Цигов чарк

  • 39 983
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
аз също съм била в Кос Хол преди около година, останах доволна. Цените на нощувките бяха евтини(въпреки,че беше някакъв празник).

# 31
  • Мнения: 6 301
Миналата седмица бяхме в Кос Хол, хотелчето е хубаво, на брега на язовира, прилични стаи. Храната в ресторанта е хубава, но обслужването е бавно. Водата в джакузито беше много мръсна. Едната вечер ядохме в Каталина, много ми хареса комплекса, обслужване и цени - по-добри от Кос хол.Единствено и аз се зачудих с тези барбекюта, някоя шумна компания ако заседне да пие и вика пред виличката си, мисля ще е шумно за останалите. Като цяло няма да повторя повече в Цигов чарк, шумно, мотори и атв-та могат да те прегазят ако решиш да се разходиш. И доста презастроено.

# 32
  • Мнения: 44
Някой знае ли дали има автобуси от Пловди до Цигов чарк или въобще как стои въпроса с пътуването с автобус до там?

# 33
  • Мнения: 122
Някои може ли да ми прати линк към цените на хотел Кос Хол?

# 34
  • Мнения: 0
С моето семейство бяхме във Семеен хотел Кълвачеви "hotelkalvachevi.com/''. Много ни хареса, стаите са много уютни, хола е напълно оборудван с всичко необходимо и бяхме приятно изненадани от това, че водата в басейна е много топла, глетката към язовира е невероятна, а градината е великолепна. Това е много приятна дестинация за почивка, наистина местността е много красива. Препоръчвам на всички да посетят това райско кътче.

# 35
  • софия
  • Мнения: 127
2011 бяхме на почивка със семейството в хотел Сезони,малко по скъпичко е повярвайте ми всеки лев си заслужаваше.Стаите светли,просторни,леглото удобно,за детето дадоха кошарка.Обслужването и персонала на ниво-не ме ядосаха нито веднъж за целия престой Simple Smile.Цената включваше и закуска-обилна и разнообразна.Няколко пъти ядохме на други места,но храната в ресторанта беше най-вкусна,до днес я помня.За малките деца имаше люлки и прекрасна поляна за тичане,за по големите даваха колела под наем.Докато ние спяхме следобед,мъжа ми като страстен рибар,хвърляше въдица на язовира.Има и доста забележителности наоколо за разглеждане,който иска.Дано  да съм била полезна с информацията си.

# 36
  • Мнения: 2
Здравейте,

Някой може ли да сподели мнения за вила Кълвачеви или за комплекс Каталина в Цигов чарк.

Благодаря! Simple Smile

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 40 697
Добавям положителен глас за вили Стил  Peace

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте.

Ето актуална информация от Цигов чарк - къща за гости Лидия.

Оценка: 3 (от 6)

Причини за оценката:
-1: водата е отвратителна!  жалко, че имаме джакузи. Водата е с тиня  !  Днес за пореден ден се пробвах. Даже сложих и малко шампоан - ужаса е пълен. Пяната от гове стана кафява. !!! Къщите за гости Лидия и SV са в една сграда близнак. В ляво е SV съответно в дясно е Лидия. Нямам представа как е водата в SV. Но е нагло собствениците на Лидия да не са монтирали два водни филтъра на тяхната вода. Става дума за <50 лева.
-1: до къща Лидия се намира къща Кълвачеви. А между двете на предна линия до пътя има някаква дървена постройка в която някой отглежда патици  Sad  Нямате си представа за какво става дума когато вятъра духне към нас. Било децата дето си играят на поляната или на верандата когато сме до скарата.
-1: резервираме стая с джакузи и никой не ни казва, че неможе да се използва. Думите на жената която чисти къщага бяха "Когато вали е така.". Да но последно валя когато пристигнахме в неделя. Сега е четвъртък (04.юли.2013) и няма никаква промяна в тинестата вода.  Собствениците ги няма, няма с кой да се разбереш за намаление на цената зарада неудобството от тово, че някой си е премълчал за мръсната вода.

Общо три минуса за "къща за гости Лидия".

# 39
  • Мнения: 561
На нас ни беше харесало тук:
http://www.vilipetia.com/

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 310
2011 бяхме на почивка със семейството в хотел Сезони,малко по скъпичко е повярвайте ми всеки лев си заслужаваше.Стаите светли,просторни,леглото удобно,за детето дадоха кошарка.Обслужването и персонала на ниво-не ме ядосаха нито веднъж за целия престой Simple Smile.Цената включваше и закуска-обилна и разнообразна.Няколко пъти ядохме на други места,но храната в ресторанта беше най-вкусна,до днес я помня.За малките деца имаше люлки и прекрасна поляна за тичане,за по големите даваха колела под наем.Докато ние спяхме следобед,мъжа ми като страстен рибар,хвърляше въдица на язовира.Има и доста забележителности наоколо за разглеждане,който иска.Дано  да съм била полезна с информацията си.

да похваля и аз хотел Сезони http://www.seasons.bg/. Бяхме там миналата година за 24ти май. Стаите са широки, почистват се ежедневно. Ресторанта е голям с много добра кухня. Опитвахме различни неща и бяха много вкусни всичките. Цените са прилични. Самото спане беше в промоция от типа плащаш 4 получаваш 5 нощувки. Има голяма зелена площ около хотела с детска площадка и много шатри с масички и столчета. Гледката е към язовир Батак и е много красиво. Иначе самия курорт е нищо особено - няма кой знае какво да се прави и къде да се ходи. Става за уикенд или 2-3 дни макс.

# 41
  • Мнения: 2
Странно е, че не знаете за проблема с ВиК Батак. Водата не в "Лидия", а в целия район /Цигов чарк и Батак/ се доставя такава:)  Да не мислите, че те са си изкопали специален водопровод до тях? И никакви филтри там не вършат работа,  защото ще се налага да се спира водата през два часа и да се почистват.

# 42
  • Мнения: 2
Здравейте.

Ето актуална информация от Цигов чарк - къща за гости Лидия.

Оценка: 3 (от 6)

Причини за оценката:
-1: водата е отвратителна!  жалко, че имаме джакузи. Водата е с тиня  !  Днес за пореден ден се пробвах. Даже сложих и малко шампоан - ужаса е пълен. Пяната от гове стана кафява. !!! Къщите за гости Лидия и SV са в една сграда близнак. В ляво е SV съответно в дясно е Лидия. Нямам представа как е водата в SV. Но е нагло собствениците на Лидия да не са монтирали два водни филтъра на тяхната вода. Става дума за <50 лева.
-1: до къща Лидия се намира къща Кълвачеви. А между двете на предна линия до пътя има някаква дървена постройка в която някой отглежда патици  Sad  Нямате си представа за какво става дума когато вятъра духне към нас. Било децата дето си играят на поляната или на верандата когато сме до скарата.
-1: резервираме стая с джакузи и никой не ни казва, че неможе да се използва. Думите на жената която чисти къщага бяха "Когато вали е така.". Да но последно валя когато пристигнахме в неделя. Сега е четвъртък (04.юли.2013) и няма никаква промяна в тинестата вода.  Собствениците ги няма, няма с кой да се разбереш за намаление на цената зарада неудобството от тово, че някой си е премълчал за мръсната вода.


Странно е, че не знаете за проблема с ВиК Батак. Водата не в къща "Лидия", а в целия район /Цигов чарк и Батак/ се доставя такава:)  Да не мислите, че те са си изкопали специален водопровод до тях? А на другите хотели водата се доставя от друг, а не от ВиК? И никакви филтри там не вършат работа,  защото ще се налага да се спира водата през два часа и да се почистват.

# 43
  • Мнения: 298
Да споделя малко пресни впечатления от Каталина. Бяхме в къщичките. Цената е 110 лв без закуска. Две стаи- едната с ъглови легла, другата със спалня. В спалнята матрака беше супер неудобен, имах чувството, че спим директно върху пружините. В цялата къща 1 бр. гардеробче- широко около 60 см и високо около 2м - пълно с резервни възглавници и одеяла. В банята никаква закачалка. Стенния държач на  душа счупен и закрепен с монета от 2 ст. За пет нощувки веднъж ни смениха хавлиите и нито веднъж спалното бельо. Басейните много силно миришеха на хлор, особено детския. Веднъж се пробвахме в ресторанта и не повторихме.
Като цяло- няма да повторим Naughty

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте, Наблюденията ми от Хотел КОС-ХОЛ . С приятели решихме да отидем във въпросният "ХОТЕЛ" . Резервирах 3 стаи. Цената им беше 50лв , като можеш да ползваш и "СПА центъра". Местоположението на на "ХОТЕЛА" е много добро, и всичко свършва до тук. В "СПА-то" работеше само басейна, топъл. Джакузито, ако може да се нарече джакузи, дюзите не работеха. Имаше сауна,парна баня и горещо кресло, ама бяха на тъмно с залепени копчета. Парната баня не работи, столът не работи, сауната не работи, ключовете по стените бяха залепени с изолирбанд. Старчът жици от лампите, и всичко това в влажната среда. Общо взето от "СПА ЦЕНТЪРА " работеше само басейнчето. Седнахме да вечеряме, сервитьора - не мога да повярвам как собствениците са си позволили да наемат толкова некадърен персонал. За всеки въпрос от наша страна отговора беше " Сега ще попитам". След 2 часа престой в ресторанта неможах да си поръчам основното ястие. "сервитьора" ми обърна гръб и отиде да си седне на масичката и да си пуши цигарата. Бях втрещен. Изчаках да мине вечерта и извиках собственичката. След, като й разказах , отговора-въпрос й беше "А вие знаете ли колко трудно се намира персона" Нямах думи. Ако нещо от обявената стойност на услугите за който заплащаш не работи мисля си, че трябва да бъде отразено в сайта или на рецепцията. И в крайна сметка 3 стай по 100лв. = 300+  2 вечери х 100 лв. и всичко това е 500лв за два дена критично обслужване. Аз лично никога повече няма и да си помисля да отида в този "СПА ЦЕНТЪР"

Общи условия

Активация на акаунт