Отзиви за Invisalign

  • 164 859
  • 1 080
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 9
Да, 7 ми звучи напълно окей честно казано. Вече 9-10 хил и над ми звучат доста и се чудя дали ще си заслужава. Мерси много Simple Smile

# 901
  • София
  • Мнения: 4 736
Д-р Дилкова мисля че вземе над 7 със сигурност.

# 902
  • Мнения: 349
При Мисова в Пловдив мисля че е доста по-евтино, а тя е една от най-добрите в БГ. Преди две години платих под 5 хил. , вече предполагам е малко повече. За две години съм ходила 5-6 пъти до Пловдив за преглед , ако това не те притеснява според мен тя е най-добрия вариант 🙂

# 903
  • Мнения: X
Миналата година беше 6300 при нея, тази година е повече

# 904
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 238
Пак е 6300. Април месец беше толкова.

# 905
  • Мнения: 793
Даже 6000 ако платиш накуп, а не на вноски. Миналата година беше 5700 за накуп.

# 906
  • Мнения: 125
Здравейте, за колко време ви пристигнаха алайнерите? Миналата седмица бях при д-р Мисова и тя каза, че отнема около 30-40 дни.. нямам търпение да започна лечението и някак си ми се иска да пристигнат по- рано. Simple Smile

# 907
  • Мнения: 807
Преди беше около 2 седмици, сега не знам защо стана по-дълъг периодът. Последно ме сканираха септември и чаках 1 месец или и малко отгоре, така че - да - 30 - 40 дни.

# 908
  • Мнения: 29
Здравейте, може ли да ми кажете, нормално ли е да искат да ми махнат два кътника
Препоръчаха ми да си сложа invisalign като при окончателната оферта, ми обясниха, че трябва да ми махнат два здрави кътника отгоре 14 и 24, понеже нямало място. Не разбирам, може ли някой да ми обясни, ако е наясно, защо?
И не може ли ако наистина няма място, да ми махнат мъдредците,?
А имам два счупени кътника отдолу за тях нищо ... направо така им се ядосах. И другия ми въпрос е, кое е по редно - да ми оправят първо двата счупени кътника отдолу, което предполага коронки или първо да изравнят зъбите и след това да оправят кътниците?

# 909
  • Мнения: X
Според мен не е ок. На мен няколко соециалиста искаха да ми вадят здрави зъби, при вече извадени мъдреци, но продължавах да търся. Оказа се, че може и без вадене. Но е много индивидуално все пак. Трябва да проучите и да се консултирате на няколко места, преди да вадите. За какво ви препоръчват инвизалайн, явно не вие ги търсите?

# 910
  • Мнения: 68 373
Зъболекарката на сина ми също е с два извадени зъба заради брекети..дали трети или четвърти зъб..не помня... но сме си говорили и от нея го знам.

# 911
  • Мнения: X
Тази дискусия се водеше преди две години в темата за брекети. Реално се оказва, че вадене заради място наистина се налага в много по-малка част от случаите, но на много специалисти с вадене им е по-лесна работата. Аз много бих проучила, преди да предприема такава необратима стъпка. А съм е случаите с наистина широки зъби а грацилни челюсти.

# 912
  • Мнения: 807
И аз бих отишла задължително и на второ, и на трето място.
И според мен най-естествения и натурален начин за лечение е без вадене.

# 913
  • Мнения: X
За др Мисова, как се правят корекции на финала, преди изготвянето на ретейнърите? Аз сега ходих да ми свалят всички атачмънти и за последен рескан, обаче не за ретейнъри, а за още 22 шини. Още преди да отида уточнявах по телефона, че имам въпроси преди окончателно да свалим атачмънтите. На място др Мисова в типично нейн стил доста набързо ме погледна за няколко секунди измежду десетките други пациенти, и набързо ме остави в ръцете на стоматолога с машинките и всичко ми свалиха. Каза, че след финалните шини евентуално ще обсъдим за финални корекции. Ами аз не съм ок, тя си постигна нейните цели откъм захапка, но сакаш не взе предвид всички мои опасения, заради които пристъпих към лечение - слаба брадичка и изкривяване на една страна... знам, че може да бъде постигнато, защото навремето с брекети успяхме, но просто резултатът и ретенцията не бяха стабилни... сега даже цепката на долната устна ми не е по средата и лицето ми в анфас е криво Sad

# 914
  • Мнения: 466
Казаха ми, че трябва да сменя съществуващите металокерамични коронки с композитни, за да започна лечението. Някой от вас сменял ли е? Това предполагам се налага заради залепването на атачмънтите.

Общи условия

Активация на акаунт