Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 14

  • 33 345
  • 514
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 43 903
Кате, кое ниво?
за сувенирите и понито ли?
сувенири се продават в дъжд, пробвай в такъв ден...ест вс друго ясно ббилет 1 лол, сърца, реклами...

# 16
  • Мнения: 851
И аз да се запиша  Laughing Аз съм на нивото с 15 рекламни кампании
Гледам има нови медали те ще влязат ли в условията нивата някой знае ли?

# 17
  • София
  • Мнения: 43 903
в кои нива? в старите ще влизат...т.е. нивото за медалите...така си мисля...за нови...може и нови да измислят с тях, кой знае Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 455
Bebka2304, ние с теб се движим заедно, и аз съм на нивото с 15-те рекламни кампании, а вчера те видях и на търговете за миеща мечка.
Естествено си избрах друга Simple Smile

# 19
  • Мнения: 456
Хайде и аз в новата тема леко със закъснение Mr. Green
При мен нищо ново. Събирам си милионите Mr. Green Панда, днес доколкото си спомням бяха малко над 28 млн ThinkingТи докъде ги докара?

Пак не мога да го мина в ясен ден това пусто нивоза 1200 и 1200... ooooh!
Аз изненадващо за мен минах това ниво в ясен ден със сърца на магазина за сувенири, обиколките с пони и останалите на паркингите. Бях намалила билета на 1 лол и пуснала реклама.

# 20
  • Мнения: 851
Bebka2304, ние с теб се движим заедно, и аз съм на нивото с 15-те рекламни кампании, а вчера те видях и на търговете за миеща мечка.
Естествено си избрах друга Simple Smile

Не съм била скоро по търгове  Mr. Green явно някой с подобен ник

# 21
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
Ясен ден, 1 лол билета и 1560 посетители... #Cussing out И утре ще е ясен ден, дано помогне вече, че ми писна  #Cussing out

# 22
  • София
  • Мнения: 43 903
тина ако имаш лол качи бройката и разнообразието на животните.
също не знам с какъв директор си , но ако не си с мениджър си го смени с такъв.
рекламата нали беше най-скъпата радио реклама?
може също да си купиш ако нямаш телефони, зона за отздих, информация, някакви такива неща.

# 23
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
тина ако имаш лол качи бройката и разнообразието на животните.
също не знам с какъв директор си , но ако не си с мениджър си го смени с такъв.
рекламата нали беше най-скъпата радио реклама?
може също да си купиш ако нямаш телефони, зона за отздих, информация, някакви такива неща.
Пуснах радио реклама и вчера, имам зона за отдих, телефонни кабинки, ресторант, колодрум, имам 90 животни. Дано днес да стане. Иначе директора е Мениджър.

# 24
  • София
  • Мнения: 43 903
хм...тогава ми е мн странно, че не е станало.
освен да чакаш слънчев ден....

# 25
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
Мога ли да дам линк към зоопарка?

# 26
  • Мнения: 3
tina_star, по-добре изчакай слънчев ден, възможно е утре да имаш още по-малко посетители, само губиш приходи. Сега е зима, това също влияе. Разгледай нивата напред и се подготвяй за тях. Дай да го видим  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 861
Здравейте, Валерия, благодаря за темата, за поздрава и за подаръка Simple Smile
За последното бях изключително изненадана и поласкана. Hug
Нескафе, бая се чудих кой е с паркзоо, но сега видях, че си ти. Благодаря и на теб   bouquet

Момичета като си заредя някое мондозче ще ви пратя и аз Simple Smile

Още веднъж благодаря  Heart Eyes

Аз с титулярния ми Софийски съм вече на 10-те рекламни компании. Това с 1200/1200 го минах от раз. Намалих цената от 45 на 25 лол, сложих по 3 сърца на с
съответните, отделно наслагах и по паркингите каквото остана от сърцата и днес стана.

С Алжирския трупам репутация, вече съм на нивото с ориксите, даже пари съм събрала около 2 милиона, но репутацията ми е 93% .


Премиума ми е най-назад. Но поне отлепих от  това със 100% репутация. Вървят нещата бано и там

# 28
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
tina_star, по-добре изчакай слънчев ден, възможно е утре да имаш още по-малко посетители, само губиш приходи. Сега е зима, това също влияе. Разгледай нивата напред и се подготвяй за тях. Дай да го видим  Simple Smile

http://hristinamaneva.mondozoo.com   ето го

# 29
  • София
  • Мнения: 43 903
ох, ти по трудната си го подкарала с джунглата...

Общи условия

Активация на акаунт