Наднормено тегло и бременност?!? - 2

  • 97 157
  • 360
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Наднормено тегло и бременност?!? - Да, мисията е възможна!!!!!

Успех и никакви комплекси!!!

Горе главата на всички! Килограмите не са причина, заради която да се изпада в депресия и мрачни чувства!!!!!!!

Аз успях! Вярвам,че и вие ще успеете! Кураж на всички!!!!!!

Наднормено тегло и бременност?!?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Успех момичета!

Мози, особено на теб   bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Цоп и аз в темата Wink


Маме ,златна си  Hug Hug

Успех на всички бъдещи  мами

# 3
  • Мнения: 298
Всички доктори ми казват, че трябва  да кача само 6 кг. максимум 10 кг.  До тук съм вече +4. Имам чувството, че 6 кг. са вече "мисия невъзможна".  Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Всички доктори ми казват, че трябва  да кача само 6 кг. максимум 10 кг.  До тук съм вече +4. Имам чувството, че 6 кг. са вече "мисия невъзможна".  Embarassed

Ами докторите си говорят, но качването на килограми е индивидуално, а не стандарт.

# 5
  • Мнения: 4 615
Трябва не е като да се получи обаче. Аз се хранех изключително здравословно, чак се учудвах от себе си и въпреки всичко качих 12-13.
Благодаря, Мамо Цо!  bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз качих 14 кг, като 12 от тях оставих в болницата.Но наистина няма как да контролираш колко да качиш.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 972
И тук да кажа, че качването на килограми въобще не е задължително. Забременях 92 килограма а излязох от болницата 86....

Благодаря за новата тема! Hug

# 8
  • Мнения: 3 637
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! 

 Поздрав! http://vbox7.com/play:78105a6f

# 9
  • Мнения: 838
аз съм бременна в 3 месец и досега съм свалила поне 10 кг от липса на апетит.

# 10
  • Мнения: 2 257
Наистина е много индивидуално. Аз забременях 58 кг., качих 27 кг., което си беше почти 50% от собственото ми тегло,  шест месеца след раждането отново бях 60 кг.

# 11
  • софия
  • Мнения: 1 201
Да се запиша и аз в новата темичка Hug Hug

И на мен ми казаха да гледам да съм близо до 10-12 качени килограма, ще видим накрая какво ще се получи
Аз както съм писала и преди първите 3 месеца много повръщах, започнах от 106 кг и в края на 3 месец бях 95 кг.После като спря повръщането си се хранех нормално и до този момент също е така-нямам по-силен апетит от преди.В момента съм 99.5кг
Ако моите бебоци удържат до края и не се раждаме по-рано секциото ми ще бъде към 10 август-ако се справя с още десетина килограма отгоре, ще съм доволна, но най-важното е бебоците ми да са добре, а и имам някакви подозрения,че сега започва голямото качване Laughing Wink

nana77 Hug Hug  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 12 554
Страхотни лъвчета ще си имаш, ще видиш  Grinning
Като батко им Калоян  Wink

# 13
  • софия
  • Мнения: 1 201
Страхотни лъвчета ще си имаш, ще видиш  Grinning
Като батко им Калоян  Wink

да, живот и здраве за лъвчета се целим, а ти ще даваш после съвети за отглеждане на лъвове вкъщи Sad Grinning

# 14
  • Мнения: 921
записвам се и аз  Hug

Общи условия

Активация на акаунт