"Слънце весело пече - МАРТЕНЧЕ ще ходи на море"(6)

  • 23 053
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 97
Добро утро и от нас ! Вени мерси за кафенцето сипвам си , че в 6 .00 ч . съм скокнала  Hug
Честити 4 -ти месечинки на Симеон  на мама vassi79,Алекс на мама STELLE ,Радослав  на мама Цветослава,Георги   на мама ilein7 ,Валентин  на мама Lena_R,Кристиян  на мама schani  и Велизара на мама hiki_miki , Александра на мама мила-лила ,Ивет  на мама sunlight74 Много здраве и безгрижно детство  Hug
Viva_123 Добре дошла сред нас  Hug
Вчера нещо пак ми игра кръвното... ooooh! маи се притеснявам за каката , нали днес замина на лагер , а като ми е за първи път нещо тъка от вътре. Малката вчера  като заспа към 9.30 ч. и аз легнах, че ме боля главата , а като се събуди каките я взеха и поспах 2 часа спокоино.Все едно бях изсмукана , а и така си валеше тук само за спане  WinkТо вчера багажи и покупки последни и не успях да се отчета.
Дарка-Божидарка е надала 750 гр. и е пораснала с 3 см. отбелязоха веднага, че е с 250 гр. повече от миналия месец  Mr. Green И как няма с това толкова ядене и без режим  Crazy я кара .Хубавото е , че пак акаме всеки ден тези 2 седмици  Laughing и от няколко дни се учим тази работа да не я правим в памперса , а извън него.Вчера и днес е шампион в тази дисциплина.
За шишетата ние сме на Бертони и съм доволна имам и на Чико и на Камера нямам оплакване  Peace
Имам нужда от съвет от  Бу или Елсе или мамите които кърмят  могат да се включат newsm78 дали вашите бебчета ви ползват като биберон  newsm78 От много време не иска да заспива ,ако не я сложа на гърдата  Rolling Eyes , като пак си хапва въпреки , че преди  30 мин. до 1-1,5 час пак е яла  Crazy На мен не ми пречи милото да се гушка в мен ,каките и без това много ми помагат . Rolling EyesБиберона само да и го покажа и почва едно мятане и мрънкане ,стиска устенцата и го неще , но и не може постояно да е на мамините гърди. newsm78 Как се спавяте вие ако сте така и как да постъпя за да я отуча от този вече навик или нужда за близост както си мисля , че е  newsm78 Преди си заспиваше сама .Сега е едно мрънкане   оставяла съм я по 1 час и на ръце съм пробвала и пак не иска да заспива.Обаче в  момента в които я сложа на гърдите вече е отнесла плувката за секунди. Laughing
мариса добре си се завърнала  Hug
Натали приятно изкарване  Peace
Няма да мога да ви изчета докраи пак , че ме викат  през 2-мин. Crazy надявам се по късно да наваксам  Hug
Тук вали и е доста студено  #Cussing out а ми се спи пакккк  Crazy
Лек ден ви желая !!!

# 46
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Много съм заблеяна  red

Честити месечинки на Симеон, Алекс, Радослав, Велизара, Георги, Валентин, Александра, Ивет и Кристиян. Да за много здрави, много щастливи и послушни  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 521
Добро утро и от мен!

Честити месечинки на Симеон на мама vassi79, Алекс на мама STELLE, Радослав  на мама Цветослава, Георги на мама ilein7, Валентин  на мама Lena_R, Кристиян на мама schani, Велизара на мама hiki_miki , Александра на мама мила-лила и Ивет на мама sunlight74!

Завиждам на всички за морето! Ние тази година ще пропуснем, че много задължения, но може зимата д аидем някъде на топло или ако не, чак другото лято  Tired

Мамо Ив, ние също се ползваме за биба, но не искаме да заспиваме вечер на гърда... А така ми се иска да запива на гърда, защото и сама не може, само плаче плаче жално и единствено с много люлеене и пеене заспиваме. Това е адски уморително! Мечтая си да заспиваме на гърда, ама не ще и това си е. А ако ти е тежко, ти все пак имаш още две госпожици, за които да се грижиш, може би опитай да и предлагаш да смуче пръста ти вместо гърдата и малко по малко да я отучваш - като позаспи го махаш, ако се разплаче пак даваш и пак и пак докато се получи. Мойта също отказва залъгалките. Но пък аз съм много горда от този факт. Умно е детето и знае, че силикона не може да замени истинското нещо!  Joy

# 48
  • Мнения: 68
здравейте,честити месечинки на всички бебченца и майчици  bouquet

това мойто диване ще ме побърка-давам сокче въобще неиска и да го помирише.дадох му малко пюренце 1 лъжичка и си го изяде и даже отвеаряше уста за още newsm78
незнам какво да го правя вече,нали трябва със сокчета да започна ooooh!
ставам че неиска да съм седна;ла а да го разхождам newsm30 Rolling Eyes

# 49
  • Враца
  • Мнения: 94
Ени недей със сокче мило.Давай пюренце щом си почнала.
По добре пюре отколкото сок.От него нищо полезно не може да вземе.
Мисля,че Тинк беше пуснала една статия за вредата от соковете.Ще се разровя и ще ти я пусна пак.

# 50
  • Мнения: 68
ВЕНИ      love001

аз пък все си мислех че със сокче трябва да се започне,щом не е хубаво още по добре Hug

# 51
  • Враца
  • Мнения: 94
Ени еот прочети тази статия ще ти е от полза
http://www.biberonbg.com/info/juicewhynot.htm
По скоро от сока ще му докараш колики

Ето и тази статия на Бу също е полезна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=18208.0

# 52
  • Мнения: 97
Тинк Hug какво ли не пробвах вече и това ,което ти си написала дори.То милата като ме види и едни физиономиики и мляскане  насреща , а взема ли я дърпа дрехата ми докато не се заголя и да ме мляска ooooh! Laughing Отсрани им е забавно вкъщи , но на мен вече не.Тази игра на котка и мишка, като се измъквам от прегръдките и ми дотежава  ooooh!
И да то и без това времето все не ми стига сега и това , а и да ми се наложи да я оставя на някои как ще я преспиват  Crazy Wink
Ние пък на ръце не искаме ,блъскаме с ръце и крака и мрънка яко ooooh!Дали не свикна от това, че в раните часове като се събуди и все я вземам при мен и хем си папа хем спинкаме двечките  newsm78
Ето обещаните снимки най-накрая http://www.facebook.com/photo.php?pid=322714&id=100000496426 … d=139123319447548

# 53
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Мами, само нашият Боби ли е още с колики? ShockedПри вас минаха ли?

# 54
  • Мнения: 68
нанина нашите минаха още на 3 месеца,мисля че открихме правилната комбинация капки за него и спряха Flutter
дано и вашите спрат скоро а ти какво му даваш за коликите?

# 55
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Ени, аз му давам Инфакол и Биогайа! Те му бяха минали и точно тогава се разболя с онова разтройство - и така коликите се върнаха със страшна сила. Имам чувството, че са по-силни даже от преди, но може би си въобразявам...

# 56
  • Мнения: 68
ами да и ние давахме биогая с еспумизан и многом добре му подействаха,а защо мислиш че има още колики,плачка ли,свива ли си крачетата както преди като папка ли плаче(ако плаче),по кое време горе долу е неспокоен.питам те защото тази комбинация попринцип на капките действа много добре и както казваш може заради друго нещо да е неспокоен,да не би да му е малко млякото newsm78  само предполагам разбира се,ти си познаваш детенцвето най добре

# 57
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Ени Също както преди - свива и опъва крачетата, почервенява целия, подпръцква и плачка. Обикновено привечер.

# 58
  • София
  • Мнения: 277
Честити месечинки на Симеон на мама vassi79, Алекс на мама STELLE, Радослав  на мама Цветослава, Георги на мама ilein7, Валентин  на мама Lena_R, Кристиян на мама schani, Велизара на мама hiki_miki , Александра на мама мила-лила и Ивет на мама sunlight74!

# 59
  • Мнения: 68
миличкия,дано скоро му минат че като знам как се мъчат.при някои продължава по дълго просто за съжаление Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт