Отговори

Анкета

Заглавие за Новата тема!

Опции:

# 735
  • Мнения: 186
Noel -супер мамче си, а малката ти сладурана е страхотнаааа.И ние нямаме климатик в колата, и те разбирам напълно, в тая жега, бременна, кошмар ще е.Миналата година юни месец пътувахме от Варна до Паничище(Рила планина), после Разлог , Велинград и щях да полудея , вярвай ми, а сега бременна , не бих го повторила за нищо на света. Hug

Ради- незнам дали ще повлияе на кърмата, обаче кожичката ти съвсем ще се изсуши бе мила- спести си го поне тая година, че да не вземеш да се нацепиш .после ще съжеляваш.И без това няма да пе4еш корем4е , за едни цици ли си пък ти ??? smile3521 newsm68
Направо ти завиждам за хладинката, стискам палци за изпита Joy Hug

# 736
  • Мнения: 2 286
Момичетаааа, току-що ВИДЯХ ритниче, и после още още, и още едно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Прекрасно е newsm44 newsm32

# 737
  • Мнения: 3
От петък до сега бях в болницата по спешност заради отоци с албумин, сега сме добре с бебето. Внимавайте!

# 738
  • София
  • Мнения: 5 693
m9m9,ужасно добр е,че си се оправила но се пази много!

РАди,искам и аз на моренце но няма да си го позволя не смея просто тази година пас Simple Smile догодина с целяи катун живи и здрави!  Mr. Green
Весело изкарване и внимавай пък и слънцето не е препоръчително за бременни!  Wink

Мирче,радвам се че си здрава и все така да си  Heart Eyes Hug

Хайли,страхотно нали  Heart Eyes

Ноел,малко коремче имаш супер  Flutter

Легео,страхотни  снимки! Party

След малко ще пусна нова тема!

# 739

Общи условия

Активация на акаунт