къде има детски стоматолози, работещи по здравна каса?

  • 9 194
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Аз да помоля за координати на добър детски зъболекър във Варна. За 4-годишно дете става дума. Имаме проблем с предните зъбки, които се ронят.

# 16
  • Мнения: 16
Здравейте,
за д-р Барбова не мога да дам добри отзиви - детето си счупи предно зъбче и я водих при нея - много нерешителна жена - да отчупим си супената частичка, да не я ли отчупим - такова двоумене - а аз щях да припадна от притеснение междувременно. Някакси й махна счупеното парченце - без дезинфекция!! После дали е паднала пулпата на зъбчето, дали не е пулпата - това чудене от страна на "специалист" е недопустимо особено при стресирано дете, а аз си тръгнах от там по-шашната, отколкото отидох.   ooooh!

И в Юниордент я водих - там едно младо леке зъболекар просто каза: "тя не ми дава да я прегледам" без да направи каквото и да е, за да предразположи детето (на 3 години и естествено стресирано). Прегледът продъжи точно 2 минути!!! Невероятно просто!  #2gunfire  И до днес не съм попаднала на детски зъболекар като хората.
Моля, който е имал действително сериозен проблем и  е попаднал на добър детски зъболекар да пише.
Много ще съм благодарна! Praynig

# 17
  • Мнения: 47 973
Цвета Коцева в 22 п-ка до Плиска- моят син беше на 3 и успя да го предразположи- първото посещение беше 1 час, в който почти само играха, към края се прегледаха, за 4-5 ходения му оправи огромна дупка, с чистене и т.н., с машинката, без никаква упойка
Бавно, с търпение му го оправи зъбчето
Моя приятелка си води детето, на което му се ронят зъбките пак при нея, от малко, то вече е голямо де, та тя ми я препоръча
Пробвай
Между другото е и хирург, може би ще е компетентна за това счупване

# 18
  • Мнения: 16
Цвета Коцева в 22 п-ка до Плиска- моят син беше на 3 и успя да го предразположи- първото посещение беше 1 час, в който почти само играха, към края се прегледаха, за 4-5 ходения му оправи огромна дупка, с чистене и т.н., с машинката, без никаква упойка
Бавно, с търпение му го оправи зъбчето
Моя приятелка си води детето, на което му се ронят зъбките пак при нея, от малко, то вече е голямо де, та тя ми я препоръча
Пробвай
Между другото е и хирург, може би ще е компетентна за това счупване


Мерси за бързия отговор
Ще се пробвам, макар че вече и на мен дори не дава да й гледам в устата  Whistling

# 19
  • Мнения: 47 973
Нормално, е, съветвам те да й обясниш предварително по телефона, за да ти каже как да процедирате и заема ли се изобщо
Има сайт, разгледай го

Общи условия

Активация на акаунт