Детски дрехи Babluno или Миноти

  • 5 843
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 0
Здравейте,

Някой знае ли нещо за тези марки?
Днес случайно получих една брошурка за магазин за дрехи от Англия с тези марки. Магазина се казва Чочко Бочко. Цените на брошурата изглеждат прилични,но дали са с добро качество?

# 1
  • Мнения: 22
Здравейте,

Някой знае ли нещо за тези марки?
Днес случайно получих една брошурка за магазин за дрехи от Англия с тези марки. Магазина се казва Чочко Бочко. Цените на брошурата изглеждат прилични,но дали са с добро качество?

Какво ви става бе хора хич ли нямате работа тия дни освен автореклами друго няма smile3516

# 2
  • Мнения: 0
 :Човек да не попита нещо и веднага някой негативно настроен се включва??? Crazy

# 3
  • Мнения: 22
:Човек да не попита нещо и веднага някой негативно настроен се включва??? Crazy


И какво за марките дето ги има на всеки ъгъл в града,че не ми стана ясно smile3515
И на колко дена е магазина,че го рекламираме rotfImbo

# 4
  • Мнения: 0
Не знам какъв на колко време е магазина,но щом сте запозната с марките ще се радвам да споделите мнение по въпроса.

# 5
  • Мнения: 0
Аз от скоро ползвам за моето дете -на 3.6 год. тези марки, качеството е страхотно , а цените са съвсем нормални, даже бих казала ниски. Наистина са внос от Англия, красиви са, дори вече купих и за бебето ми, което трябва да се роди след 2 месеца, защото цените са като на "качествените" български дрешки, които след няколко пранета започват да се размъкват  и разкривяват по диагонал, само дето тук това го няма, не се и запапулчват, шевовете са здрави и материите нежни, каквито трябва да бъдат. Там, откъдето  си ги взимам е магазин във Варна , който има и онлайн -вариант . Когато ме домързи да отида до магазина, си поръчвам онлайн, няма такса-доставка  за поръчка над 90 лв, доставят на адреса със Спиди.
4естно казано,когато не излизам в чужбина , за да купя качествени и евтини дрешки - пазарувам само от този магазин, защото цените са народни. Мисля ,4е е единствения във Варна, най- после нещо красиво, свежо и достъпно в нашия град! Аман от турски боклуци!
Ето интернет-магазина http://www.chochkobochko.com/index.php?route=information/informa … ;information_id=3

# 6
  • Мнения: 22
Тоя магазин е много зле май то се регистрирате за едната реклама, я да вземете да си платите вече smile3515
А що се отнася до марката, както вече казах я има на всеки ъгъл, не сте открили топлата вода Joy Joy Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 43 904
а ти друга работа нямаш ли, освен да се правиш на форумен полицай. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

пиши на модератор или ги остави те да си вършат работата.

за марките нищо не знам ако са ти харесали на брошурата иди ги виж на живо, ако ти харесат и вв магазина, купуваш и пробваш Wink

# 8
  • Мнения: 22
Май го караме като доброто и лошото ченге, нямам намерение да ставам такава,ама тия дни се накъсаха бе човек, супер ме дразнят #Cussing out

# 9
  • София
  • Мнения: 43 904
ами натискаш просто Информирай модератор и те преценяват...все пак има не малка вероятност и някой пък наистина да вземе да пита за някоя марка, не мисдлиш ли? форума е пълен с такива теми...ще е странно да обвиниш всеки споменаваш марка в реклама на собствен магазин...

# 10
  • Мнения: 22
Какво да се прави хора разни и мнения разни Thinking

# 11
  • Мнения: 0
Благодаря ви момичета!

Днес мъжа ми ме закара до магазина, понеже ние живеем в краен квартал на Варна и ми е доста трудно прридвижването с количка до централната част. Дрешките определено си струват.

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте! Ние отдавна обличаме нашата красавица с дрешки от Англия.И от двете марки съм много доволна,цените са в пъти по ниски от всичко друго което се предлага ,а качеството е отлично.Вчера посетихме този  Чочко Бочко има и страхотни обувки за мъничета и са на невероятни цени.Ставам им фенка.

# 13
  • Мнения: 0
Така е,обувките им са наистина готини -цените са на 1/3 от тези на доста марки, като например Колев и Колев, а са много красиви ,лекички и меки. Надхвърлят по качество тези на Бенетон например,само дето са многократно по-евтини. Така купувам по няколко чифта на детето ми- имаме цветово разнообразие, качество и 3 чифта на цената на 1. Grinning

# 14
  • Мнения: 32
Дам...реклама реклама. Само дето цените хич не са толкова ниски.  Laughing

# 15
  • Мнения: 1 446
Аз съм си купувала дрешки, такава марка от Англия и са наистина много качествени. Относно магазина- наистина не ми прави впечатление с ниски цени.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт