ДБМ - Русе 13

  • 32 331
  • 616
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 618
Ако се съберем 4 броя ,да пътуваме викам  Grinning

# 31
  • Мнения: 541
Аз мога да дойда  Peace

# 32
  • Мнения: 1 168
До тук сме 3. Аз ще пътувам от Тръстеник - ще чакам на разклона на главния път. newsm10

# 33
  • Мнения: 541
Има вероятност да не дойда  ooooh! Съжалявам,че ви подведох,но уж беше сигурно,че ще мога  Rolling Eyes Разчитам на други хора,не зависи от мен и за това така се получи,предполагам сте наясно като трябва да се разчита на гледачи,че така може да стане  Tired Ще пиша ако има промяна.Съжалявам отново  Sad

# 34
  • Мнения: 1 168
Ами аз говорих с Деси снощи, каза, че тя е сама с детето и не може да дойде, но ще пита Скрита Фуста - след това не сме се чували.

Аз тръгвам след няколко часа за село и там нямам достъп до интернет, така, че моля да ми звъннете дали и кога да изляза на разклона!

# 35
  • Мнения: 541
На някой да му трябват дискове за базарите?

# 36
  • Мнения: 1 568
Момичета, искам да се включа, но гледам малко като абориген.
Бихте ли ме светнали за работата която вършите в момента, ще мога ли да участвам, с какво, кога и как, моля  Hug

# 37
  • Мнения: 1 168
Във втората част на първия пост от темата има подробна информация за инициативите и мероприятията ни до момента, както и за събраните и разходвани средства. Изделията за тези инициативи /базари, щандове/ изработваме сами.
Ето тук можеш да видиш малко снимки ако не си ги виждала до сега: http://dbmruse.snimka.bg/arts/3-blagotvoritelen-bazar-dbm-ruse.454671.16463716 ; http://www.snimka.bg/?album;aid=455398

Другото, което правим през месец /вече и по-рядко/ е да посещаваме децата в Брестовица, като носим подаръчета и почерпка за рождениците от съответните месеци, както и почерпка за всички деца и каквото сме събрали за тях: дрехи, обувки, дрънкулки.

Точно лятото е малко неползотворен сезон, защото някои от момичетата отсъстват и работата не е особено активна.
Можеш да се включиш където желаеш - сега например се мъчим да се съберем поне 4 човека, за да отидем до Брестовица. Освен това заповядай на следващата ни среща, за да се запознаем лично. Ако следиш темата ще разбереш кога е срещата.
 Hug

# 38
  • Мнения: 1 568
Оки  Hug
Някои от вас ги познавам , дори лично  Hug

# 39
  • Мнения: 1 168
Включвам се пак, защото Деси ми се обади, че и се е скапал компютъра, така че за известен период от време връзката с нея може да се осъществява само по телефона.

# 40
  • Мнения: 1 523
ЧРД на Додо Кабзималков!Да е здрав, палав и много обичан! bdbaloni

# 41
  • Русе
  • Мнения: 1 193
ЧРД на Додо Кабзималков!Да е здрав, палав и много обичан! bdbaloni
           

# 42
  • София
  • Мнения: 600
Здравейте! Имам няколко неща, които искам да дам:
1/ АМ Hipp Bio 3 (за бебе над 10 м) - 1 кутия неотваряна
2/ 2 нови биберона залъгалка Avent за бебе на 6-12 м, 2 биберона Avent за новородено и 1 каучуков на NUK за новородено
3/ 2 биберона Avent на които се регулират капките с използвани, но запазени бутилки и още 2 шишета с нови биберони
4/ 1 шише Avent за дете над 12 м не с биберон, за пиене на течности
5/ 3 контейнерчета с капачки Avent
6/ няколко играчки

Общо взето нещата са за по-големи бебета. От Русе съм, живея в София, но не е проблем да пратя нещата където имат нужда от тях. Само ми дайте координати, къде се нуждаят от такива неща. Благодаря предварително!  Wink

# 43
  • Мнения: 1 168
Scintillia, ще проверя за къде биха могли да свършат работа и ще ти пиша.

Момичета, носилката за Брестовица вече е доставена - да им е честита!

# 44
  • София
  • Мнения: 600
Scintillia, ще проверя за къде биха могли да свършат работа и ще ти пиша.


Много ти благодаря! Ще чакам отговор!

Общи условия

Активация на акаунт