ДИАБЕТ?

  • 1 079
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
здравейте,обръщам се най-вече към болни от диабет да споделят те как се чувстват и имат ли подобни усещания и оплаквания като мен.Незнам при мен се откри някъде преди малко пвече от 2 години,като преди това имах оплаквания от болки по стави,мускули,главоболие.изобщо не съм имала типичните за болестта симптоми-често уриниране,пиене на вода и т.н.както и да е,сега съм на инсулин,но нещата не са по-розови,напротив продължавам да си чувствам болките по костите,изключителна мускулна слабост,потръпване на мускулите,гадене в корема,изсъхване на кожата,иглички,сърбежи,болка във врата,гърба,кръста.Искам някой да ми каже има ли подобни оплаквания с диабет и нормално ли е,толкова време лечение да не повлияе тези неща и изобщо да има такива признаци диабета?Най-много от всичко ме болят ръцете и краката-дланите,пръстите и ходилата.все едно имам артрит,но последно като си пусках изследвания за това нямаше нещо ,което да потвърди.Благодаря.

# 1
  • Мнения: 0
За щастие още нямам, но баща ми има откакто се помня така че ми е до болка познато. Тези оплаквания много приличат на неговите отпреди 10 години. Не знам дали съм точна - все пак не съм лекар, но лекарите говореха за нарушено кръвообращение, проблеми с бъбреците и общо разстройство на функциите на организма. Искаха дори да му отрежат крака защото имаше и незарастващи рани. Насочиха ме към един човек прилагащ нетрадиционни способи на лечение - само от времето на Авицена. И той е имал подобни проблеми с диабет и след като се е научил помага и на други. Не знам за всички други, но на баща ми спаси крака и престанаха тези отвратителни симптоми. Ако те интересува пиши на лични - ще издиря телефона му.

# 2
  • Мнения: 0
Ох, представям си как се измъчваш. Виж, на теб кой ти контролира лечението? При такива оплаквания какво казва твоят ендокринолог? Може да има друг проблем - какво са ти изследвали до сега?
Аз сходни неща съм изпитвала в един период, през който бях в депресия - всичко ме болеше, нямах сили и желание за нищо. Ту ми се яде, ту не ми се яде. При мен това се появи, когато ми поставиха една доста страшна диагноза и ми трябваше време да приема заболяването си. Ако и при теб няма органична причина за тези усещания, може би причината е другаде.

Общи условия

Активация на акаунт