ДЕКЕМВРИ'09

  • 30 519
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 768
Я да седна и аз да попиша малко  Simple Smile

Нинче, разбирам те прекрасно  Simple Smile Но приеми промяната от добрата й страна - какво щеше да бъде ако Моничка търси да суче и страда...
По другият въпрос изобщо не съм наясно, когато съм отбивала беше защото млякото спираше. Нищо не съм пила или правила.

То и при нас нещата започнаха да вървят в тази посока. От няколко нощи бъркам шишета, че Андю събужда квартала. Уж суче и след час - вълчи глад. Явно млекопроизводството нещо осезаемо намаля, защото не се чува да преглъща както преди. Ами лека-полека ще се отбиваме, денят Х приближава.

Пепиноу, каква Комара, тя цяла великанка станала! Измисляй нов псевдоним  Simple Smile Пък количествата, дето ги пишеш...  Shocked Не лъжат хич! Андрюша още не може да изяде цяло бурканче от 190гр.

И тук да кажа, че мини-интернационалната ни среща беше прекрасна  Hug

Наш Андрейко не го бройте скоро да прохожда  Grinning Ще се обосн … 2;що.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 19:50 от eta

# 736
  • Мнения: 240
Здравейте,
не съм чела много старателно, че нямам време, уж съм на почивка ама с дипломна работа се занимавам.
Да се включа по въпроса за отбиването. Днес купих първото АМ  Cry, много чоглаво ми стана. Валерия от 1 седмица има нощно хранене, тази нощ дори бяха 2, а иначе не се храни нощем от както беше на 1 месец. Това което изцеждам не стига да и слагам в пюрето и да и правя каша, та използвам АМ за каша. Тъпча се с филийки по 5 пъти на ден, дано успея да задържа нещата и да си кърмя детето. Много ми става мъчно като си помисля, че някой ден ще спра да кърмя, дано да не е скоро! Praynig
Дайте снимки от срещата, че да Ви видим  Laughing

# 737
  • Мнения: 392
Здравейте, честито на Алекс на Елфчето да е жива и здрава малката християнка!
Етка, Андрю е страшен пич, моного е сладък, да е жив и здрав!
Майче за Ели и тук поздравления, уникална е!
При нас нищо ново-2 зъба, с които като се насучи така хапе, че е нещо ужасно, но кво да се прави, то и без това кърменето ни е само през нощта, та да успее качествено да събуди мама. Инъче като заспи към 22ч. и се започва едно събуждане към 1 и  от там нататък на всеки час, като веднъж суче, веднъж давам вода. Като резултат от водата е смяна на 2 памперса през нощта! Той като беше на 2 месеца спеше по 10 часа без събуждане, сега незнам какво е това чудо, но е гадно, ама и това ще избутаме! За пълзене дума не става, придвижването е с търкаляне, но инъче за ръце като е хванат е много вървежен, пък да видиме кога ще стане! Общо взето това е при нас! За сега лека на всички!

# 738
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добра вечер дами.Тези дни времето осеземо подсеща ,че идва есента,вятър,облаци,дъжд,поне при нас е така,става ми малко мъчно,че топлите дни намаляват,наляга ме винаги една лека тъга по слънчевите дни,но пък и зимата си има своите преимущества:сняг,по чист въздух,шейни,йееее,в унисон с празници,ако пропуснем болестите и бацилите ще повече от хубаво,пък и нашите декемврийчета са най-големия ни повод за празнуване,как бързо се изтърколяват месеците,ЖиЗ,годинката наближава,да ни радват много всички!Ета,no coment за Андрей-засякох с хронометъра на телефона:цели 12 сек.от старта до финала.. #Crazy готви го за олимийски дисциплини от сега... Laughing Съжелявам,че не успях да присъствам на срещата,убедена съм ,че миговете изкарани заедно,са били един прекрасен спомен за всяка една от вас,предлагам годишна среща декемврийки от сега  Peace

# 739
  • Мнения: 61
Добро утро
Бреи каква глава ме боли не е истина просто ooooh!.
Еткееее-тоз малкия калпазанин,каква скорост развива Heart Eyes.Да го нагушкаш едно хубаво.А за Комара имам аз нов прякор,КЮФТЕЛИНА Joyей я на коконата: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs158.ash2/41252_155 … 805_1845006_n.jpg.
Оф пак падна ........

# 740

Общи условия

Активация на акаунт