Отговори
# 2 295
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здр момечета имам един спонтанен аборт в 20г.с с инвитро сме сега съм в 18г.с и тази сутрин ми изтекаха водите в 6:30 и сега съм в болницата на системи съм антибиотик гледаха бебо на видеозон има много малко количество вода и крачето му е малко от вън сърцето му също туптеше имали шанс бебо да се задаржи или си отива не искам да го загубя пак и пак

Kremena, как си? Стискам палци да не изгубиш детето и много съжалявам ,че преминаваш през това предизвикателство!!! Heartbeat

# 2 296
  • Мнения: 1 038
Момичета, моля препоръчайте наблюдаваш лекар за рискова бременност 🙄 Без значение в коя болница е, само да е в София

# 2 297
  • София
  • Мнения: 3 021
Д-р Сигридов

# 2 298
  • Мнения: X
Жирафче, феталните си ги прави в Надежда.

# 2 299
  • Мнения: 1 038
Жирафче, феталните си ги прави в Надежда.

Задължително! Опитвам се сега да се докопам до Панайотова в Надежда, но безрезултатно 😔 с предишната бременност  тази жена ни спаси и двете

# 2 300
  • София
  • Мнения: 5 408
Жирафче, феталните си ги прави в Надежда.

Задължително! Опитвам се сега да се докопам до Панайотова в Надежда, но безрезултатно 😔 с предишната бременност  тази жена ни спаси и двете
Жирафче,от какво естество са били проблемите при предната бременност?

# 2 301
  • Мнения: 1 038
Жирафче, феталните си ги прави в Надежда.

Задължително! Опитвам се сега да се докопам до Панайотова в Надежда, но безрезултатно 😔 с предишната бременност  тази жена ни спаси и двете
Жирафче,от какво естество са били проблемите при предната бременност?

 Спонтанен аборт с близнаци в Шейново(100 процентова лекарска небрежност) Забременях няколко месеца след това отбпво с близнаци, но загубихме едното. Имах преграда на матката и беше тежка бременност. Отново в Шейново ме убеждаваха да направя аборт, защото нямало как да родя бебето. В последствие серклаж в 24седмица в Щерев. В 7ми месец откриха АРСА. Контракции, изоставане с 4 седмици на бебето и раждане в 37седмица-2250килограмова фъстъчка. Сега е на 5 и ме побърква 🙂 минала съм през Стратиева, МЦ Фемина и Гагова на ФМ, никой не видя АРСА та, само Панайотова при която ходех да набюдава преградата(имаше риск от ампутация на крайник при бебето) забеляза аномалията. Имам и пълно доверие на нея.

Малко сложно стана като обяснение 🙂 дано с е разбира

# 2 302
  • Мнения: X
Час за фетална в Надежда записвай, щом чуеш сърце. При който й да се паднеш, не се притеснявай.

# 2 303
  • Мнения: 1 038
Момичета, трябва да пусна изследвания за тромбофилия. Къде и з а колко време стават, а също и каква е цената ориентировъчно. Аз срещнах някакъв пакет за около 150лв,друга мацка е пускала за 330.обърках се, различни пакети ли има?

# 2 304
  • София
  • Мнения: 647
Жирафче,моето аг беше категоричен - Геника,той избра и кой пакет да бъде, и след резултатите /когато видя проблемите/ съответно с какви други изследвания да продължим в тази насока.

Момичета, трябва да пусна изследвания за тромбофилия. Къде и з а колко време стават, а също и каква е цената ориентировъчно. Аз срещнах някакъв пакет за около 150лв,друга мацка е пускала за 330.обърках се, различни пакети ли има?

# 2 305
  • Мнения: 180
И аз препоръчвам Геника. Ако не се лъжа имаше базов и разширен пакет. Резултатът излиза за около една седмица.

# 2 306
  • Мнения: 266
Може и в майчин дом - разширен пакет 100лв ✌🏻

# 2 307
  • Мнения: X
Ако е удобно в майчин дом, нгл, там да пуска.

# 2 308
  • Мнения: 811
Момичета, тези тест лентички за бременност ,,Lady test" , дали отчитат правилно? Ползвали ли сте ги?

# 2 309
  • Мнения: 15
Момичета, тези тест лентички за бременност ,,Lady test" , дали отчитат правилно? Ползвали ли сте ги?

Привет, моя позната с тях беше разбрала за бременност и бяха отчели правилно.

Общи условия

Активация на акаунт