"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 273
  • 729
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 930
Света!
Честит рожден ден!
Пожелавам ти да си все така красива и очарователна, толкова фина и женствена!
Пожелавам ти много здраве, много щастие и вълшебни мигове!

Бъди влюбена и обичана жена!



# 256
  • Мнения: 1 046
Света, Честит Рожден Ден.......  bouquet
И аз се присъединявам към пожеланията на момичетата. Пожелавам ти всичко най-хубаво от живота...............

Момичета личи си, че сте изкарали чудесно на срещата, ще се явя друг път на поправка. Децата ви са чудесни млади дами и господа Heart Eyes Heart Eyes
Ставам все по-лаконична, ама лятото е така, плаж, с децата, не се свъртам много много в къщи, а ако се завъртя е колкото да врътна някоя друга пералня...........Чета ви иначе...........

# 257
  • Мнения: 212


Света, за теб!
Бъди винаги обичана и желана!

# 258
  • Мнения: 2 433
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СВЕТА!



Аз пък съм малодетна.... Tired изпартих си Мирелка нощес в Испания....

# 259
  • Мнения: 1 187

Честит рожден ден и от мен Света.

"Желая ти Време! За всичко...
 
Не ти желая всички дарове,

Желая ти това, което повечето нямат:

Желая ти време да се радваш, да се смееш -

Използвай го и можеш да спечелиш!

Желая ти време за действие и размисъл -

Време не само за теб, но и за другите!

Не ти желая време за бързане и тичане -

А време да бъдеш щастлива!

Не ти желая време, което просто да убиваш -

Иска ми се да ти остане в излишък!

Като време за удивление и вяра -

Вместо непрекъснато да гледаш часовника!

Желая ти време да достигнеш звездите -

И време да пораснеш, да узрееш!

Желая ти време да мечтаеш -

И отново да се влюбиш!

Желая ти време да откриеш себе си -

И да приемаш всеки ден и час за щастие!

Пожелавам ти и време да прощаваш -

Желая ти да имаш време да живееш!"

... възползвай се от всеки миг...

Ели Михлер

# 260
  • софия
  • Мнения: 25 437
СРЕЩА, СРЯДА, 14.07, 18,30ч., Класик

1. Миринда
2. Гея (тя вече се нави  Joy)
3. Дрина (тука съм)
4. Спокойната
5. Зори
6. Ло и Ема
7. Мишленце
8. .................


=====
Момичета, благодаря, че ме присъединихте днес при вас Flowers Rose  Hug Hug
Прекрасни чаровници сте! hug

# 261
  • Мнения: 703
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН„СВЕТА!
БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА„И НЕКА КЪСМЕТЪТ ТИ ТЕ СЛЕДВА ВИНАГИ!

Ехоооо,чаровници,къде сте?
Много,много ми липсвате,особено с това хубаво настроение!
Варненки,стархотни сте както винаги!Всички сте такива едни слънчеви!А за децата думи не намирам!Ех,как и завидях на Бини и се размечтах за една среща с вас!
А пък ако бях прочела по-рано за софийската среща,този път щях да се организирам някак да дойда поне за малко!
Сега само снимки ще чакам!
Пиша ви,за да не ни забравите!Снимки на дечицата ТУК !
Ще гледам вече по-честичко да пиша!
Целувки!

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 01:16 от AMORE

# 262
  • Мнения: 1 046
Amore все съм виждала сини очи, ама туй пък вашто на нищо не прилича, прекрасни деца.............. Hug Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 2 494
Света, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Аморе, прекрасни са дечицата!!!!!!!  Hug

# 264
  • София
  • Мнения: 1 254
Злато, той Тони ти одрал кожата, чак се шашнах колко много прилича на теб, а госпожицата е много сладичка, но за сега не ми прилича на теб Simple Smile

Да вземе да се появи някой и дапусне снимки от срещата снощи (Дрина имам предвид). Беше забавно, но на баба ви Гея й бяха потънали нещо гемиите и почти не я чухме, което беше доста необичайно според мен...

# 265
  • Мнения: 378
Ха,

Мандаринкат аме изпревари - и е права , кака ви Гея мълча цялата вечер - това не е нормално. Затова Гея да отганизира следващата скорошна среща и да се поправи веднага Simple Smile
Много беше гот - ама нещо ми беше кратко - аз този път се бях приготвила за дълго - а то - кратко, ама нейсе.

Галя - страхотни са малките. Тони си го знам, но малката не я бях виждала - пу пу - страхотна е с тези сини очи. Да е много здрава пожелавам и все така хубавица.

Кламерче - по отношение на онзи постинг дето чакаш - е настина доакто го четях и си мислех защо не започнеш да пишеш. Определено имаш дар слово. Използвай го и пиши. И все така хубавичко да ни пишеш - ако искаш ние ще сме ти първите критици(с две думи правя си устата ако може да ни пускаш тук да почетем твои нещица Simple Smile  )

На Света - да и е Честит Рождения Ден с малко закъснение. И да пише от там нейде си в украйна. Има да разказва какви ги вършат там Simple Smile

хайде цалуфки от мен и аз да започвам да работя че днес се отплеснах много...

# 266
  • Мнения: 1 187
Гея?! къде си? Къде е усмивката ти?  Confused Гаджето ли не слуша?

zoroto  Heart Eyes ще се разпиша сигурно, но на по-късен етап от живота си. Когато внуците щъкат около мен, докато спокойно си почивам на верандата, а около мен се носи свежото ухание на нацъфтялата наблизо липа. Сега трупам емоции дишайки дълбоко. А как само обожавам щракането на пишещата машина, която като малка така мечтаех да имам ... и получих за един от рождените си дни  Grinning. Спомням си бяха доста пари по онова време, и дълго време си мечтах да я имам... и си струваше чакането, получих най-най хубавата на света. Въпреки всичко докато се науча да пиша на нея пръстите ми влизаха между копчетата. Ноооо... гаджето и така ме харесваше. Леко отнесена, винаги усмихната и без маникюр. Crazy
Та така... иначе да се похваля, че избяга циганката дето ме хвалеше...  Joy Едно време, когато бях млада и умна... сега съм само умна и млада... та тогава... списвах в училищния вестник. Редовно при това. Имах си рубрика и беше истинско приключение да събирам материал за нея. Жалко само че вестника го четяха само зубърчетата в училище, въпреки че го раздавахме безплатно на входа  Joy Хехехехе... ех сладки спомени.

Гледам и не вярвам но очите си... тя е прекрасна Гале. Малка нежност с мъдри очи. Нямам думи... никакви. Тони, моята тръпка е той... страхотен батко, и както казва Мандаринката, ... личи си че си направила copy - paste  Mr. Green Твое малко копие е. Много слънчеви деца, много. Кажи как сте, кърмиш ли я още, как звучи смеха й? А твоят? Прегръщам ви и тримата.  Hug

JuliS на лагер ли замина Мариелка? Леле Испания... страхотно изживяване. Някой ден и аз ще си подаря една разходка до Барселона.  Hug А Яни не си ли го прибрахте от баба вече? Как е новото кламерче?

ninanb  Hug днес още ли го няма настроението? Какво правят малките боболечета?
 
Мириндич пак ли хвана пътя на някъде, хаймана такава, голяма при това  Heart Eyes?

# 267
  • Мнения: 5 288
Эхоооооо, поздрав от украинско черноморие, момичета   grinning039!

Огромно благодаря за поздрави, много ме трогнахте и ви обичам  Hug!

Изкарваме с малката супер. Няма да имам възможност скоро пак да влезна в интернет, затова ви пожелавам -

Весело лято на всички! Целувки от нас с Валерия!

# 268
  • Мнения: 2 282
Наистина, Гале, малката е прекрасна...
Света, сигурно няма да прочетеш това скоро, но и аз се присъединявам към пожеланията на другите момичета. Всичко най-хубаво, мила!
А пожеланието-стихотворение, което Кламерчето пусна, ме уцели право в десятката. Благодаря!  Hug
Половината лято мина, а ние не бяхме ходили на плаж... и реших, че няма за кога да отлагам. Взех си 2-3 дена отпуска, за да се възползвам от хубавото време и да заведа децата на плаж посред бял ден, а не както досега посред нощите... и така, имаме вече 2 слънчеви бани и сме доста зачервени.. въпреки всичките вечерни плажове Simple Smile
Катето заминава в събота на един лагер, после с един ден почивка - на друг. Мъничко и завиждам Simple Smile но все пак... много добре ви разбирам вас - временно малодетните Simple Smile
Това показвала ли съм ви? много ме кефи...

# 269
  • Мнения: 1 046
И мен ме изкефи, цялата настръхнах, ама ако ми кажеш защо се и разциврих, сигурно е от песента........

Общи условия

Активация на акаунт