Отговори
  • Мнения: 0
Снощи гледахме с приятелят ми концерта за откриването на световното първенство по футбол и видях няколко доста секси чернокожи мъже.
Сякаш за първи път /дали от изпитото Мартини преди това/ изпитах явно сексуално привличани и симпатия към чернокож мъж.
Досега не ми се беше случвало.
Та се замислих ако при определени обстоятелства ми падне някой атлетичен чернокож дали да му откажа??? Mr. Green Blush Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Вие как сте в това отношение и имали ли сте сексуални контакти с приятни мъже с друг цвят на кожата? Wink

# 1
  • Мнения: 1 941
Много откровена тема... Харесвам чернокожите мъже принципно, някой от тях намирам за влудяващо секси Simple Smile в щатите съм имала няколко закачки и флиртчета, но до повече мисля няма да мога да стигна. Имам скрупули...

# 2
  • Мнения: 1 310
С анкета няма ли да е по-ясно?  newsm78
По темата - Не. И не желая.  Peace

# 3
  • Мнения: 2 448
Горещ петък е днес явно, богатство на петъчни теми.  Laughing

По темата, не и не ми се е появявало желание.  

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да.

# 5
  • Мнения: 6 992
Всъщност не преценявам човека насреща по цвета на кожата му Thinking
Излизала съм с чернокож мъж, тук, в България, 2-3 срещи, не стигнахме до секс.
Кратък флирт, аз си бях за малко вкъщи, а той учеше в Пловдив.
Секси беше Grinning

# 6
  • Мнения: 0
Не - нямам и желание

# 7
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Да, правила съм и не намирам нищо странно в това.
Само си мисля, че ако е някой с много, много, много тъмен цвят на кожата трябва да е на светната лампа  Thinking

# 8
  • Мнения: 2 401
Мен много ме кефят черните, някои жълти също,  но само да ги гледкам, да не ме барат.

# 9
  • Мнения: 4 120
Правила съм с  полу латиноамериканец:) Изглеждаше страхотно.
 Иначе през зимата си бях харесала едно чернокожо футболистче, красота...страхотно тяло, едно хубаво вирнато дупенце:) Много майтапи отнесох покрай това:) Не се пробвах , едно че е малък, друго че ми каза, че е разочарован от българските момичета, които направо му се навирали в ръцете...та след това откровение нямаше как и да пробвам де:)

# 10
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Само един черен цвят на кожата не може да ме впечатли. Формата, формата гледам аз и по тази причина никога не бих имала връзка с индиец или някой от източна Азия, например. Африканците са в друга лига. Обожавам ги. Много харесвам африканци, карибци и други латиноамериканци и приятелите ми са предимно такива. Много мъжествени и чувствени. Как ми се ходи в някоя антилска дискотека!!!! За съжаление тук няма на кого да оставим децата, като идем на Карибите, свекървището не ще да ги гледа а лятото в София, където можем да ги хвърлим на майка, няма такива дискотеки или поне аз не зная къде са. Някой знае ли латино дискотека, в която да ходят предимно африканки и латиноамериканци в София?

# 11
  • Мнения: 2 161
Изпитвам отвращение към цветнокожите.Очевидно симпатизирам на бледоликите.

# 12
  • Мнения: 2 401
Ето нещо за по-зрелите, разкрепостени и независими дами  Wink

Най-горещите жигола са в Доминиканската република, най-евтините в Африка

Цитат
Традициите не са това, което бяха, и затова днес все повече жени пътуват накрай света, за да си доставят сексуални удоволствия, без да се обвързват. Женският секстуризъм е в своя разцвет и все повече туроператори се възползват от това явление. Само в Карибския басейн ежегодно пристигат 600 000 жени, копнеещи за мъжки ласки. Самите жени предпочитат да наричат подобни пътувания тактично "романтични пътешествия".
Причините за бума на този тип пътувания не са единствено феминизмът или липсата на кавалери с добри обноски, но и фактът, че съвременните жени печелят много добре, имат високо обществено положение и са вече доста освободени. Така че защо да не търсят разнообразие в секса. Новите търсачки на силни усещания отдавна не са самотни или нещастни в семейството жени. Женският секстуризъм в съвременния си облик датира от 90-те години. Тогава жените започнаха масово да пътуват към страните от Южна Европа - Италия, Гърция, Турция, Хърватия и Испания, Карибския басейн - Ямайка, Барбадос и Доминиканската република, Гана и Кения в Африка, остров Бали в Индонезия и най-популярния курорт в Тайланд - Пукет. По-късно към тези горещи дестинации се присъединяват и Непал, Мароко, Фиджи, Еквадор и Коста Рика. Удоволствие жените търсят и в Тайланд и Куба.
Услугите толкова са се развили, че на дамите се предлагат и женските ласки. За тази по-специфична услуга благодатни са историческият о. Лесбос в Гърция, Банкок и Патайя в Тайланд, и райският остров Бали.
А колко развито е това явление, свидетелства и специално възникналият жаргон в отделните страни. Дамите, търсещи удоволствия по време на почивките си, във Великобритания се наричат Шърли Валънтайн по едноименната пиеса, в която една домакиня се превръща в осъзната и търсеща удоволствия жена. На Бермудите са измислили за такива жени longtails (въртиопашка), в Япония пък ги наричат yellow cabs (таксита), а на Ямайка дори има две понятия - блондинките са milk bottles (бутилка мляко), а брюнетките Stellas. На Барбадос пък им поставят диагнозата "синдром на канадската секретарка", тъй като Барбадос е открит от австралийските туристки.
В този жаргон има място и за понятията, с които се наричат мъжете, извършващи услугите. В Гърция ги наричат kamakia (харпун), в Хърватия galebovi (гларуси), на Коста Рика - sharks (акули), на Бали Kuta Cowboys (Каубой Кута) или pemburu-bule (ловци на бели), Marlboro men - в Йордания, чукачи (bumsters) - в Гамбия, sanky pankies (сладури) в Доминикана, в Еквадор ловци на гринговци, brichero или храбри шивачи в Перу.
Според жените ценителки обаче най-добрите жигола могат да се набавят само в Доминиканската република. Иначе най-евтино е в Африка, но пък, от друга страна, много по-важно е качеството. Според експерти цените за наемане на горещ мъж се движат за час до $30, а за една нощ до $150. Ако дамата е прекалено доволна, тя може да прави и подаръци на жиголото. Има и преференциални цени, когато се наема мъж за цялата отпуска.
Въпреки че женският секстуризъм бележи бум през 90-те, той има много по-ранна история. Първите случаи на този тип авантюризъм са от средата на ХIХ в. в САЩ и Турция. Американки ползвали услугите на индианци, а за ласките на жегавите турци се редели на опашка дами от цяла Европа. Първият голям пробив в "романтичните пътешествия" става по време на великата американска депресия и продължава до 60-те години. Това е времето, когато подобни услуги започват да предлагат и страни като Индия, Непал и Тайланд. Най-смели в тези начинания през периода са канадските жени. Те пътуват за Барбадос, Швеция, Испания, Гърция, Югославия и Гамбия, Карибските острови и Ямайка.
Сега обаче целият свят се опитва да предлага услуги на търсещите развлечения жени. Латвийски обществени организации подеха кампания, за да променят образа на Рига, славещ се като град, привлекателен за секстуризъм. Там масово пристигат европейци, защото двупосочният билет със самолет е $100. Рига е особено популярна сред британците, шведите, германците и жителите на Бенелюкс. Според местните власти градът се е превърнал в европейски Банкок. Другата предпочитана дестинация за европейците е Прага. Тя все повече се превръща в добро място през уикенда за британците да се напият и да загубят невиността си, при това доста евтино.
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-06-26&article=193562

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Живяла съм достатъчно дълго в Ямайка, за да съм отвратена от боята...
Преди не обръщах внимание какъв е цвета на кожата, но точно там, месните бяха по-расисти...
Иначе имам приятелка, живееща в Португалия която дори беше женена за тъмнокож, 2 деца има от него и харесва такива мъже...
Въпрос на вкус, казало кучето, и се облизало под опашката.

# 14
  • Мнения: 12 662
Някакво проучване ли правиш или тепърва навлизаш в секса и искаш да си подготвена теоритично. Повярвай ми - Суха е теорията, зелено е дървото на живота.

Общи условия

Активация на акаунт