжения...Нямам база за сравнение по други места, аз винаги съм предпочитала открити пространства и свеж въздух.
 Като изключим това, обиколихме всичките 3 зали- играчките са запазени и разнообразни, децата най-много се хвърляха на пространството (басейн) с малките пластмасови топки и батута...Има забавление за деца от всяка възраст (нашият диапазон беше от 1г. до 9г). Хостесата беше приятно и усмихнато момиче.
 
Само да кажа, че ако решите да празнувате РД независимо къде заведете 2-3 пъти детето на подобни места- да свикне с обстановката, да се наслади на играта и да знае на своя празник къде най-добре ще се забавлява. Моят вчера явно се стресна от непознатата обстановка, дотолкова че вместо да се хвърли на играчките предпочете да излезе и да разглежда една от книжките, която му подариха. После на няколко пъти плака без причина, което не ми се беше случвало. Така че явно си имат децата нужда от адаптация, за да са спокойни и щастливи.

# 12
  • Мнения: 140
  Новият детски център е много добър. Пожелавам успех на центъра и приятно преживяване на децата, посетили го.

# 13
  • Мнения: 99
Два пъти водих дъщеря ми там и сме много доволни. Има много по-голямо пространство за игра / всъщност мисля, че в този център е най-просторно/, разнообразни играчки. Единствената ми забележка и то не съм самия център, а към МОЛ-а е че е доста задушно вътре. Тези хора нямат ли климатична инсталация? Единият път бяха отворили нкакви прозорчета на покрива над стената за катерене, но ефект нямаше никакъв.

# 14
  • Мнения: 1 192
А тези, които сте го посещавали, опитали ли сте да правите снимки? Да ви предупредя, че повечето от снимките при нас бяха размазани (говоря за всички, които снимаха на нашето парти, а не само за нашия апарат  Peace ) Явно нещо в осветлението е пречка.

Ако смятате да правите рожден ден там, имайте предивид че ви дават подарък за рожденника от Чиполино (предполагам за всички деца е еднакъв) + безплатна прическа за рожденника, но преди партито  Peace Няма да правя реклама на фризьорския салон  Crossing Arms, който я осигурява, защото синът така или иначе не се възползва от услугата , късно разбрахме, че прическата се прави не на самото парти, а предварително  Peace
 Уточнявайте бройката и следете организацията, защото (като изключим забавлението на децата- хостесата и аниматорът бяха страхотни   bouquet ), това малко им куцаше.

Общи условия

Активация на акаунт