Отговори
# 210
  • Мнения: 702
Айде и аз у кюпа  smile3532 smile3502
И в крайна сметка има ли някой, който все пак е ходил в някой от тези хотели?! Или само си плащате таксите за пощенския запис и после ви се вижда скъпо и се отказвате?!  newsm78
Еййй тамЪЪЪЪн да се зарадвам, че нещо ей така от никъдетУ ми дойде, пък то  Whistling Mr. Green

# 211
  • Мнения: 3 405
Или само си плащате таксите за пощенския запис и после ви се вижда скъпо и се отказвате?!  newsm78

Мне. Трием писмото и спираме да се занимаваме  Laughing

# 212
  • Мнения: 13
Анна и missence,
Моята дилема беше дали наистина съществува такава фирма и плащаш само цената която са обявили за хранене или въобще не съществува и не получаваш нищо. Преди да платя си бях харесала хотел в Италия (Българските хотели не ме интересуват, защото тук винаги можеш да си намериш нещо по-евтино или договориш, особено в кризата).

Хотела в Италия се казва Valle Verde- За периода в който мога да ползвам този сертификат, а именно от 8.09.10-14.09.10 -7 нощувки с закуска и обяд- ако директно букна в хотела (което направих), цената за двама е 1010 EUR; ако използвам сертификата, цената за двама за този период е 582,40 ЕUR

Питането ми беше- това измама ли е или ако използвам сертификата почивката наистина ще ми излезе наполовина.
Ако е истински този сертификат, мисля, че си заслужава ходенето ми до Италия, защото с остатъка ще си платя и пътя и престоя ми там.
А ето и хотела в Италия http://www.elbahotelvalleverde.it/hotel_elba_valle_verde/uk/servizi.asp

A ти къде видя на страницата на хотела цената на храната? Или си се обадила да питаш? Защото аз никъде не видях цени само за хранене.
Цената на храната е посочена в страницата на ЕППИТ- 41,60 ЕUR на човек,на ден (нали ползвам безплатни нощувки и плащам само храната). Но ако реша да резервирам в хотела е 70 ЕUR на човек, на ден с включена задължително закуска и обяд. Хотела нямат обявена цена само за нощувки

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 18:02 от katty1

# 213
  • София
  • Мнения: 30 107
Анна и missence,
Моята дилема беше дали наистина съществува такава фирма и плащаш само цената която са обявили за хранене или въобще не съществува и не получаваш нищо. Преди да платя си бях харесала хотел в Италия (Българските хотели не ме интересуват, защото тук винаги можеш да си намериш нещо по-евтино или договориш, особено в кризата).

Хотела в Италия се казва Valle Verde- За периода в който мога да ползвам този сертификат, а именно от 8.09.10-14.09.10 -7 нощувки с закуска и обяд- ако директно букна в хотела (което направих), цената за двама е 1010 EUR; ако използвам сертификата, цената за двама за този период е 582,40 ЕUR

Питането ми беше- това измама ли е или ако използвам сертификата почивката наистина ще ми излезе наполовина.
Ако е истински този сертификат, мисля, че си заслужава ходенето ми до Италия, защото с остатъка ще си платя и пътя и престоя ми там.
А ето и хотела в Италия http://www.elbahotelvalleverde.it/hotel_elba_valle_verde/uk/servizi.asp

A ти къде видя на страницата на хотела цената на храната? Или си се обадила да питаш? Защото аз никъде не видях цени само за хранене.
Цената на храната е посочена в страницата на ЕППИТ- 41,60 ЕUR на човек,на ден (нали ползвам безплатни нощувки и плащам само храната). Но ако реша да резервирам в хотела е 70 ЕUR на човек, на ден с включена задължително закуска и обяд. Хотела нямат обявена цена само за нощувки

моят съвет е да направиш запитване до хотела, че да не те изненадат на място  Peace

# 214
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Айде,още един печеливш Mr. Green И то на мейл,който съм регистрирала преди месец  и не ползвам активно.Добре,че Ви има момичета,не че се вързах-като си знам куция късмет....и вие го потвърдихте окончателно Laughing

# 215
  • Мнения: 702
Ами можем дружно да се организираме да отидем на едно и също място и като почнат да ни моткат  fight fight
Ще стане и форумска среща...После ще потанцуваме върху костите им, ще изпеем някоя друга песен, отправена към боговете и ще пием мохито от черепите им  smile3532 smile3502

# 216
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Много добър коментар, от сутринта ме разсмя!  Joy
И моя имейл беше нов на който са пратили поканата!

# 217
  • Мнения: 3
Анна и missence,
Моята дилема беше дали наистина съществува такава фирма и плащаш само цената която са обявили за хранене или въобще не съществува и не получаваш нищо. Преди да платя си бях харесала хотел в Италия (Българските хотели не ме интересуват, защото тук винаги можеш да си намериш нещо по-евтино или договориш, особено в кризата).

Хотела в Италия се казва Valle Verde- За периода в който мога да ползвам този сертификат, а именно от 8.09.10-14.09.10 -7 нощувки с закуска и обяд- ако директно букна в хотела (което направих), цената за двама е 1010 EUR; ако използвам сертификата, цената за двама за този период е 582,40 ЕUR

Питането ми беше- това измама ли е или ако използвам сертификата почивката наистина ще ми излезе наполовина.
Ако е истински този сертификат, мисля, че си заслужава ходенето ми до Италия, защото с остатъка ще си платя и пътя и престоя ми там.
А ето и хотела в Италия http://www.elbahotelvalleverde.it/hotel_elba_valle_verde/uk/servizi.asp

A ти къде видя на страницата на хотела цената на храната? Или си се обадила да питаш? Защото аз никъде не видях цени само за хранене.

Съвет ако си резервираш през
http://www.venere.com/hotels/grammichele/hotel-valle-verde/#info … 0908,20100914,2,1
ти излиза 420 евро за 6 дни за dbl room HB (закуска и вечеря или обяд). Май е доста по- ниско от всичко друго, а и сайта е един от най- големите за резервации в Европа.

# 218
  • Мнения: 0
... и аз на 16.07.2010 получих такъв мейл и като се поразтърсих открих следното ...

Прокуратурата ще разследва US-програма за туризъм
Фирма, регистрирана в щата Делауер, залива имейли на българи с подвеждащи оферти за безплатни нощувки
Дарина Кахраманова

Програмата предлага почивка в Слънчев бряг срещу 36 лв. на ден за храна. Горе-долу толкова излиза и ако човек си плати нощувката.

Снимка: Архив "Сега"

Комисията за защита на потребителите е изпратила до прокуратурата сигнал за програма, която предлага безплатни нощувки по интернет, съобщиха от контролния орган. Става дума за т. нар. Европейска програма за подпомагане на индивидуалния туризъм (ЕППИТ), която всъщност няма нищо общо с европейската общност. Нейни организатори са американската компания TLG Travel Group, регистрирана в офшорната зона Делауеър, и полската CompoSYS Group.
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=6588& … =2&id=0000501

# 219
  • Мнения: 431
Дано се раздвижат нещата, но ме съмнява. Онази циничната поговорка за балъците и тарикатите я знаете.

Не виждам обаче какво може да направи прокуратурата, защото не става дума за измама в чист вид, а за подвеждаща реклама.

А хората, които вярват в безплатния обед, са вечни.

# 220
  • София
  • Мнения: 30 107
Дано се раздвижат нещата, но ме съмнява. Онази циничната поговорка за балъците и тарикатите я знаете.

Не виждам обаче какво може да направи прокуратурата, защото не става дума за измама в чист вид, а за подвеждаща реклама.

А хората, които вярват в безплатния обед, са вечни.

да, освен това доброволно поръчваш и плащаш чека, след като те са те запознали с условията, които са прикрити сред толкова общи думи, че да не ги види получател, ако не чете всяка дума, НО никой не те принуждава на практика.
Даже и подвеждаща реклама не е, з-то ти нощувката не я плащаш, плащаш по-висока цена за храната, която цели да се избие нощувката, НО те ти предлагат такава цена, ти преценяваш.

# 221
  • София
  • Мнения: 31
 Party И аз съм от печелившите...Честито   bouquet
На мен също са го пратили (още на 13 юли,но чак днес го виждам) на мейл,които рядко ползвам.
Естествено,веднага се разрових и първо попаднах на тази темичка.
Щеше ми се да не е нещо подвеждащо.Веднъж и аз да спечеля нещо  Rolling Eyes
Но,наистина,безплатен обяд няма!

# 222
  • Мнения: 13
Съвет ако си резервираш през
http://www.venere.com/hotels/grammichele/hotel-valle-verde/#info … 0908,20100914,2,1
ти излиза 420 евро за 6 дни за dbl room HB (закуска и вечеря или обяд). Май е доста по- ниско от всичко друго, а и сайта е един от най- големите за резервации в Европа.
[/quote]
Благодаря,
Не се бях сетила за venere.com. Наистина за сега е най евтиното,въпреки, че по-долу е обяснено че включва само закуска. А за седем нощувки е 490 евро (14.9.10 включително). Но ако не е включен обяд или вечера горе долу излиза като на ЕПИТ. Между другото днес получих имейл, че са ми изпратили чека, остава да го получа и изпратя на италианския хотел за да видя дали условията са тези, каквито пише.

# 223
  • София
  • Мнения: 30 107
Съвет ако си резервираш през
http://www.venere.com/hotels/grammichele/hotel-valle-verde/#info … 0908,20100914,2,1
ти излиза 420 евро за 6 дни за dbl room HB (закуска и вечеря или обяд). Май е доста по- ниско от всичко друго, а и сайта е един от най- големите за резервации в Европа.
Благодаря,
Не се бях сетила за venere.com. Наистина за сега е най евтиното,въпреки, че по-долу е обяснено че включва само закуска. А за седем нощувки е 490 евро (14.9.10 включително). Но ако не е включен обяд или вечера горе долу излиза като на ЕПИТ. Между другото днес получих имейл, че са ми изпратили чека, остава да го получа и изпратя на италианския хотел за да видя дали условията са тези, каквито пише. [/quote]


после ще кажеш дали всичко е било ОК.

# 224
  • Мнения: 13

Благодаря,
Не се бях сетила за venere.com. Наистина за сега е най евтиното,въпреки, че по-долу е обяснено че включва само закуска. А за седем нощувки е 490 евро (14.9.10 включително). Но ако не е включен обяд или вечера горе долу излиза като на ЕПИТ. Между другото днес получих имейл, че са ми изпратили чека, остава да го получа и изпратя на италианския хотел за да видя дали условията са тези, каквито пише. [/quote]


после ще кажеш дали всичко е било ОК.
[/quote]
Със сигурност ще съобщя подробности и оставам да се надявам всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт