Приспивате ли бебоците с шишето мляко?

  • 3 559
  • 42
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ние се приспиваме с кърмене, ама търся алтернативни методи. Да се приспиваме с шише ще е малко от трън та на глог, ама все пак ще е някакъв преход... Вие ползвате ли млякото за приспиване?

# 1
  • Мнения: 3 537
Аз-НЕ WinkКато си изпия млякото си го слагам в креватчето,палеца в устата и така си заспива. Rolling Eyes

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз го преспивам така, но не умишлено.Обикновено е много изморен(и банята го е довършила) и пиейки млякото си заспива. След това дироктно го слагаме в кревата и продължава да спи. Но така е само вечер.През деня сам в леглото,реве,не реве-сам е в стаята и на края заспива.

# 3
  • Мнения: 46 436
Не, обикновено иска да яде около 30 мин. преди сън.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
Не, след като си изпие млякото се заиграва. Като й се доспи, слагаме я в креватчето с едно музикално мече с приспивни мелодии, понякога и със залъгалката, която вадим веднага след като заспи.

# 5
  • Мнения: 5 140
Ние каталясали от банята,напудрени,облечени с пижамка в ръце с шише докато цокаше заспиваше.Сега си имаме "пипа"-сатенен потник,който го пипа с пръсти и се унася,но с него започна на 1г. и 6м.

# 6
  • Мнения: 3 663
Зъхи, таня никога не е заспивала с шише
заспивала е докато си пие млякото от умора, но пътите се броят на пръсти
опитай да и дадеш на Ема някаква кърпичка или тензухче да стиска
действа успокояващо
на таня и го метвам в ръцете, тя си го хваща, завива се през глава и заспива доста бръзо
виждала съм и други бебета така да заспиват
другото, което ми идва на ум е да я галиш по главицата, но без да те вижда
заставаш някъде зад нея, провираш ръка през решетките и я галиш леко и бавно, в началото може да не ти обръща внимание и да протестира, но след миутка е твърде вероятно да се успокои
но трябва и ти да си спокойна, защото иначе ще те излови Simple Smile ако си нервна и си мислиш - ух, това дете няма ли да заспи най-после - считай, че веднага те е усетила Simple Smile

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Габи заспива с шише сок. Когато се е унесла вече си пие млякото.

# 8
  • Мнения: 1 704

Никога не е заспивала докато пие адаптирано, но понякога и давам малко когато е вече в леглото.. забелязала съм че се успокоява докато го пие, ако е много превъзбудена от игри (особено ако го затопля малко), после бутам бибата, завива се през глава, обръща се по корем и заспива.. иначе обикновено яде около час преди да си легне и после доста играе

# 9
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Тази вечер я накърмих и я оставих будна, уж да заспи сама, ама голям зор беше. Хем лежах до нея - то не беше пуфтене, въртене, хленчене... Накрая май заспа от изтощение... Един час отне цялата процедура, а на гърдата отковава за минути. Ох, не знам дали си заслужава...  ooooh!

# 10
  • Мнения: 3 777
Всяка вечер заспива така, слагам в леглото давам му шишето и той си се унася и заспива.

Сори за тези, които ще се засегнат, но от както минах на адаптирано спи по 12 часа дълбок, споен сън и ние с мъжа се родихме просто.

# 11
  • Мнения: 1 866
Не, никога а и не бива. 

# 12
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
от както минах на адаптирано спи по 12 часа дълбок, споен сън и ние с мъжа се родихме просто.

Ох, размечтах се...  Rolling Eyes Blush

# 13
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не, след млякото винаги  е следвало 30 минутки игра в леглото преди да заспи.

# 14
  • Мнения: 1 639
 Не , млякото й го давам седнала в мен . И след това я слагам в кошарата. Не винаги яде и заспива . Даже много често си поиграва малко или мноооого и тогава  Rolling Eyes . От няколко дни рано заспива кам 21:30ч най-късно, дано продължи повече......
  Нашият проблем понякога е когато заспи рано към 20:00ч примерно след това се събъжда към 22:00-23:00   , баш когато се каня да лягам .... и зорът ми е ,че искам да заспи преди мен , за да я завия , че иначе ако легна ще заспя и ......  
 

Общи условия

Активация на акаунт