Много ми е зле

  • 8 839
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 217
Я се стегни, бе! Ще му реве, на мъж... ooooh! Още не си родила мъжа, който единствено ще заслужава да му ревеш!

Що да реве, ще му се скара. Това е шега - опитах да я поразвеселя.....

# 16
  • Мнения: 589
Я се стегни, бе! Ще му реве, на мъж... ooooh!
Еее, Бижу, не с тежката артилерия... LaughingНяма да му реве Флокето, ще му се поскара малко само, че е кьорав и не види...Тъй, както е дръпнала едноквотпийш, кураж не трябва да и липсва...
 Опсс, Парцуцичка ме е изпреварила...

# 17
  • Мнения: 139
Аз колко пъти пияна-заляна съм званяла по нощите на момчета да им казвам, че ги искам, обичам Embarassed Embarassed Embarassed #Crazy Думи нямам за себе си ooooh! Моят мъж даже и на него съм званяла бях на море, напих се в дискотеката и му звънях на плажа и му се обеснявах в лИбоФ hahaha Горкия още го помни и разказва Laughing Mr. Green

# 18
  • Мнения: 17 546
Я се стегни, бе! Ще му реве, на мъж... ooooh!
Еее, Бижу, не с тежката артилерия... LaughingНяма да му реве Флокето, ще му се поскара малко само, че е кьорав и не види...Тъй, както е дръпнала едноквотпийш, кураж не трябва да и липсва...
 Опсс, Парцуцичка ме е изпреварила...
Ше вЪ замоля, дълбокоуважаеми от мен дами, да прочетете и последното изречение! Crossing Arms
 Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
Прочетох го.  Hug

# 20
  • Мнения: 589
Е кво- поразлигавила се е малко от пиеньето...То, пиеньето, не е за деца, ама...ко да ги прайш, деца! Laughing

# 21
  • Германия
  • Мнения: 240
момичет н е мога да прочета всично премрежено ми е...ама как да му кажа че го харесвам тойх иска да е с другатаа..естествено че яе ,ме отхвърли..ето сега не е онлйн сигурно ми е отговорила на смса и сега са заедно..охх утре като изтрезнея ще ми е 100 пъти пло зле, не знамкак ще издържа..

# 22
  • Мнения: 17 546
момичет н е мога да прочета всично премрежено ми е...
Виждам, виждам! Joy Hug Кажи му бре, сега ако не си събрала смелост, кога!?

# 23
  • Мнения: 4 916
Флоке, сега му е времето - използвай отскока от алкохола и му се обади. Най-много утре да не помниш нищо.

# 24
  • Германия
  • Мнения: 240
момичет н е мога да прочета всично премрежено ми е...
Виждам, виждам! Joy Hug Кажи му бре, сега ако не си събрала смелост, кога!?
ох размя ме малко мила..
ако м у кажа ще ме отреже и тогава губп всичко..тогава ми само да се хвърля под влака..не мога дса ризкувам..пък и той сега не е онлайн..сигурно е с нея или говорят по тлефона..

# 25
  • Мнения: 17 546
ако м у кажа ще ме отреже и тогава губп всичко..тогава ми само да се хвърля под влака..не мога дса ризкувам..пък и той сега не е онлайн..сигурно е с нея или говорят по тлефона..
Кой ти каза, че губиш всичко!? Ше дойда чак там да те нашляпам и ше си те доведа тук за сина ми!
Я ми дай скайпа на тоя невероятен мъж, аз ще му кажа!

# 26
  • Германия
  • Мнения: 240
ако м у кажа ще ме отреже и тогава губп всичко..тогава ми само да се хвърля под влака..не мога дса ризкувам..пък и той сега не е онлайн..сигурно е с нея или говорят по тлефона..
Кой ти каза, че губиш всичко!? Ше дойда чак там да те нашляпам и ше си те доведа тук за сина ми!
Я ми дай скайпа на тоя невероятен мъж, аз ще му кажа!
ми той сина ти и без тва е сто пъти о хубацв ама аз кво да правя като се влюбвам в някви шибани мухльовци..нямам му даже скайп ни айсикю, ни нощо..смщтай колко съм зле.. само си пишем тука в един сАЙТ КАТО ФЕЙСБУК И ТОВА Е

# 27
  • Мнения: 139
ако м у кажа ще ме отреже и тогава губп всичко..тогава ми само да се хвърля под влака..не мога дса ризкувам..пък и той сега не е онлайн..сигурно е с нея или говорят по тлефона..
Кой ти каза, че губиш всичко!? Ше дойда чак там да те нашляпам и ше си те доведа тук за сина ми!
Я ми дай скайпа на тоя невероятен мъж, аз ще му кажа!
ми той сина ти и без тва е сто пъти о хубацв ама аз кво да правя като се влюбвам в някви шибани мухльовци..нямам му даже скайп ни айсикю, ни нощо..смщтай колко съм зле.. само си пишем тука в един сАЙТ КАТО ФЕЙСБУК И ТОВА Е
Е на живо виждали ли сте се? newsm78

# 28
  • SA
  • Мнения: 3 196
Божееее, прибери си вересиите, боже...

# 29
  • Германия
  • Мнения: 240
виждали сме се ама сега се виждаме супер рядко..последня път като се видяхм ме игнорира и изобьщо даже не ме погледна задник такъв

Общи условия

Активация на акаунт