МАЙ-чето не спира да играе а мама за студена бира си мечтае!

  • 24 843
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
Честито на всички празнуващи, които съм изпуснала!Да са здрави, весели, щастливи, много късмет и успехи в живота им желая! newsm59 newsm67  ura
 Ние имаме гости и вкъщи е малка детска градина( лудница) и съм станала разногледа от деца. Докато се обърна и някой все мрънка, вика, тупат се или дружно нападат Елена да я мачкат и гушкат, и става страшно...   ooooh! #Crazy Crazy
Таня успех в Германия! Стискам палци всичко да мине както трябва!  Praynig Съжалявам за трагедията ви... много тъжно  Tired
Айла сили мила ти желая, подкреплението е близо вече . Бързо да оздравявате!  Hug
Всички болнички да се оправят скоро !   Peace Hug
 Мойто Ели е качило 100г за 1 мес.- 9,100 и 2 см - 71см. много ли са, малко ли са- не знам, ама я гледам ,че си е ОК Simple Smile
 Ами изчезвам повече време не ми дават  Crazy като мога пак ще се разписвам Simple Smile
ПП: Мамите от Пловдив. Търся добър АГ за фетална морфология ( за една приятелка  Mr. Green, не за мен) Ще се радвам да споделите имена и кординати!  Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 180
ПП: Мамите от Пловдив. Търся добър АГ за фетална морфология ( за една приятелка  Mr. Green, не за мен) Ще се радвам да споделите имена и кординати!  Hug

Д-р Кръшков в Селена - останах много доволна от прегледа   Simple Smile

# 17
  • Мнения: 61
Ели, момченцето на Дари е Андриян(а не Адриян), ако можеш го промени. Мерси отново за темата и за това, че се грижиш да ги пускаш своевременно! Simple Smile  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
запис Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 5 247
ЧЕСТИТА 1 ГОДИНКА НА ЮНАЦИТЕ САМИ, ИВАН, АНДРИАН И АНДРЕЙ!Здрави и засмени да растат децата!

Танче-поклон пред паметта на момчето. Стискам палци за вас с Лильонка за Германия. Praynig
Аничка, и на нас ни беше изключително приятно вчера! Hug Браво за упешната консултация.
Ваня-как сте с Бела, все ви мисля, така ми стана мъчно. Praynig
Айла, и на теб ти се струпа доста. Дано скоро дойдат по-леки дни. Praynig
Днес Божко не ми хареса яденето и си остана гладен на обяд. Нещо започна да има все повече претенции. Crossing Arms
Роси, Честити ви кътници!!!
Бебз, браво на Дани за прохождането. Божко тепърва запова да ходи за 1 ръчичка.
Джини, и ние сме под строг режим за всичко-ядене, спане и т.н. А за кучешките драми-май спешно ще трябва да купувам ултразвук.
Смехоранке, важното е, че са живи и здрави у дома. Но напълно те разбирам колко противно е да те мотаят в такъв момент.
Какво да се прави ....в БГ е така....Аз пък съм на тема паспорти и ЛК, е няма такова чудо. Съответно народът се гърчи и на кого му пука. #2gunfire
 

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 21:01 от Мигла

# 20
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Ваня-как сте с Бела, все ви мисля, така ми стана мъчно. Praynig
Мигле, благодаря, че ти и останалите мами ни мислите  Hug! Засега повръщането спря, разстройството намаля. Иначе, нищо ново - не ще да пие лечебната хумана, за деня едвам съм я излъгала да хапне 300 мл. Вода пие също едва-едва - около 100 мл й се събират от сутринта.  Cry Confused
Джийни, настръхвам, като чета за кучешкия терор...  #Cussing out

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
ЧРД

на САМИ, ИВАН, АНДРИАН И АНДРЕЙ!
Весело изкарване на празника и много хубави и незабравими моменти.

# 22
  • Мнения: 336
Честит рожден ден на порасналите Сами, Анди, Иван и Андрей Joy! Да са много здрави, усмихнати, игриви и послушни!
Ели, благодарско за темичката bouquet.
Оффф, малкия пак го тръшна ентеро-вирус, ама този път много злобен с температура, естествено се и подсече жестоко и сега смяната на памперса е Crazy.  Цяла нощ не е спал, през деня също и сега вече омаломощен се трупяса. На лечебна хумана е и той и на него не му харесва, но не го и питам, бутам шишето и докато не го изпие не го оставям.
Подсещам тези, които не са се разписали в темата за общия рожден ден, че ще се състои на 6 юни, за повече подробности в подфорум  Календар на събитията, Мадленка е пуснала тема. Отивам да спя, че не знам къде съм Tired.

# 23
  • Мнения: 16
Честито на днешните рожденници - Анди, Сами, Иван и Андрей! Да са здрави и щастливи, с безгрижно детство и лесен живот!

Ние за съжаление ще пропуснем рождения ден, че отиваме в отпуска. Е има някакъв шанс да се объркат нещата, но колкото и да ми се иска да бъда с вас, повече искам да се махна от София-та.  Laughing

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Честит първи рожден ден на Анди, Сами, Иван и Андрей! Да са живи и здрави и да правят родителите си много горди с дечицата си! Щастливо детство и безгрижни игри!
Тази вечер мойто мъж е на купон , аз изкъпах дзвера , приспах го и след малко се оддавам на една ТВ-оргия  Laughing
Да си похваля и аз детето - изследванията му са много добри - хемоглобина е 128 , при 116 преди 6 месеца. Педито ме похвали даже. Нали с нея имаме пререкания относно храненето на младежа - доскоро нямах заместено хранене и тя ми вика , че не било позволено така - хем ядене , хем кърма. Сега обаче е доволна : "явно си намерила златната среда с начина на хранене , щом се е повишил хемоглобина" - тя очакваше че ще му докарам някоя анемия едва ли не.На 11-ти ще бием ваксината и нie.
Вчера Зарко получи първият си подарък по случай празника на детето - от фирмата на баща му. По принцип подаръците са еднотипни - лакомства и играчки. Обаче този път има една много хубава книга на Дисни с Мечо Пух -" Медено сладка енциклопедия - животните" Има много хубави рисунки и е разказано много увлекателно - като за деца. Много съм доволна ... а също и от лакомствата де - ще си ги поделим с моята племенница  Laughing

Сега ви казвам лека нощ и ви пожелавам спинкащи бебоци - дано и моят е от тях тази нощ  Praynig

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 23:00 от * Мира *

# 25
  • Мнения: 96
Честит рожден ден на днешните рожденици - Сами, Иван, Андрей и Андриян! Да сте живи и здрави, много усмихнати и щастливи и да радвате всички около вас! Честит празник и на майчетата им!

Танче, много съжалявам и за второто момче, да почива в мир! Sad Успех на вас в Германия! Стискам палци  Praynig
Роси, честити зъбки на Еви!  Hug Кати също е от тези с малкото зъби, ама все ще излязат някога и другите де .....  Laughing
Ванче, Вайзе, да се оправят бързо децата и да си пийкат млякото и вадичката по повечко  Hug
Айла, миличка, стискам палци по бързо да се оправяте, че и ти да отдъхнеш!  Praynig
Джини, направо останах така  Shocked от разказа ти! Дано на никого не се случва подобно нещо и дано скоро нещата в нашата държавица се оправят, че .... #Cussing out #2gunfire
Смехоранка, и аз същото се чудя, ако идем на моренце какво ще папка Кати. Като се замисля, че Симона на нейната възраст също сме я водили на море, а пък не съм и мислила много храненето, а пък сега ми е едно такова притеснено  newsm78 Може би както казва Аничка, от ресторантчето ще папкат супичка или манджа, а пък десерта поне е лесен  Peace

Ние уж сме добре, по цял ден сме навън, обаче това моето дети малко е решило да си счупи тиквичката сладка  ooooh! За три дни има три цицини  Cry Даже днес като падна си ожули челото и сега е с червено петно  Tired Хем е много стабилна вече, хем понякога не успява да се предпази, ама какво ли очаквам, тя направо си тича и се спъва в нещо и тупва  Crossing Arms И те така, само исках да се наоплача едно хубаво.  Confused
Сега ви пожелавам приятна вечер и по точно лека нощ  Hug

# 26
  • Мнения: 849
Ох, ние също ще слагаме ваксина скоро - във вторник, дано не ни мине котка път. След това имаме да слагаме два Превенара, пореден Пентаксим, мъка ми е като се замисля...  ooooh!  Добре, че нямаме спомени от първите си години!  Whistling

Много бързо оздравяване на болничките слънчица!!!  Hug

Джийни, потресена съм от историята, която сподели.  Shocked

За качването, ние ще изненадаме неприятно док, понеже през последните седмица-две Дария е свалила 100 г, а Сияна - 300 г спрямо последното теглене на консултация. Ама нали бяха сополиви - хем нищо сериозно, хем като са пълни носовете не им е кеф да дъвчат. На всичкото отгоре им избиваха горните зъбчета, а и са много усърдни в ходенето. И за капак излезе тази мистериозна уртикария при Сияна. Докато разбера откъде е, на егати диетата ги подложих. Но поне се убедих, че не е към никаква храна, а или е било някакъв външен дразнител, или изобщо не е било алергична реакция. Защото уртиките по принцип много сърбят, а тя изобщо не докосваше нейните пъпчици. И както се появи - неочаквано и тихо, без драми, така си и изчезна. Та всичко това в комбинация ми втали хлапетата.

Ох, заспивам седнала. Лека нощ и спинкащи хлапета!!!  smile3524

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 134
Набързо за Пловдив-фетална морфология:
бях на безплатен рекламен за клиниката 4Д скрининг и тогава не ми обърнаха много внимание , но преди 2-3месеца една приятелка  ходи в Медикус Алфа вече платено за 4Д и ФМ и остана много доволна(от отношението и професионалния подход). Става въпрос за  Д-р ВАСИЛ ДАСКАЛОВ    ( Акушерство и гинекология, 4-Д ехография,лечение на стерилитет, ин-витро,лапароскопски операции) http://www.medicusalpha.com/page.php?p=3&l=bg
Нямам лични впечатления, но приятелката ми е близка и това й е втора бременност, та аз лично за себе си бих взела мнението й като реално впечатление.
И да , замалко да забравя : ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЦИТЕ САМИ, ИВАН, АНДРЕЙ И АНДРИЯН!  newsm59  newsm38 Само усмивки да виждат мама и тати на личицата им !!!  Hug
Хайде да ходя да простирам поредната пералня и да се шмугна между мъжете, че без мен борбата за завладяването на спалнята на моменти става жестока, добре че съм аз като буфер посредата  hahaha

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Ох , и аз ходих на Панаира на безплатен рекламен 4Д ли беше , 3Д ли  Embarassed при този прехвален Даскалов и жена му. Ами , не бях доволна. Наистина бях едва в 12 сед , но този нито ме познава , нито знае нещо за мен и веднага ме обиди на дебела  #Cussing out - затова нищо не можел да види - заради коремните ми тлъстини - много ме разочарова , наистина. Вярно , че в началото на бременността , а и до края й ,много напълнях , но чак пък това да е начина , едва ли . Но е и истина , че има и доволни от него ... явно ...

# 29
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честит рожден ден на сладката бузанка Еличка!!!



Танче, лек път и успех в Германия.

Общи условия

Активация на акаунт