Диета със сурови оризови зърна

  • 4 887
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте,някой да е чувал или пробвал диета със сурови оризови зърна?
Вчера една позната ми каза следната диета:
Сутрин на гладно се измиват 1ч.л сурови оризови зърна,които се изяждат на 2-3 пъти като се сдъвкват и се поглъщат.Половин час след това не се яде и пие нищо,след което можеш да се храниш нормално.Потърсих информация за диетата в Интернет и видях различни нейни варианти.Ако някой има информация за тази диета ,моля да я сподели!

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Слушала съм за тази диета от една бивша колежка преди време. Казваше, че си поддържа теглото само с нея, а наистина си ядеше всичко и по колкото си иска и не напълняваше. Идеята е, че суровият ориз набъбва в стомаха и обира мазнините и токсините. Аз опитах, но определено не ми хареса да ям суров ориз.  Sick Пък и ме болеше стомах след това.

# 2
  • Мнения: 133
Здравейте,
За диетата аз я знам така : 20 дена, като се тръгва от 5 оризови зърна сутрин на гладно и всеки ден се увеличава с по едно. Гладува се до обяд. Могат да се пият течности . След обяд по принцип е позволено всичко но ако се ограничават хляба и сладките ефекта ще е по-голям. Аз самата съм я пробвала няколко пъти и ефект при мен имаше.  От утре смятам да я започна, пък ще видим какво ще се получи.Успех

Общи условия

Активация на акаунт