Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 102

  • 119 466
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • в семейството
  • Мнения: 404
Atalanta , да ти е живо и здраво детенцето! Ама аз виждам едни кученца! Повече ли трябваше да бъдат  newsm78
Катя (Сливен) , и аз преди време се мъчих с една футболна топка  Whistling То не бяха сметки, то беше чудо, докато ги натъкмя тези петоъгълници и шестоъгълници. И накрая и на мен ми се появиха фуги. Това е защото тортата не във всяка точка е окръжност (ако ме рабирате какво искам да кажа  Wink ).
Тортата със цветчетата много ми харесва.
patriyani , следващия път да очакваме цяла кубинка  Joy
Албенче, много емоции около теб. И без високите температури при теб е жежко! Пожелавам ти всички неща да се развият по най-добрия начин.
Бог да бъде с теб и семейството Heart Eyes  Praynig
доня КОПРИВА , нямам думи за тортата. Този до Маккуин (забравих как му  името, нали имам дъщеря  Embarassed ) е станал невероятен. Обясни по-подробно как ги оформи и оцвети (особенно кафевия -изглежда наистина стар) . Гумите и те много добри !Какви са размерите ?

# 736
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Дами, хайде в новата тема
Отмених Пепи! Дано се наслаждава сега на хубава почивчица   bouquet

# 737
  • Мнения: 1
здравейте момичета, искам да ви питам как да си направя покритие за торта ,но да е  колкото се може по бяло и да не е фондан,много твърдо ми се струва,всъщност незнам останалите до каква степен се втвърдяват исками се нещто което не е толкова твърдо за чаршав на тортата. Аз съм от малък град и няма от къде да си купя от тези готови моделиращи маси и дори немога да намеря от тези бонбони маршмелоуз ,незнам от каде да ги търся ,затова ви моля да ми помогнете с някакъв съвет ,благодря ви предварително.

# 738
  • Мнения: 153
и аз съм новак и затова засега най-лесно е марципан ВАРНА / с бяла боя /, САМО ОЩЕ НЕ МОГА ДА МУ ХВАНА ЦАКАТА ПОСЛЕ СЪС СЪХРАНЯВАНЕТО МУ- КАК ДА ИЗГЛЕЖДА ГЛАДКО И ЛЪСКАВО ЗА ПОНЕ 2-3 ДЕНА- че сега ми предстои рожден ден на племеницата ми и не искам да се излагам! някаде май четох че се маже с вода и мед......  Thinking

моля някой да сподели някоя и друтга тънкост!      Praynig

# 739
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Момичета тази тема е стара - новата е http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=517491.510;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт