Отговори

Анкета

Заглавие за Новата тема!

Опции:

# 30
  • София
  • Мнения: 5 693
Наде,аз онази вечер бях така и заспах едва в 03 не знам какви бяха тези болки  Confusedбая се уплаших и си се виждах в болница пак на сиситеми но слава боги размина Rolling Eyes Praynig

За килограмите  аз си качвам супер бързо в последните дни и няма да се меря вече  Crossing Arms Mr. Green

Ние се оправяме за разходка ще се включа по обяд и ако имам време и нервички ще попроменя някои неща по 1 ва стр Wink  Hug

# 31
  • Мнения: 13
Добро утро на всички сладкишчета   bouquet

Стискам палци на всички с прегледи и чакам отчет Wink
Димяни  Hug  Hug  Hug Милата, колко съвестно ни пускаш темичките и как прилежно се справяш! Браво и многооо благодарности!
Кат - пожелавам ти да се справиш бързо и лесно със всички задачки, да имаш време да се подготвиш и за изпита и да ти е много влюбено и приказно в петък  Grinning Аз също тази седмица имам много да пиша, да чета за изпит в неделя и да се занимавам с неща по колата ( Каско, гражданска, технически преглед и т.н.) + подготовка за моренце след изпита в неделя..абе лудницаа Laughing
Весе - кофти с бабата и лелята, но мисля, че много навътре взимаш тези битовизми...дай го по-спокойно и не им обръщай прекалено внимание...Не ходи, щом толкова ти влизат под кожата Wink Аз проблеми с роднините нямам, даже всички много ми се радват и гледат да не ме занимават с глупости  Grinning

Наденцее - четох за кошмара ти, да знаеш, че същата нощ и аз сънувах ебати кошмара - родих в 20 г.с. и се карахме за име преди това, а като родих питах за бебето и ми казаха, че е живо, но ще умре и т.н.....та като се ококорих в 5 сутринта и му праснах един рев  Mr. Green Няма да се даваме на гадните кошмари! И пак се убедих, че имаме телепатия с теб  Hug

Такам - за кг съм +7, за кръвно съм с ниско, за изследванията - утре щи видя  Grinning
Желая ви един супер слънчев и усмихнат ден! Аз след малко тръгвам по задачи, следобед съм тък да пиша, довечера на кръчма  Laughing

Целувкиии   bouquet

П.С. Днес правя 21 г.с. ама пустата линийка не се е мръдналаа Crossing Arms  Mr. Green

# 32
  • У дома
  • Мнения: 59
Ето ме и мен  Hug, така се затъжих за вас, че първо ще ви пиша и после ще се връщам да чета, че имам цяла една тема да наваксвам.

Аз вече съм по-добре, но ще продължавам да си пия едното лекарство и от днес съм пак на работа, до края на месеца не остана много и ще съм си вече вкъщи.
Починах си цяла седмица и ми се отрази много добре, Карина ходи с удоволствие на лятното училище и много й харесва.
Компютъра ми отново беше на ремонт и после докато ми свържат и интернета беше ужасно, но пък ми се отрази добре, защото щях да вися повечето време на него, а така даже прочетох една книжка, то нали и времето беше лошо и не ставаше за разходки.
Отивам да чета старата темичка, за да наваксам с новините, надявам се само хубави нещица да са се случвали.

Не съм си и представяла, че толкова ще се привържа към "разговорите" в един форум с толкова много непознати момичета. Прегръщам ви и ви пращам много целувки на всички.

# 33
  • Мнения: X
Не съм, и при мене метаболизма се обърка от лекарства,  ooooh! много е неприятно, защото се чувствах вечно гладна и каквото и да хапнех ми се лепеше в троен размер.
Pozitive , тъкмо щях да попитам в кое лятно училище ходи дъщеря ти, и видях, че сте от Добрич. И моята ходи и е много доволна.

# 34
  • Мнения: 9 389
Момичета,кажете на кратко какво става с Андреа,че нямам голяма възможност да изчета всичко назад.

# 35
  • Мнения: X
Кристал, ето тук погледни тази тема относно Андреа... То не може да се разкаже накратко. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501630.0

# 36
  • Мнения: 13
Облаче - наситина не може да се разкаже накратко  Laughing
Кристал - ти по-добре не чети...гледай си спокойствието...Андрея не съществува и така..

ПозитивHug Hug Hug Добре дошла отново!

# 37
  • Мнения: 367
ново 20 заключена съм вкъщи Sad ключът ми е в раницата на ванеса и сутринта отиде с нея на градина. сега приятелката на брат ми отиде на работа и аз съм сама без ключ. простоооооооо

# 38
  • Мнения: 9 389
Лелееее,как може да има такива хора! ooooh!

# 39
  • Мнения: 790
 wavey

Роднините, както казват, не можем да ги избираме, затива се нагаждаме. Веси, ти си тази която трябва да се промениш. Неможеш да накараш хората да се променят, но ти контролираш това как те ще афектират върху теб. С една дума "игнор" и това е. Аз за радост нямам такива проблеми в семейството, но при мъжа ми, обикновено той е пренебрегнатия пре брат си, но той никога не се е оплакал от това. Щастлив е с нас и не му пречи, че родителите му си дават зор за брат му повече, защото на него живота му бил труден. Така, че концентрирай се върху нещата, които те радват и ти носят щастие. Обръщай внимание на тях и ще ти е много по хубаво  Peace

Кат, много положителни емоции на подписването. Изпита после ще го мислиш, гледай да си изкараш на макс, деня.  Hug

Кристал, добро включване направи  Laughing

# 40
  • Мнения: 25
Здравейте мамчета, моя изпит в събота мина успешно единственото гадно беше, че от притеснение имах доста контракции. Изписали сте доста и започнах да чета, но сигурно няма да успея да ви изчета, гледам, че обсъждате покупите, аз да се похваля, че вчера си взехме капарираната кошарка, взехме и един спален комплект с олекотена завивка и един без, една подложка за почиване и днес ще си капарирам количката – тази която си бях харесала и ви разказах и която мъжо отхвърли като вариант в началото и после каза: „май по-добър вариант няма, тъй, че да си я запазим” .

Didudonska , за лекцията в МОЛ-а на 9-ти съм се уговорила с Цвети (може да не се познавате, нямаше я на последната среща) да срещнем в 9:30 часа на входа, ако се питаш защо толкова рабо – защото после няма места за сядане, аз може да съм там и по-рано и мога да седна даже вътре да пазя места, защото после наистина няма места. Да си пишем във фейсбука допълнително  Crazy (как се радвам, че ще си имам компания този път)  Party Party Party

Димяни, благодарим за темичката   bouquet.

Момичета, ще ставам да действам по задачи и ще се опитам да ви изчета довечера  Hug

# 41
  • Мнения: 270
Добро утро на всички!  Hug

Много благодарности на Димяни за темичката!   bouquet

На всички желая страхотна, по-топла  седмичка и не се ядосвайте заради простотията на други хора.

При мен подготовката за сватбата кипи с пълна сила, а имам да уча за изпити, та затова по-рядко пиша.

Копнея да дойде  юли, след което се изнасяме по морета и балкани.  Crazy


Някой питаше за такова "силиконово" течение, като на парченца. И аз имам, от доста време. Два пъти питах лекарката, тя каза, че щом е без мирис и нямам парене и сърбеж, значи не са гъбички. За всеки случай направих микробиология и резултатите ще ги видя в сряда. Също и резултатите за кръв, урина и антитела. И малкият ще го видя в сряда, повече от месец не съм го виждала, но доста активно го усещам.  Heart Eyes


За покупките мисля да почнем от седмия месец- дрешки, принадлежности, шишета, а към началото на септември ще купим по-едрите, като  креватче, количка, столче и т.н.


Килограмите не съм си ги мерила от както влязох в 6 месец. Последно бях +6.5, а на консултацията +7. Но наистина не се чувствам дебела. Имам голям корем, гърдите ми станаха от 75Б на 85Д  Shocked и малко на дупето съм качила. Диети не спазвам, но се радвам, че лятото ни предлага такова разнообразие на плодове и зеленчуци и хапвам доста от тях.


И да ви кажа една смешка- Зуки (зайчето ми) незнайно как ми е набарало студентската книжка и милото цялата я е перфорирало. Сега ще ходя да си извадя нова, но мисля да го запиша Зуки за студент- явно има афинитет към студентския живот- преди месец ми изяде сума ти лекции.  Laughing



# 42
  • Русе
  • Мнения: 103
Добро утро и от мен.    food010
Отностно болките в корема - аз сутрин като стана изпитвам нещо като изтръпване. Само че вдясно от пъпа усещам нещо средно м/у опъване и усукване. Възможно ли е това да е някакъв притиснат мускул. На предната консултация, доктора ми каза, че както може да ти изтръпне крак/ръка, така било и с корема ако се спи по продължително време на него.
Кат незабравим празник ти желая  Hug

# 43
  • Мнения: 686
Ето ме, аз само за минутка влизам пак, че не ме оставят много на компа. Съгласна съм за сряда-четвъртък за Бургаската среща, аз съм съгласна на всичко де  Laughing  Само кажете къде и кога. Хепито е това през главната улица нали или са направили друго в самата морска. Аз ще го намеря де. И кафето на флората ще намеря, само ако име си има да го напишете. По късно ще ви пратя тел ми на лични, че сега са се стройли сега децата и родата пред вратата и ме викат усилено. Нани-банани не пише само дали ще има възможност до дойде или аз съм го пропуснала, че чета много по диагонал  Simple Smile  

Дамяни, страхотна темичка  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 65
klleo и аз се чудя откъде дойде това изтръпване тази нощ,може би има нещо вярно в това за съня,защото аз си спя надясно,така ми е по-удобно и като се опитах да се обърна наляво , тогава го усетих,дано не е нещо сериозно  Hug

Зеленоочка Hug Този Зуки,разсмя ме  Hug

Относно течението и аз имам по-скоро като слуз де  Mr. Green(сори за израза) Даже на моменти ми жълтееше,но микробиологията ми е абсолютно чиста.Моята лекарка каза,че може да е от храната,която поемам,както и от хормоните и пх-то във влагалището,защото то било отвор и както в устата,така и там имало секреция.

Ради,лек и успешен ден миличка  Hug И приятно прекарване довечера  Hug

Общи условия

Активация на акаунт