Гърне-ами навън?

  • 4 549
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Ние си имаме малък проблем, дъщеря ни не иска да пишка на тревичката. Стиска се и иска да пишка в гърнето си. Какво да правя? Немога да нося гърнето по градинките   Rolling Eyes
Казва пиш, хващам я да се изпишка, стои така няколко секунди и се отказва. Всичко това по 10 пъти, докато накрая не се напишка в гащите.

# 1
  • Мнения: 206
И с моето дете е по същия начин, въпреки, че сме много по-големи от вас! Не иска никак, освен в гърнето.
Навсякъде го носим с нас иначе си се стискаме и съответно се напишква!
Много е неудобно така, но мисля, че ще го израсте, може би когато тръгне на градина.

# 2
  • Мнения: 174
Продават преносими сгъваеми гърнета за навън, ако се интересувате ще потърся линка.

# 3
  • София
  • Мнения: 418
Какво да ти кажа мила и ние сме със същия проблем. Когато сме за доста дълго навън (три и повече часа) сме с гърнето  Embarassed
Хубавото е, че с времето периодите между две изпишквания доста се увеличават и за разходка ни остава достатъчно време. В момента пишкаме на по два, два и половина часа и нямаме особени проблеми.

# 4
  • София
  • Мнения: 418
Продават преносими сгъваеми гърнета за навън, ако се интересувате ще потърся линка.
моля, дай линк ...

# 5
  • Мнения: 577
В друга тема показаха това "куфарче гърне"  https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Пробвай да я накараш да кляка и сама да пишка, но не е хубаво да стиска. Аз бих носила гърне ако се налага. Няма да съм първата, нито последната.

# 6
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Явно, всяко дете минава през такъв период. И при сина ми го имаше, но най-накрая се нави да пишка на тревата (гледам мястото да е по-закътано, за да не се притеснява и разсейва от хорски погледи). Търпение.

# 7
# 8
  • Мнения: 174
Благодаря за отговорите!
Аз се притеснявам да не направя грешка, ако и навън пишкаме на гърне....нали трябва да се научи да пишка на тревата?!
Даже като клекне сама не иска...дано да го премине бързо, че ще е толкова неудобно да ходя с гърнето  Tired

Има и друг проблем- не сяда на гърнето за голямата работа. Върши я в гащите, после сяда на гърнето  Rolling Eyes Как да я науча? Тя иска да е права и се стиска ли какво прави незнам  ooooh!

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 15:07 от Ивa

# 9
  • Мнения: 577
Ако решиш да носиш гърне на вън винаги първо пробвай на тревата да напишкате цветето дървото или някоя мравка, ако не иска тогава извади гърнето.
И друго за което се сещам е може да я е срам просто я скривай, така че тя да не вижда хората.

# 10
  • Мнения: 4 555
Ако скоро е започнала да пишка извън памперса, нормално е да не иска другаде, освен на гърне, но скоро ще свикне с идеята.
Аз не съм фен на разнасяне на гърнета. Какво правиш със съдържанието им после? Изхвърляш го някъде, увито в найлонче, че са малко найлончетата, та дай още...

# 11
  • Мнения: 1 128
Аз съм нямала такъв проблем, и затова може би ми се струва странно носенето на гърне навън.
А ако отидете да пишка с някое друго дете да гледа от него, или ако правите състезание който се изпишка първи получава... ти решаваш какво. Поне аз бих опитала така.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 183
Цялата тази история ме навежда на мисълта, че на детето май му е още доста раничко да се раздели с памперса.
Простете, но през ум не би ми минало да се разнасям с гърнета навън  Shocked
Какъв е тоя зор детето на всяка цена да е без памперс на ненавършени 2 годинки - не знам.

# 13
  • Мнения: 174
Днес на обяд пишкаха заедно с едно момиченце и неможа да свърши нищо. Само гледа ..
Ще пробвам да я скривам от децата и ще се въоръжа с търпение.

Red  ще ме извиняваш, но всяко дете си е различно. Моето например като е с памперс го дърпа и го сваля, за да не пишка в гащите.
На обяд като го оставя да спи, идва по някое време и си носи пълното гърне и казва "браво!" Значи детето се е събудило, откопчало бодито, махнало памперса, изпишкало се е и даже го носи, за да го покаже. Не мисля, че на детето му е много тъжно за памперса.

# 14
  • Мнения: 27 524
Aми, не я насилвай, разнасяй засега гърнето с вас и това е  Simple Smile
Синът ми си пишкаше без проблем навън, но пък махна памперса след 3г  Blush

Общи условия

Активация на акаунт