Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 36

  • 38 877
  • 761
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте мили Дами и бъдещи Мами Simple Smile  Hug
Пускам тази темичка ,като я орисвам да е пълна само с положителни емоции,положителни тестчета и здрави бебчетааа със силно тупкащи сърчица  Hug Crazy Crazy

 
Бъдете винаги усмихнати,винаги борбени и безотказни по пътя  по който сте поели......Да той е осеян с много трудности ( но те са преодолими за нас силните) ,осеян е с много сълзи ,едни от мъка ,други от щастие ,има много падения но най важното е ,когато паднем да се изправим с вяра и още повече сила и да си кажем "АЗ МОГА,АЗ ЩЕ УСПЕЯ,АЗ ЩЕ БЪДА МАЙКА"   love001

http://spreadsheets.google.com/pub?key=tpvPrUZeOrA-hUQ_BEXM1rw&output=html  ето я и наща статистика Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=492625.0  и линкче към предишната темичка Wink

 Ами това е от мен ,сега ще ви поръся обилно с моите вирусчета който се надявам да са ужасно заразниииии за всичкии и тази тема да гъмжии от ++++++++ тестчетааааааа  Praynig Praynig Praynig  EFP EFP EFP newsm32 newsm32 newsm32  newsm07 newsm63  newsm64   babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Попътен вятър   bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 61
ПУ ПУ ПУ този път и аз се записвам.Нека да е на добро.И всички станем МАМИ.

# 2
  • Мнения: 1 768
Късмет в новата темичка момичета ! Hug Hug Hug Гушкам ви и ви желая успех  Praynig Praynig Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 6 302
Хайде и аз да се наредя тук и дано закача от вирусите.

Дано тази тема да е изпълнена с много положителни емоции  Hug

# 4
  • Мнения: 187
Късмет на всички:)
Искам да ви питам нещо. Приемането на естрофем дали е противопоказно при мастопатия?

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 11:55 от stanex

# 5
  • Мнения: 91
Здравейте и от мен в новата тема!!
Пожелавам на всичките успешен финал!
Аз да попитам пак нещо.
Кажете ми момичета колко горе долу ви е била стойноста на хормона ЛХ преди пункция и по време на процедура.Четох, четох и навсякъде пише, че стойности по-високи от 5 скапват яйцеклетките и не могат да се извадят.При мен се беше вдигнала до 9 и си мисля дали не е станало нещо такова?
А иначе чела съм, че да, прием на естроген е противопоказен при мастопатия!

# 6
  • София
  • Мнения: 23 156

Кажете ми момичета колко горе долу ви е била стойноста на хормона ЛХ преди пункция и по време на процедура.
На мен са ми мерили ЛХ-то само по къс протокол, около 1 е било винаги. По дълъг протокол не са ми го пускали. 9 ми се струва доста.

# 7
  • Мнения: 904
Eто ме и мен тука, дано има повече положителни тестчета в тази тема Praynig Praynig Praynig, успех а всички!

# 8
  • софия
  • Мнения: 1 201
Здравейте и от мен Hug Hug

Дано новата темичка е изпълнена с много положителни тестчета  EFP EFP

Желая на всички ви успех, бъдете силни и вярвайте  bouquet

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 6 232
Да мина и аз под прашеца и да започна от рано да го складирам в запас за нататък  Hug

# 11
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Само положителни емоции в новата тема  Hug

# 12
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте и от мен в новата темичка Hug
Дано е пълна само с положителни тесчета  bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 99
Честита нова тема и много късмет на всички
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 14
  • София
  • Мнения: 2 367
Маймунче, поздравления за темата. Минавам и аз под вирусчетата, въпреки ,че е малко вероятно да закача от тях, поне не рпеди есента  Hug
Успех на всички в процедура

Общи условия

Активация на акаунт