Мезотерапия

  • 1 314
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!
Искам да попитам, някоя правла ли си е мезотерапия за отслабване и стягане на тяло и ако даа... къде и доволна ли е? Simple Smile Решила съм се да пробвам, но не знам къде? С удоволствие бих приела няколко съвета Simple Smile Пък не е лошо и резултат да споменете.. дано има такъв.  Hug

# 1
  • Мнения: 0
Мислех си, че тук може да получа някаква информация.. явно на нови потребители не пишете newsm78

# 2
  • Мнения: 7
По-скоро мисля ,че това е скъпа процедура и малко могат да споделят . Аз също имам интерес но винаги цената ме е спирала .

# 3
  • Мнения: 0
Да скъпичко е, но съм отделила нужното. Единственото което ме спира е че не знам къде да отида, затова ако сте пробвали било то и неуспешно, кажете. Simple Smile Така поне ще знам къде да не ходя Grinning

# 4
  • Мнения: 510
Правила съм мезотерапия. Добре е да я съчетаеш с ръчни масажи или с Velashape.... Подготви си се и за синини-не е съвсем безболезно мезото,а гледай и добър дерматолог да ти го направи  Peace

# 5
  • Мнения: 87
Аз писах преди време в някаква по-стара тема за мезото.
С две думи - много недоволна! Едва ли бих си направила пак подобна процедура, да не казвам никога.

Мезотерапията е доста инвазивна. Бодат те около 25 пъти на крак, и не това е болезнената част, а самият разтвор, който ти вливат. Тук идва проблем N2 - всеки лекар си е харесал вече някакъв коктейл и действа малко на конвейр - налива и на теб, каквото на всички останали, а как ще реагира твоя организъм - после ще му мислим. Аз лично имах много 'бурна' реакция след първото мезо - много подутини, синини, разкъсани връзки, кръвоизливчета и вълнички. Посъветваха ме да си направя още мезо, но с друга комбинация на лекарства...да,да! Общо взето при мен крайният резултат няма нищо общо с отслабване и моделиране на краката. На лични мога да ти кажа къде да Не ходиш.

Има и сравнително нова разновидност на мезотерпията - безиглена, но там нямам никакви наблюдения.

# 6
  • Мнения: 0
Правила съм мезотерапия. Добре е да я съчетаеш с ръчни масажи или с Velashape.... Подготви си се и за синини-не е съвсем безболезно мезото,а гледай и добър дерматолог да ти го направи  Peace

Кажи ми къде си ходила, ако е в София Simple Smile Мерси предварително

# 7
  • Мнения: 0
Здравей, Glori!
Мисля, че нямаш съвсем ясна представа за какво се прилага мезотерапията. Не е много сигурно, дали изобщо
имаш нужда от нея.
Мой съвет обърни се към специалисти. Лекар-дерматолог, например (желателно да е такъв, който не практикува мезотерапията -
та да не ти я пробутата на всяка цена) и вслушай се в това, което са написали March и Nya.
Въпреки, че честно казано, не знам защо изобщо питаш за мнението на другите жени, след като (според мен) вече си решила
да си го направиш.
Ако нямаш видим целулит, по-добре да не го правиш. За отслабване и стягане на тяло има и други методи, далеч по-безопасни
за тялото ти и много по-полезни (пък и по-евтини).

А за безигленото мезо, наистина има такова, но то се прилага най-вече за лице, въпреки че има и за тяло. Това е в сферата на професионалната козметика.
Колежката ми работи с такава козметика. Процедурите не са никак евтини, но тук все пак говорим за професионална козметика и процедури,
които наистина имат добър ефект без да застрашават здравето.

Така или иначе не се надявай, че без физически упражнения би могла да си стегнеш тялото си. Просто няма как да стане, назависимо на какви процедури
ще се подложиш.
Успех!

# 8
  • Мнения: 7
Nya  според мен не е проблем да споделиш и тук , даже трябва да го направиш. Нали форума е за това да споделяме и обсъждаме.

MrSmith е прав. Без-иглената се прилага само за лице. Аз питах преди време защото ме е страх от игли и ми казаха ,че не става за тяло.

# 9
  • Мнения: 287
Гледах репортаж по френската телевизия за мезотерапията и имаше такива фрапиращи случай на некрози ,че не мога да си представя ,че някой доброволно може да си причини това ,че и да плаща скъпо и прескъпо.В една  парижка болница казаха ,че имат по 4-5 спешни операции на ден свързани с усложнения от тая процедура, която даже не е и с доказан ефект за отслабване и целулит. Информирайте се преди да си правите експерименти с тялото си.

Общи условия

Активация на акаунт