Отговори
# 735
  • в гората
  • Мнения: 25
 Зсравейте момичета!
 Да се отчета и аз от консултацията днес: бебо е 450гр. и 22см., върви с около две седмици напред, но той и баткото беше така та не ме учудва.
 И аз се бях настроила за срещичка, но здраве да е другия път  Wink.
 Kölsches , аз мога да ти препоръчам да изчакаш с дрешките за бебо, защото в момента се предлагат предимно летни, а първите три месеца определено ще ти трябват доста по-дебели дрешки  Wink, имай търпение само да мине лятото  Peace.
 Уф, и друго имах да "казвам", но напоследък всичко ми изветрява много бързо  Embarassed.

# 736
  • Мнения: 1 878
Mimoza-Plovdiv, честито ти синьо !  Двойна момчешка мама! Браво ! Няма проблеми за въпросчетата! С удоволствие ще ти отговоря ,ако мога!  Hug

ММка, колко си права само ! Аз съм си мислила по този въпрос. При ромите обаче, колкото и расистко да звучи, освен, че раждат по найсе дечица, те раждат в съвсем ранна възраст когато инфекциите не са плъзнали още по организма. Дори и бебетата да имат проблем, едва ли се разбира. А ако проблемът е външен-> виж само ,колко изоставени циганчета има по домовете.

Та щом заговорихме за такива работи , да кажа , че онзи ден си пуснах нови кръвни изследвания и съм с хемоглобин 109 Sad, а си беше нормален 120 преди няколко седмици. И аз ще трябва да пия желязо. Добре че поне като бях чела вашите коментари и казахте, че сиропите с желязо имат отвратителен вкус, затова помолих лекарката да ми го изпише на хапчета.

didka banditka , какво да ти кажа! Много момичета смятат, че секциото е по-безболезненият вариант, защото по време на самото раждане, уж не боли,но изобщо не се замислят, че болките идват след това и не са само няколко часа, а може при лош късмет да продължат и месец. Няма да може да си вдигаш бебето. ще имаш нужда от помощ т.н. и да не забравяме, че все пак това е операция. Винаги има рискове.
Въпреки, че не съм раждала, твърдо съм си заставила това мнение, като не искам да го налагам на никого. Всеки има право да си избере как да роди, но вътрешно си се възмущавам от този избор. Естествено изключвам случаите, когато се налага по медицински причини.

М@ме, аз купувам дрешки, които са съобразени с есенно-зимно бебе  Peace Освен това за по-топлите дрешки в Ибея никой не наддава именно защото е лято и никой не мисли за зимата и дрешките се продават на доста по-ниска цена  Wink . Така правя винаги и за мен: през зимата търгувам за лятото и обратно! Е не всичко де  Blush Давам пример: за една моя колежка миналото лято купих ботуши на Хъш Пъпис за 8 лири, естествено чисто нови,  с кутията. Същия модел после през зимата го гледахме за 150 лева  Grinning


# 737
  • Мнения: 0
Добър вечер.
Минах само да ви изчета.
Mimoza-Plovdiv , честити сини гащи!
Зузи, стискаме палци ,само не се притеснявай и ще се справиш.Успех.
Приятна вечер.

# 738
  • Мнения: 280
Хоп троп и аз на отчет  Mr. Green
Днес бях в София на преглед при моя професор, всичко ни е ок, отговаряме на 23,6г.с. 569 грама тежим и все още сме си без пишка  Joy
Помотахме се из Сердика, напазарувахме за баткото дрешки и тагадък-тагадък на обратно  Mr. Green Следващо ходене на 4 или 11 август.
Бягам да лягам , че се уморих от път  Tired лека на всички  Hug

# 739
  • Мнения: 1 878
Леле , Дари, как го понасяш този път толкова често ! Направо шапка ти свалям  Peace

# 740
  • Карнобат
  • Мнения: 3
Mimoza-Plovdiv -честити сини гащички! Благодаря ти за информацията , сега ще пиша на машинаторката.  

# 741
  • в гората
  • Мнения: 25
 Леле, Дарка вие сте се утрепали от път.Как така без преспиване  Shocked .
 Аз пак като Мара-подробната да се включа.Предния път бях твърдо решена да раждам секцио, бях се наслушала на всякакви кошмарни истории за естествено раждане, и въпреки уговорките на доки, бях непреклонна -  е да ама не, малкия се роди два дена преди насрочената дата за секцио и всичко стана толкова бързо, че изобщо не съжалявам.Но сега пак си ме е шубе  Embarassed.А по повод болките, ами и при двете раждания си се възстановяваш около месец след това, разликата е само в това къде боли  ooooh!.

# 742

Общи условия

Активация на акаунт