Отзиви за Invisalign

  • 166 887
  • 1 110
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 448
Благодаря на всички, които ми отговориха. Аз направих консултация с д-р Куюмджиева. Каза, че може да се извърши лечението. Анализът е 700 лв, така ли беше при вас? После се припада,ама пак звучи доста. На нея ще се доверя за брекети на дъщеря ми. За съжаление на мен ми е твърде далече, трябваше да взема отпуска за това ходене,ама всеки път не става. Някой с отзиви за д-р Иван Хаджийски?

# 196
  • Мнения: 277
И при мен беше същата цена-700лв.
После се приспадат от общата цена.

# 197
  • Мнения: 448
А кои лекари дават възможност за разсрочено плащане?

# 198
  • Мнения: 277
А кои лекари дават възможност за разсрочено плащане?
Ние плащахме на вноски.На три равни мисля ,в хода на лечение.

# 199
  • Мнения: 448
При д-р Тасева ли бяхте?

# 200
  • Мнения: 277
При Тасева и Накова.

# 201
  • Мнения: 1
Здравейте,
Gloria_18

Може ли да споделите колко време ви отне лечението и ако е удобно да споделите снимки преди и след.

# 202
  • Мнения: 277
Лечението е строго индивудално.Според зависи колко са криви зъбите толкова ще са шините и съответно месеци лечение.За пример ще дам аз бях лек случай и лечението ми беше 6 месеца,приятеля ми е с по-криви зъби и има три пъти повече шини от мен ,съответно повече време.
Когато се сканират зъбите и се изработи план ще ви кажат колко са на брой нужните шини.
Снимки имах след завършване на лечението,но в мен сега нямам ,за да покажа.Разликата беше фрапираща.Освен ,че се изправиха зъбите ,се промени и лицето.

# 203
  • София
  • Мнения: 337
Благодаря на всички, които ми отговориха. Аз направих консултация с д-р Куюмджиева. Каза, че може да се извърши лечението. Анализът е 700 лв, така ли беше при вас? После се припада,ама пак звучи доста. На нея ще се доверя за брекети на дъщеря ми. За съжаление на мен ми е твърде далече, трябваше да взема отпуска за това ходене,ама всеки път не става. Някой с отзиви за д-р Иван Хаджийски?

Здравейте, аз съм при Д-р Ханджийски. На 9 шина съм, но аз избрах български вариант, защото цената беше по-ниска за мен и схемата на плащане по-удобна.
За инвизалайн беше 1000лв за сканирането и изтаботка на план, а за българските беше 500. Ако се откажете от лечението, обаче, паритв не се връщат, а ако се съгласите - се приспадат от общата сума. Аз съм с по-малко шини и за мен българския беше по-добре. Ако  са нужни повечв шини - инвизалайн е подхощят вариант, защото там за 7000лв броя на шините е неограничен.
За българските шини плащането е на 3 пъти, а за инвизалайн май беше на 2 пъти. Д-ра беше споменал, че скоро ще работи и на изплащане.

Според мен, който и вариант да се избере - ефекта ще е един и същ 🙂

# 204
  • Мнения: 448
Много благодаря, сигурно към него ще се насоча. А да попитам малко извън темата, препоръки за хирург, че на дъщерята трябва да се махнат горните мъдреци? Редовната зъболекарка някак си деликатно отказа да се занимава.

# 205
  • София
  • Мнения: 214
Има ли опасност после като излезнат мъдреците да се изкривят зъбите отново?

# 206
  • Мнения: 68 570
Има ли опасност после като излезнат мъдреците да се изкривят зъбите отново?

Голяма е вероятността. Да.

# 207
  • Мнения: 555
Много благодаря, сигурно към него ще се насоча. А да попитам малко извън темата, препоръки за хирург, че на дъщерята трябва да се махнат горните мъдреци? Редовната зъболекарка някак си деликатно отказа да се занимава.
Здравейте, бих Ви препоръчала др. Марков (лицево-челюстен хирург). Имам 4 извадени мъдреци, като 4тия е при него след 10г вайкане и лек страх. Изваждането мина без да усетя нищо, а възстановяването адски бързо. Като цяло сравнявайки предните 3 вадения, последното ми се стори песен.

# 208
  • Мнения: 448
Благодаря. Излизат ми Даниел Марков и Иван Марков, кой от двамата е?

# 209
  • Мнения: 86
Здравейте! На мен ми изпратиха плана, по който ще се случват нещата,но има нещо,което ме притеснява. Трябва да се извърши tooth stripping (това е пилене отстрани на зъбите) за да се направи място. На някой, който вече е бил или в момента е с алайнери, правели ли са ви тази процедура?[/url]

Общи условия

Активация на акаунт