къде има детски стоматолози, работещи по здравна каса?

  • 9 196
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 641
има ли изобщо и къде са? къде мога да заведе децата да им погледнат зъбите без да давам 50 лева за двата прегледа?

# 1
  • Мнения: 2 641
всички ли плащате за зъболекар на децата ??????? и неползвате здравната каса?

# 2
  • Мнения: 146
Аз знам за Варна,но за София не мога да помогна.Пусни в Гугъл,убедена съм,че ще намериш много  Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 2 641
втази тема само за д-рБарбова има добри отзиви, а телефона и неработи.........опс свързах се с нея , мерси Simple Smile

Последна редакция: пт, 09 юли 2010, 14:43 от Anaise

# 5
# 6
  • Мнения: 203
Юниор Дент, на Патриарх Евтимий до кино Одеон.
Доволна съм, там ходим.

# 7
  • Мнения: 75
XXX п-ка д-р Филипова,страхотен човек.Дъщеря ми ходи с желание.

# 8
  • Мнения: 2 641
то ние едва ли имаме развалени зъби много са малки децата,но защо да плащам за нещо, дето вече сме го платили...

# 9
  • Мнения: 13
д-р Берова, кабинета и е в мл.1, за нищо на света не бих я сменила с друг детски стоматолог, а и не само детски.Следеше зъбите на първият ми син,а сега на втория.

# 10
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Имам съвсем пресни впечателния от вчера, та да се намеся и аз, въпреки че в дадения по-горе линк може би има писано Simple Smile
Препоръчвам доцент Маркова от клиника Медстом на Раковска. Доста трудно е записването на час, с месец и половина напред, но аз лично съм много доволна. Водих детето на първи преглед при стоматолог там, имах огромни притеснения дали ще иска да съдейства, дали ще си отвори устата изобщо и т.н. Тя изпада в неистов рев само като доближи лекарски кабинет, там обаче изчака търпеливо повече от половин час и беше много впечатлена от кабинета /картинки по стените, интересна лампа, предразполагаща докторка и подарък накрая). Работят с ЗК, казаха ми че имаме право на 4 безплатни манипулации, без да знам подробности. Та, препоръчвам особено за първи преглед!

# 11
  • Мнения: 47 981
http://www.tsveta-dental.com/index.php?page=about Тази работи по НЗОК и с деца, освен това работното време е от 09-22 часа и работи през почивните дни

# 12
  • Мнения: 21
Стоматологичен център Интелдент се намира ж.к."Света Троица", бул. Сливница, спирка Оряхово, търговски център”Илинден” на втори етаж до сладкарница "Скайлайн" .
д-р Йонкова 02/4834681

# 13
  • Мнения: 12
д-р йоцова от юниордент.работи само с деца до 16 години.само там-също д-р николаев
при тях си водя децатал Simple Smile
д-р монова също

# 14
  • Мнения: 911
Д-р Искра Иванова - Дианабад. Работи по здравна каса, много мила и търпелива.

Общи условия

Активация на акаунт