Цигов чарк

  • 39 949
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 730
И ние миналата година почивахме в Цигов чарк, ето тук http:
//www.visit.bg/vili/vili-ujut-cigov-chark-183  Вили Уют.
Тихо местенце в закътана борова гора, с постоянно топла вода, топла вода в басейна и джакузито и мили стопани. Ако решим да почиваме отново в този район бих се върнала отново там. Горещо препоръчвам и цените си струват! Simple Smile Доволни сме Simple Smile

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте! Миналото лято бяхме отседнали с моето семейство в семеен хотел Кълвачеви. Искам да Ви кажа , че няма по - добро преживяване от това! Останахме супер доволни! Това лято пак ще отидем! Водата в басейна е доста топла. Децата ми не искаха да излизат от него ( или ако не бяха на басейна , лудо играеха на детския кът , в който има много разнообразни люлки). Има възможност да си приготвяш храна там ( на първия етаж на хотела (има всички необходими прибори и принадлежности), но ние предпочитахме да се храним навън. На 10 минути пеш от хотела има ресторантчета. Бяхме посрещнати и изпратени много любезно от собствениците на хотела.
P.S. Това лято пак отиваме задължително, както вече споменах. Наскоро гледах снимки на хотела , правен е ремонт , много добре се е получило. Чакам август месец с нетърпение! Simple Smile

# 47
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте! Миналото лято бяхме отседнали с моето семейство в семеен хотел Кълвачеви. Искам да Ви кажа , че няма по - добро преживяване от това! Останахме супер доволни! Това лято пак ще отидем! ...........

А по кое време бяхте, през кой месец?

# 48
  • Мнения: 556
Здравейте, и аз ще се вкюча за хотел Кълвачеви, но моето прекарване далеч не беше така позитивно. Пристигнахме в 12 часа (придвижвахме ме се от хотел на хотел и така се получи с освобождаването на стаите), стопанката отказа да ни настани преди 14 ( с дете на 5 и аз бременна) при все че стаята беше свободна, под предлог че това е хотел и така е практиката. Извън сезон ( февруари т.г.) басейнът естествено не беше използваем, но не беше и покрит и беше адски опасно за дете. Интернет не работеше, джакузито ( за което всъщност плащаме доста солена за условията цена) не работеше и трябваше в движение да се оправя и отоплението също не работеше защото някой беше забравил да го пусне... Освен това стопанката и семейството и си води личния живот в пространството предвидено за гостуващите. В смисъл влизаш и ги заварваш на семеен обяд, ставш и те са на кафето пред сутрешния блок..На втората нощувка корнизът в стаята се откачи и никой не намери за нужно, след наша молба, да дойде да го закачи ( а на съседите дворът е на около 3 метра и непрекъснато сновяха почиващи). Твърдението че можеш да си приготвяш там храна е повече от относително, защото в нашия случай почивахме заедно с 2 двойки, които си се чувстваха у дома си и нямаха никакво намерение да споделят общата кухня с някой друг и освен тях имаше семейство с 2 малки деца, които непрекъснато пушеха вътре Shocked. Та те бяха окупирали 3-те маси за хранене. Пък стопанката доста се е постарала в стремежа си да рентабилизира къщата и вътре броихме с мъжо около 20 легла
За капак, и двете вечери въпросните двойки решиха че ще са на чалготека на долния етаж докъм 2 часа сутринта #Cussing out.
Със сигурност е въпрос на късмет с какви хора ще попаднеш, както и че през лятото когато може да си навън е съвсем различно, но на мен кракът ми повече няма да стъпи там.
Иначе самият Цигов чарк е пренаселен с места за даване под наем, поне от едната страна където бяхме ние и през лятото предполагам че лудницата ще е пълна. Баташкото езеро е приказно, но както много неща и места е толкоз "побългарено" в начина на експлоатация че ooooh!

Последна редакция: пн, 02 юни 2014, 08:16 от bebe2

# 49
  • Мнения: 2
Някой знае ли дали има автобуси от Пловди до Цигов чарк или въобще как стои въпроса с пътуването с автобус до там?
Доколкото знам, има автобуси до Батак и от Батак има два автобуса на обяд и към 5 вечерта, които минават през Цигов чарк Simple Smile

# 50
  • Мнения: 0
Цигов чарк е наистина страхотно място  Hug

# 51
  • Мнения: 42
Някой ходил ли е в  Хотел"СЛЪНЧЕВ ЦВЯТ "? Подходящ ли е за семейтва с малки деца?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Предстои ми резервация за вили Уют, предлагат ми го мои познати. Някой ходил ли е това лято и добри ли са условията?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 613
Привет,
Някакви по-пресни впечатления от последните коментирани къщи УЮТ, Вивиана и Каталина. Евентуално снимки? Особено на Уют не намирам хубави снимки. Басейните с каква темп са, къщичките имат ли веранди, които да ползваме през лятото и опции за барбекю? Идеи и за други подобни къщички приемам

# 54
  • Мнения: 1 756
С мм ще ходим от 25ти до 28ми там на някакви вили с ваучери и ще споделя впечатления другата седмица.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 613
Много ще съм благодарна!

# 56
  • Мнения: 1 756
Привет, Милица Simple Smile Тук е страхотно, ако можеше и да не вали. Оказа се, че сме във вили Св. Георги, Цигов чарк (не в Св. Георги Победонесец, че има и такива). Виж тук: http://rezervaciq.com/%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B … D0%B0%D1%80%D0%BA
Всичко е 1:1 със снимките - много чисто, топло, уютно и спретнато. С мм ми даже си намалявахме парното снощи. Има бойлер всяка къщичка и ти си решаваш кога, дали и колко ще го включваш. Диванът може да се разтяга. Леглото е двойно, но с два отделни матрака. Има прекрасна веранда с изглед към язовира. Къщичките са на два реда, така че ако се стигне до резервация - искай си първи ред с гледка Simple Smile Ние имахме късмет явно, че сме и последна къщичка Simple Smile Храната я приготвят на място и е много вкусна. Ние сме със закуска и вечеря като има по 5-6 варианта за избор на вечерята и 4 варианта за закуска. Отделно има меню за допълнителна консумация ако искаш. Ако имаш въпроси, пиши. Ако държиш мога да направя снимки и да ги пратя на лично съобщение.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 613
Привет, Милица Simple Smile Тук е страхотно, ако можеше и да не вали. Оказа се, че сме във вили Св. Георги, Цигов чарк (не в Св. Георги Победонесец, че има и такива). Виж тук: http://rezervaciq.com/%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B … D0%B0%D1%80%D0%BA
Всичко е 1:1 със снимките - много чисто, топло, уютно и спретнато. С мм ми даже си намалявахме парното снощи. Има бойлер всяка къщичка и ти си решаваш кога, дали и колко ще го включваш. Диванът може да се разтяга. Леглото е двойно, но с два отделни матрака. Има прекрасна веранда с изглед към язовира. Къщичките са на два реда, така че ако се стигне до резервация - искай си първи ред с гледка Simple Smile Ние имахме късмет явно, че сме и последна къщичка Simple Smile Храната я приготвят на място и е много вкусна. Ние сме със закуска и вечеря като има по 5-6 варианта за избор на вечерята и 4 варианта за закуска. Отделно има меню за допълнителна консумация ако искаш. Ако имаш въпроси, пиши. Ако държиш мога да направя снимки и да ги пратя на лично съобщение.

Благодаря ти, тези къщички са един от вариантите, които гледаме. Ще ги наблюдавам за оферти за нашия период.

# 58
  • Мнения: 1 289
С мм ще ходим от 25ти до 28ми там на някакви вили с ваучери и ще споделя впечатления другата седмица.
А от къде са ви ваучерите?

# 59
  • Мнения: 1 756
https://m.vipoferta.bg/hoteli-tsigov%20chark/
От този сайт съм взимала и друг път и засега съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт