Цигов чарк

  • 39 990
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен,


не съм ходила там от години, последно бях на палатка и да ви кажа май само ако си на каравана или платка няма да се разочароваш, защото сам си избираш уединено кътче с хубав изглед, прекрасна компания и далеч от миризми и шум. Иначе последното ми посещение беше поне преди 5 години, още нямаше тая навалица със строежите, беше сравнително спокойно а и аз улучих преходния сезон, доста спокоен между лятото и зимата, мисля беше един топъл уикенд на месец септември. Носехме си и колела и беше страхотно, ако имате психическа нагласа и възможност за "по-полеви" условия" моя съвет е този:-)))
Поздрави,

# 16
  • Мнения: 179
Абсолютно подкрепям Evita_Peronski , ако искате вариант на палатка, каравана или нещо подобно, има красиви местенца, на които да нощувате, да покарате колела, да се поразходите из планината. Но другия вариант-не си струва негативните емоции от това иначе красиво местенце.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 255


Аууу, аз преди месец бях във вили Каталина. Останах доста доволна от това, което предлагаха (тогава си пишеше, че басейна не работи). Обслужването е на много добро ниво и в ресторанта готвят вкусно. Ние бяхме във виличка и смело мога да кажа, че въпреки барбекюто не сме усетили аромат в къщата. Според мен са и добре изолирани.

Но за другото ще се съглася, като цяло и аз съм поразочарова от Цигов чарк. Голяма цигания- със сигурност не бих отишла там на почивка. за 1 уикенд става обаче  Peace

# 18
  • Мнения: 54
Благодаря за отговорите   bouquet.И аз бях решила в Kos hol да почиваме, но в крайна сметка се ориентирахме към Банско и Рилски манастир

# 19
  • Мнения: 327
Здравейте,ние имаме резервация от 21.08 за вили Росица.
Има ли някой скоро ходил?
И има ли интернет?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 478
Аз съм ходила на вили Уют,но беше преди 5-6 години и спомените ми са избледнели.Бяха оборудвани със всичко необходимо.Спомням си че добре си изкарахме,но вечерта беше мн. студено.Имат си кухни за готвене и отделно имат едно голямо помещение по среда на вилите,евентуално ако вали или може би за зимата където да се съберат много компании на веднъж,нещо като банкетна маса.Барбекю на вън има,и за децата имаше някакви люлки ,точно не се сещам вече ,че бяхме без детето тогава.Природата е страхотно красива и действа релаксиращо .От там си донесохме най хубавото сладко от горски ягодки,правено от тамошните жители.Мъжете ловиха риба в езерото,а по центъра има няколко заведения за хапване.Има и няколко хранителни магазина на центъра.Спомням си че до там пътя е доста лош и тесен,с много завои ,и който е с деца да си носи хапчета за повръщане.(сега вече може и да не е така)

# 21
  • Мнения: 251
Пролетта бяхме тук на тиймбилдинг, екстра си изкарахме Peace
http://www.hotelkalvachevi.com/

# 22
  • Мнения: 327
Да се отчета за Ваканционно селище Росица.
Изкарахме една супер почивка.
Вилите са много хубави и чисти.
Пред всяка си има градинка.Оборудване са с всичко.Вяка къща си има барбекю,в комплекса има и катеружки.Водата в басейна е 25 гр.Много е приятно.
Нет има навсякъде.

# 23
  • Мнения: 6 301
На мен ми се струва много скъпо в "Росица" - 40лв на човек само нощувка, или не съм разбрала правилно? Ресторант има ли в комплекса?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 686
Вече доста години ходим тук - http://vilicigovchark.com
Те са в по-високата част, в гората, близо до едната писта. Уединени са, което е супер, защото могат да се правят шумни купони  Wink. Две вили са, всяка с по два етажа. Всеки етаж е самостоятелен и може да се вземе само етаж, цяла вила, или пък и двете вили. Има всички удобства, освен месце за печене друго не ви трябва, даже и подправки има Simple Smile
Препоръчвам!

# 25
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
А какви са цените?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 686
Не сме ходили от края на зимата, мисля, че беше около 100 лв. на етаж (не съм плащала аз никога, затова не знам точните цени  newsm78). Но едни приятели са там в момента за уикенда и в понеделник ще имам прясна информация.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
На мен ми се струва много скъпо в "Росица" - 40лв на човек само нощувка, или не съм разбрала правилно? Ресторант има ли в комплекса?

Малките вили са по 80лв.-спят 4човека,а големите са по 100 и са за 6 души. Peace
Има си и ресторант,но как е кухнята незнам...Ние си правихме скара и си носихме доста неща.

А някой да е ходил тук...изглежда симпатично???
http://hoteli-bg.org/vila-name-21537

# 28
  • Мнения: 6 301
Аз резервирах за хотел "Кос хол Палас", защото има и спа, после ще пиша как е. Малко ми е съмнително това спа в хотели, където няма минерална вода, но....търсим някакво развлечение за жените, докато мъжете са на риболов.

# 29
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Запис и от мен в темата.   Peace  Почивали сме последно във вили Сенатор, мнооого добре си изкарахме.   Peace

Някой да е ходил скоро в х-л Даф Транс, от другата страна на язовира, т.н. св. Константин?

Ая, имам пресни външни снимки от х-л Кос Хол, ако желаеш мога да ти ги пусна на е-майл.

Общи условия

Активация на акаунт