Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отзиви за Invisalign

• 61 645
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Linz
Носят ли се, ефектът е гарантиран.
Аз даже забравих преди какво беше.

# 136
  • София
Здравейте отново, да попитам дали след поставяне сте имали главоболие? Вече мина седмица от поставянето, но не се чувствам особено добре - главоболие, замаяност... почти всеки ден е така

# 137
  • Linz
Не. Аз бих се консултирала с лицево-челюстен хирург дали е възможно да е от алайнерите.
Според мен постепенно ще отшуми, ако е от тях.

# 138
Да споделя и аз Simple Smile От вчера съм с номер 1, нямам атачмънти за сега, само един комплект е за през деня и нощта, не знам дали тук или някъде другаде бях чела че има едни за през деня и втори за вечерта...А може просто при мен така да трябва...За сега се чувствам много добре, почти не ги усещам, не ходя и да ровя с езика, носила съм като малка скоби и знам какво е усещането да имаш нещо чуждо в устата, дано и за напред е така. Сигурно със слагането на атачмънтите ще е по-неудобно, но какво да се прави. Иначе и аз трудно ги свалям за сега, особенно долната. Имам лека болка/изтръпналост, но всичко е търпимо за сега. Общо 45 алайнера, като след няколко седмици ще се сложат атачмънтите, имам стрипинг мисля че 1 път и някакви ластички трябва да нося от някоя си седмица...надявах се да нямам такива ластици, но доста четох и гледах предварително, та поне имах бегла представа че има и такива неща в някои случаи за изтегляне на челюстта... Успех на всички и красиви усмивки на края Simple Smile Много е яко да си видиш от номер 1 до крайния резултат стъпките и нямам търпение Simple Smile

# 139
  • София
Ми хайде честито 🙂 Аз от номер 1 съм с атачмънти и хич не искам да се гледам в огледалото даже 😀 (добре че носим маски).

Общи условия

Активация на акаунт