Консумирате ли месо и месни продукти?

  • 2 662
  • 45
  •   1
Отговори

Анкета

Консумирате ли месо и месни продукти?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 532
Хапвате ли си месце?
Ако Да - Защо?
Ако Не - пак Защо? Laughing

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мога цял ферман да изпиша по тази тема, много болен проблем е за мен. Месо (за мен рибата влиза в тази категория)- НИКОГА!!! Гласувах с опцията, че ми е мъчно за животните, но причините са много.

# 2
  • Мнения: 6 155
Да, харесва ми  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 378
Да, хапваме си и то доста месце Laughing

# 4
  • Мнения: 2 922
Да. Ядем месо, но умерено. Не поради други причини, а по ми идва да готвя  постно.

# 5
  • Мнения: 6 713
Как без месо newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy? Това ми се струва немислимо newsm78. Ям всякакво месо - особено свинско и телешко  chef  chef  chef. Пилешко обичам, но не особено  - стои ми сухо, не е толкова вкусно.
Това, което ме ядосва е, че навсякъде във всички видове списания и по форумите има мнения, че месото е вредно #Crazy. Всички рецепти са с пилешко, риба. Едва ли не, които ядеме месо сме луди, мразим животните и т.н.  Thinking Thinking Thinking Thinking
Все пак всеки има избор да яде каквото си поиска, но аз категорично съм против вегетарианството. #2gunfire

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това, което ме ядосва е, че навсякъде във всички видове списания и по форумите има мнения, че месото е вредно #Crazy
Все по-често ще срещаш такива мнения. Като толкова се ядосваш- защити обратната теза...

# 7
  • Мнения: 3 927
Много рядко ядем у дома месо - на две седмици 1-2-3 пъти с дояждането Wink
Месни продукти още по-рядко, даже почти не.

# 8
  • Мнения: 1 153
Да-пилешко,риба,пуешко по често,а по рядко-свинско

# 9
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Да, ям/ядем. И нямам намерение да спирам.

# 10
  • Мнения: 237
 Ние консумираме месо почти всеки ден. Ядем свинско , пилешко , заешко и всякакъв вид риба.

# 11
  • София
  • Мнения: 220
Ям с удоволствие всякакъв вид месо.

# 12
  • Мнения: 2 609
Да,ядем,защото ни харесва  chef

# 13
  • Мнения: 1 951
Редовно си похапваме месце. На мен от време на време ми писва и си готвя постно, но тогава мъжо остава гладен  Wink

# 14
  • Мнения: 4 212
Пробвах да не ям. Моят съпруг е вегетарианец, а детето яде само пилешко и риба. Оба4е с този нисък хемоглобин и тежка анемия се отказах от идеята, нищо не ми замества така както месото, най ве4е телешкото. Ама е вярно, 4е ми е мъ4но за животните де. Tired

Общи условия

Активация на акаунт