bremennost i bolki

  • 3 756
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 200
Цитат на: rali4ka
И аз така, но само нош-па, не ми изписаха магнезий.
Но пия от скоро, и няма особен ефект-вечер не мога да спя от болки в корема и кръста.
Ти от колко време ги пиеш?


Ами от началото го пия, аз имах отлепване на плодния сак и бях на инжекции прегнил и нош-па, след това започнах и да го пия. После го спрях за 1 месец мисля и от 2 месеца го пия непрекъснато. На мен ми помага.

# 16
  • Мнения: 433
Аз също съм на Магнерич, който пия от месец и половина, а на последната консултация преди 2 седмици, гинекологът ми изписа и гинипрал, понеже имах силни болки отдясно. При последното изследване на урината ми откриха фосфати. Не знам дали е от магнезия, но съм чувала за магнезиеви фосфати, а според нефрологът съм прекалявала с приемането на калций, което според мен не е така.

# 17
  • Мнения: 38
Цитат на: Prisila
Аз също съм на Магнерич, който пия от месец и половина, а на последната консултация преди 2 седмици, гинекологът ми изписа и гинипрал, понеже имах силни болки отдясно. При последното изследване на урината ми откриха фосфати. Не знам дали е от магнезия, но съм чувала за магнезиеви фосфати, а според нефрологът съм прекалявала с приемането на калций, което според мен не е така.
A lekarite kakvo ti kazaha za bolkata vdiasno?Na magneri4a pi6e,4e pri prodyljitelna upotreba tribava da se vidiat bybrecite,osobeno pri sklonnost kym kalcievo-magnezievi ili fosfatni kamyni.Iavno si predrazpolojena,az sy6to.Ako pie6 Materna,min.voda-tam sy6to ima kalcii.Spored men systavkite v Magnerota sa po-priemlivi-v smisyl iavno ne vliae taka na bybrecite,pone pri men e taka-bolkata e po-slaba kato pia ot nego.

# 18
  • Мнения: 38
Цитат на: rali4ka
Цитат на: evpraksia
И аз съм с болки, непрекъснато съм на магнезий и нош-па  Sad


И аз така, но само нош-па, не ми изписаха магнезий.
Но пия от скоро, и няма особен ефект-вечер не мога да спя от болки в корема и кръста.
Ти от колко време ги пиеш?
I az sym taka-ve4er stava ujas-prez denia po se trae i na men ne mi vliae osobeno na-6pa.Iavno,taka 6te e do kraia...Vidiah,4e si ot Varna,pri koi lekar hodi6?

# 19
  • Мнения: 433
amor, в шестия месец ходих на ехография при нефролог и ми казаха, че десния ми бъбрек е леко увеличен, т.е. имам задържане на течности - 1 степен, което било нормално  за състоянието ми. Матерна в момента не пия, но пия доста минерална вода. Доста хвалби чувам за тоя Магнерот, ще взема да сменя Магнерича. Напоследък започнах обаче да се притеснявам за огромното количесво хапчета, с които се тъпча и които ми изписва моя гинеколог. От както съм забременяла не съм спряла.

Общи условия

Активация на акаунт