Много ми е зле

  • 8 840
  • 140
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 139
виждали сме се ама сега се виждаме супер рядко..последня път като се видяхм ме игнорира и изобьщо даже не ме погледна задник такъв
Оф заеби го той ще осъзнае какво е загубил, ама ще е късно да го е.. в дрисльото #2gunfire

# 31
  • Германия
  • Мнения: 240
виждали сме се ама сега се виждаме супер рядко..последня път като се видяхм ме игнорира и изобьщо даже не ме погледна задник такъв
Оф заеби го той ще осъзнае какво е загубил, ама ще е късно да го е.. в дрисльото #2gunfire
всички така ми казват.тея дето са го виздали ми викат че е супер зле и грозен..ама ето на тая мацка явно го е харесала..ама айде на бас че няма да гп оби9ча колкото мене

# 32
  • София
  • Мнения: 71
Flocke, много мъчно ми става като те чета така. Sad Говори с него, ако ще и да му прекъснеш срещата сега. Ако я прекъснеш и провалиш - още по-добре. Twisted Evil

# 33
  • Германия
  • Мнения: 240
Flocke, много мъчно ми става като те чета така. Sad Говори с него, ако ще и да му прекъснеш срещата сега. Ако я прекъснеш и провалиш - още по-добре. Twisted Evil
не могаа  Cry ще ме отреже, сихурна съм и ще умра ..

# 34
  • Мнения: 17 546
Ако я прекъснеш и провалиш - още по-добре. Twisted Evil
А, баш! Направи го!!!!!! Peace Няма да те отреже бе, дете!

kameloth
, що не си ходиш в шеруудската гора!? Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 139
Дай го тоз индивид от сайта, дето си пишете вече аз да му кажа откъде идва млякото ама хаааа ooooh! #2gunfire

# 36
  • София
  • Мнения: 336
Flocke   -  Hug
Внимавай мила, какво си пожелаваш, да не вземе да се сбъдне Simple Smile. И аз преди 3 години така си виках - той да ме иска само, аз ще си го обичам, нищо,че е малко неориентиран, неорганизиран. Та и сега понякога се питам дали нямаше да е по - добре тогава само с махмурлука да си остана Mr. Green.

# 37
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Защо не го поканиш да излезете заедно на вечеря,когато е свободен,да разпуснете двамата?

# 38
  • София
  • Мнения: 71
Флокенце, тоз индивид да не е шваба... Я му пльосни профила да го разнищим. Twisted Evil Френдката ми като учеше в немско, си пишеха в едно StudiVZ, да не се подвизавате и вие там?

# 39
  • Мнения: 17 546
Флокето падна под масата... Или се е обадила на момъка? Thinking

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
пробвай поне леко нещо да му намекнеш, той може да не знае за твоите чувства. я си представи, че ги споделя, а не смее да ти ги каже поради някакви безумни мъжки причини Wink
така или иначе, нищо не губиш, на теб и така ти е достатъчно зле. може само да спечелиш.
и все пак на трезва глава помисли добре струва ли си, после да не стане като в :" Как да спечелим мъжа на живота си и после какво да правим с тоя боклук?!"  Crazy

# 41
  • Мнения: 5 710
момичет н е мога да прочета всично премрежено ми е...ама как да му кажа че го харесвам тойх иска да е с другатаа..естествено че яе ,ме отхвърли..ето сега не е онлйн сигурно ми е отговорила на смса и сега са заедно..охх утре като изтрезнея ще ми е 100 пъти пло зле, не знамкак ще издържа..

ми напиши му писмо.
Аз така направих преди Х години. Като някаква съвременна Татяна.
Поне бях наясно след това, а и той много свестен се оказа, много мили думи рече, за да ме отреже.
Тежко е след това, но минава. Един мъж се лекува с друг. Това от мен:)

# 42
  • Мнения: 17 546
Поне бях наясно след това, а и той много свестен се оказа, много мили думи рече, за да ме отреже.
Тежко е след това, но минава. Един мъж се лекува с друг. Това от мен:)
hahaha
Точно така, за лекуването! Peace

# 43
  • Мнения: 131
Моят опит досега пък сочи, че ако един мъж наистина си пада по теб, не те оставя да се чудиш. Ако поведението му е многозначно, на принципа "ела тук, стой там", съм стигнала до извода, че не си струва да се занимавам. А такъв, дето да си пада по някоя, ама да не го показва и да не му личи, още не съм виждала  Laughing

# 44
  • Мнения: 4 734
." А такъв, дето да си пада по някоя, ама да не го показва и да не му личи, още не съм виждала"

А аз все на такива странници попадам... Не ме питай как се справям с тях, че и да пия не мога..... като Флокето...

Флоке, следвай моята максима, "че този който не те харесва - няма вкус" и ще видиш,че ще се почувстваш по-самоуверена.... А този младеж, просто си изпуска шанса.... Просто не знае какво губи, затова  по-добре му се обясни ти първа в любов... А ако и след това не се осъзнае и те остави, значи е мухъл и не те заслужава...  Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт