Температура 37.2 при ранна бременност, която направо ме поваля

  • 6 553
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Моля, кажете, ако и вие сте имали такъв проблем. Всички казват, че е нормално, но аз не мисля, че е нормално да нямам сили да отида дори до тоалетната.

Цитат
molq, kajete,ako i vie ste imali takuv problem. Vsichki kazvat, che e normalno, no az ne mislq,che e normalno da nqmam sili da otida dori do toaletnata



------------------------------------------------------------------------
Моля, спазвайте правилата на форума и пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 02 юли 2010, 22:25 от Mamma

# 1
  • Мнения: 202
здравей, сега влязох в осмия месец и първите 2 месеца бях по същия начин като тебе- даже ми тъпкаха със съма ти лекарства и антибиотик даже пих докато разберае ЛЕКАРИТЕ че съм бременна. трябва да си почиваш и ще мине.. няма друг лек- аз само ядях и лежах- нищо не можех да направя. почивай си и гледай филми и ще ги изкараш тези ранните месеци Simple Smile

# 2
  • Мнения: 13
Честито! Не те поваля температурата, а бременността. Почивай си по-вече и се наслаждавай на този прекрасен период от живота ти. През второто тримесечие няма да е така. Лека бременност ти желая!

# 3
  • Мнения: 2
благодаря ви Simple Smile :

# 4
  • Мнения: 105
По принцип казват че Т 37.5 е нормална за бременните.Както са ти казали момичетата-почивай и се наслаждавай на бременноста.Аз нямах такава Т а директно 39-40  Grinning  Лека беменност ти желая  Peace

# 5
  • Мнения: 2 590
Температурата е по-висока, заради високите нива на прогестерон.
Спокойно нормално е.

Общи условия

Активация на акаунт